KurslarKaya Sanat BlogMüzik Kursları

Alsancak Müzik Kursu

Hobi olarak sanatla ilgilenen herkes hayatında ki mükemmel değilimi ve kendiniz için bir şeyler yapmanın mükemmel hazzına eriştiğiniz zaman iyiki başlamışım diyerek tadını çıkarmaya başlıyorsunuz. Bu süreçte önemli olan sizleri hangi enstrümanın veya hangi sanat dalının mutlu edeceğini analiz etmeniz gerekmektedir. Bizde bu noktada Alsancak müzik kursu olarak hizmet vermekteyiz.

Doğru enstrüman seçimi için kurumumuz ile iletişime geçerek eğitmenlerimizin sizler için hazırladığı doğru enstrüman bulma rehberi ile hangi enstrüman size ait bunu belirleyerek daha  verimli ve kısa sürede ilerleme kaydedeceğiniz enstrümandan başlıyoruz.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Alsancak müzik kursu olarak değil; Bornova, Bayraklı, Buca, Menemen, Bostanlı, Çiğli, Konak, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Sizler enstrüman çalmak isteyin bizler öğreteceğimizi garanti ediyoruz!

Herkes enstrüman çalabilir. Bu konuda iddialıyız. Çünkü doğru yöntemle öğretildiği takdirde doğru çalışma planı ile beraber herkes enstrüman çalıp mutlu olacaktır. Bizler şu konuda fikrimizi açıkça belirtmek istiyoruz. Herkes virtüoz gibi çalmak zorunda değilidir.

Farklı bir hobiniz olsun, kendiniz için bir şeyler yaparak ruhunuzu motive etmenizi sağlamanızı istiyoruz. Emin olun buz eskisi kadar zor değildir. Sadece doğru enstrüman, doğru kurum, doğru eğitmen ile en kısa sürede gerçekleştirmeniz mümkündür.

Alsancak müzik kursları

Bütçenize göre uygun fiyatlar

Derslerimiz birebir özel dersler olmasına rağmen grup dersi ücretine bireysel ders alabilirsiniz. Her bütçeye göre kurslarımız devam ederken hocamız ile tanışma deneme dersi tamamen ücretsiz olup diğer tüm etkinliklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Sosyal etkinlikler

Kurumuz da sadece ders alıp hemen kurumumuzdan ayrılmanızı istemiyoruz. Dersinize erken gelip bizlerle muhabbet edip kahvenizi içtikten sonra dersinizi yapıp dersten sonra pratiğinizi yapmak için derslikte çalışmanızı devam edebilirsiniz.

Ayrıca yaptığımız film geceleri konserler bisiklet turlarına ücretsiz katılabilirsiniz. Pandemi dolayısı ile mesafemizi koruyarak etkinliklerimize devam etmek ediyoruz.

Enstrüman almadan derslere başlama kolaylığı

Özellikle kurslarımıza başladığınız zaman hemen sizden enstrüman almanızı istemek bizlere çok etik gelmiyor. Özellikle denemeniz hiç olmazsa 1 ay bir kurs süresinden sonra sevip sevmeyeceğiniz bunun yanında kendinizi nasıl hissedeceğinizi Alsancak müzik kursu olarak görmenizi istiyoruz. Bu süre içerisinde kurslarımızdaki enstrümanları rahatlıkla ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Profesyonel sahnede senfonik konser verme kolaylığı

Kaya Sanat Akademi’nin sizlere yaşattığı en güzel etkinliklerden birisi de kursumuzda oluşturduğumuz ortalama 50 kişinin katıldığı senfonik konser oluşumlarıdır. Bu oluşumlarda bulunmanız için çok iyi çalmanız yahut çok çok çalışmanız gerekmemektedir. Müzikal olarak da kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor olacak.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi enstrümanlar da eğitim alabilirim?

Alsancak müzik kursumuzda tüm enstrümanların eğitimi kişiye özel programlar belirlenerek verilmektedir. Yani bir metot herkese uygulanmamaktadır. Her ders sonrasında sizlere çıktı olarak verilip size özel yavaş yavaş metodunuz oluşturulmaktadır.

Çalışma saatleriniz nasıl?

Çalışma saatlerimiz sabah 09.00 akşam 22.00 arasındadır. Mesai veya vardiya sistemi ile çalışan yetişkin bireylerimiz kurs alabilmeleri açısından akşam 22.00’a kadar ders alabilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Yeriniz nerede?

Yerimiz İzmir’in merkezinde Karşıyaka’dayız. Karşıyaka İzban yakınındayız. Bostanlı vapur iskelesinden 13 dakika Karşıyaka vapur iskelesinden 12 dakika Karşıyaka İzban’dan 6 dakika uzaklıktayız.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek Hattı
Gönder