Kaya Sanat BlogKurslarMüzik Kursları

Karşıyaka Müzik Kursu

İzmir Karşıyaka’da müzik kursu arayan kişiler için en büyük isteğimiz öğrencilerimiz bizleri sadece para verip hizmet satın aldığı bir kurs bir işletme olarak görmeyerek aile olabileceği bir ortam olarak görmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Karşıyaka müzik kursu olarak değil; Menemen, Alsancak, Çiğli, Konak , Bostanlı gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Karşıyaka Müzik Kursları

Bünyemiz de aktif olarak verdiğimiz dersler içerisinde en büyük avantajımız, tüm eğitmenlerimizin mükemmel bir empati yeteneği olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü her çocuğumuzun algıları ve öğrenme yöntemleri değişkenlik göstermektedir.

Biz eğitmenler ise her çocuğumuza veya öğrencimize farklı öğretme metodu belirliyoruz. Bu yöntem ile bir notayı veya bir şarkıyı her öğrenciye çaldıramazsınız, kimisi sıkılır kimisine zor gelir. Bundan dolayı ise her öğrenciye bir nota değil her çocuğumuza ayrı notalar belirleyerek sıkılmadan daha uzun süre enstrümana adapte edebiliyoruz.

Her Şey Sadece Kurs Almak Değil!

Teknoloji çağı ilerledikçe çocuklarımız da iletişim sıkıntısı yaşanmaya başladığını söylemeliyiz. Bundan dolayı dertlerini sıkıntılarını anlatmakta zorlanıyorlar. Tam da burada bizler devreye giriyoruz. Keman dersinin ortasında, senin moralin bozuk bana anlatmak ister misin? dediğinde sizi ailesinden birisi olarak görüp derdini paylaşıyor. Mükemmel derecede terapi gibi geliyor. Bunun yanında aslında enstrüman öğrenebiliyor.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

Ders saatleri neye göre belirleniyor ?

Sadece küçük çocuklar için değil yetişkinler içinde hizmet verdiğimiz için sanat merkezimiz akşam saat 22.00‘a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Küçük çocuklarımız ise hem hafta içi hem hafta sonu eğitimlerimiz devam ediyor.

Enstrümanımı getirmeli miyim?

Öncelikle sadece bir kurs almak gibi bir hayaliniz var ve size uygun bir kurs arıyorsunuz. Bizleri aradığınız da sizlere enstrüman almamanızı istiyoruz. Öncelikle kursumuzda bulunan çalgıları çalabilirsiniz. Sizler ile beraber enstrüman çalmak istediğinize bizler de emin olduğumuzda beraber karar verdiğimiz enstrümanı alabiliriz.

Bizleri tanıyın

Bizleri tanımanızı istiyoruz. Kursa yazılmak en son istediğimiz. Kahvemizi içerek bizlere enstrüman çalma hayallerinizi anlatın. Bizler de sizleri objektif olarak yönlendirelim. Bizlere ısınırsanız bizlerle beraber derslerinizin verimli olacağını hissederseniz, kursumuza yazılabilirsiniz.

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek Hattı
Gönder