Kaya Sanat BlogKurslarMüzik Kursları

Bostanlı Müzik Kursu

Müzik kursu Bostanlı olarak yaptığınız aramalarda sizlere en kısa sürede en verimli dersleri yapmak için daha doğrusu sosyal bir çevre ile beraber enstrüman öğrenmek için sizleri kurumumuza bekliyoruz. Sadece kayıt olmak için değil kayıt olmadan da bizleri tanımanızı müzikal olarak aklınız da ki tüm soruları bizlere danışabilirsiniz.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Bostanlı müzik kursu olarak değil; Bornova, Bayraklı, Buca, Menemen, Alsancak, Çiğli, Konak, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Sadece enstrüman çalmak değil keyifli vakit geçirmek

Kaya Sanat Akademi kurulduktan bu yana tüm öğrencilerimiz bizler için sadece bir öğrenci değil ailemizin bir parçası oluyor. Bu tür aslında reklam içeren yazıları her yerde görseniz de bizlere hiçbir ücret ödemen bizleri tanımanızı gelip kahvenizi için burada keyifli vakit geçirdiğiniz de sizlerde bu sözlere hak vereceğinizi düşünüyoruz.

Bahçemiz de kahve içip, son sayı dergilerimizi okuyabilirsiniz veya derslikler haricinde atölyemizde enstrüman çalışabilirsiniz.

Dersini yaptıktan sonra kurumdan ayrılmak

Tüm velilerimizin ve öğrencilerimizin derslerini yaptıktan sonra hemen ayrılıp gitmelerini istemiyoruz. Burada ders bittikten sonra bahçemize inip hocası ile ders sonrası kritik yaparak beraberinde çay veya içeceklerini içerek muhabbet etmesini isteriz. Bu durumda sadece enstrüman değil müzikal dilini ve kültürünü de geliştirmiş oluyor.

Bilgisayarınızı getirip ödevlerinizi ve işlerinizi yapıp çıktı alacağınız işleriniz olursa o konularda da sizlere yardımcı olarak burayı yani Kaya Sanat Akademi’yi benimsemenizi istiyoruz.

Bostanlı müzik kursları

Bu derslerimizin tümü birebir eğitim olarak devam etmektedir. Gerek pandemi gerekse verim açısından birebir eğitimler çok daha hızlı öğrenmenizi sağlıyor.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

İzmir müzik kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Hafta da kaç gün ders alabilirim?

Eğer ki daha önce hiç bir müzik eğitimi almadıysanız. Derslere bir saat ile başlamanız daha sağlıklı olacaktır. Direkt iki saat diye başlanılan kurslar veya sizleri bu şekilde yönlendiren eğitmenler olabilir.

Fakat önce tek saat eğitim alıp kendinizi denemeniz sevdikten veya doğru enstrüman olduğuna kanaat getirdikten sonra hafta da iki saate çıkarmanız çok daha verimli ve mantıklı olacaktır. Sonuç olarak hafta da bir gün bir saat özel ders olarak ayda dört gün dört saat eğitim alabilirsiniz.

Bu süre az değil mi?

Derslerimiz birebir olduğundan bizler derste çaldığınız veya söylediğiniz bir şarkıyı, bir egzersizi çalıp istenilen seviyeye getirmeniz için 6 gün bazen yetmeyebiliyor. Bundan dolayı dersleri yaparken ders içeriğinde yaptığınız egzersiz veya şarkıları anca toparlayıp diğer derse yetiştirebiliyorsunuz.

Gerek çalışan ise iş yoğunluğu gerek öğrenci ise ödev ve derslerinden dolayı her zaman enstrümana vakit ayıramayabilirsiniz. Bu yüzden yukarıdaki ders sistemimiz gayet verimli ve sonuç almaya yöneliktir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir