Online Müzik KurslarıMüzik Kursları

Online Bağlama Kursu

Online bağlama kursu

Online bağlama kursu denince akla ilk gelen sorulardan bir tanesi online bağlama öğrenilir mi? sorusudur. Online bağlama kursundan ziyade bir çok enstrüman kursu online olarak verilebilmektedir. İş yoğunluğundan,okul yoğunluğu ve zaman açısından tasarruf etmek isteyen herkes online bağlama kursu alabilir. Ayrıca evde dinlenirken kahvenizi yudumlarken bağlama dersi yapmak çok keyiflidir.

Online ders nedir?

Online ders akıllı telefon tablet veya bilgisayar ile ”Canlı” olarak 50 dakika boyunca ders yapabilme imkanı sağlayan ders sistemidir.

Online bağlama dersi

  • Online bağlama dersi ücret ödemeden yapacağınız 15 dakikalık deneme dersinde hem yayın kalitesini kontrol edebilir hem de eğitmenimiz ile tanışabilirsiniz.
  • Bağlama ile ekranın karşısına geçtiğiniz de başlangıç olarak bir tuhaf gelebilir ama online başlayıp ilk dersi atlattıktan sonra online derslerin bu denli rahat olduğunu hiç düşünmezdim şeklinde bir sürü yorum alıyoruz.
  • Eğitmenimiz ekran karşısında sizlerle aynı tür bağlamayı kullanarak çalacağınız eseri veya egzersizi örnekleyerek yapamadığınız yerlerde devreye girerek örneklemeleri yapıyor.
  • Ders sonrasında ise çaldığınız türküyü sizlere video kaydı ve aynı anda solfejleyerek kendi çalışmalarınızda size yardımcı kaynak olarak destek olmaktadır.

Toplu ders olarak mi olacak?

Online bağlama dersleri birebir olarak yapılıyor. Birebir özel dersler de enstrüman öğrenmek çok daha verimli ve hızlı gerçekleşiyor.

Bağlamayı nasıl alacağım?

Bağlama almadan online derslere başlamak verimsiz olur. Bu yüzden sizin bütçenize göre beraber kararlaştırıp bir bağlama alıyoruz. Aldıktan sonra sizlerle beraber akort yapmayı öğreniyoruz. Akort yaptıktan sonra derslere bağlamaya hazırsınız.

Hangi programı kullanacağız?

Whatsapp: Pratik olarak kullanılan bizim için en verimli programlardan bir tanesidir. Diğer programlar daha ayrıntılı kullanması daha karışık olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden sizlerinde zamanını almamak ve stres olmanızı istemediğimizden whatsapp görüntülü konuşma bizler için ideal online bağlama kursu programıdır.
Skype : Skype whatsapp kada kullanışlıdır. Fakat bilgisayarında sorun olanlar veya akıllı telefonunda skype kurulu olmayanlar için bazen sorun olabiliyor. Akıllı telefonda ki whatsapp ile skype kullanım açısından aynıdır.

Hafta da bir gün bir saat yeterli mi?

Bir ders saati içinde nota bağlama türkü çalım hepsini oturtacak zamanımız oluyor. Ders haricinde dilediğiniz zaman çaldığınız türkü veya egzersizleri eğitmeninize video çekip atabilir kendinizi dinlettirebilir, doğru yapıp yapmadığınızı kontrol ettirebilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir