KurslarMüzik Kursları

🎶 İzmir Bağlama Kursu

İzmir’in En iyi Bağlama Kursu 

Bağlama eskiden beri hayatımızda olan günümüzde ise bir çok müzik türünde de çok sık karşılaştığımız bir enstrümandır. Bağlama çalmak eskiden zor ve meşakkatli görünse de günümüzde çok kısa sürede doğru metotlar ve doğru teknik ile öğrenilmektedir.

İlk dersler de hızlıca nota yerlerini öğrenip ikinci üçüncü derslerde Türküler üzerinden çalmaya başlayabiliriz. Konusunda profesyonel bağlama eğitmenlerimiz sizler ile aynı anda çalarak gelişiminize hızla katkıda bulunacaktır.

🎶 Nem Kaldı – Mahzuni Şerif – Bağlama Kursu İzmir

İzmir’in merkezinde Karşıyaka da bağlama çalmak için hiç zaman kaybetmeyin diyoruz. Kısa Sap (bağlama düzeni) Uzun Sap (karadüzen) Elektro Bağlama ve bir çok bağlama türlerinde müzik kursları devam etmektedir.

Hiç zaman kaybetmeden hızla ücretsiz deneme dersi alıp hayalleriniz de olan bir türlü zaman bulamadığınız bağlama kursuna başlayabilirsiniz.

İzmir bağlama kursu olarak bizler sizlere çalabilme garantisi veriyoruz!

Online bağlama kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl bağlama çalmayı öğrenirim? Bağlama çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

Ücretsiz Bağlama Dersi

Ücretsiz bağlama deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz bağlama deneme dersi talep edebilirsiniz.

Bağlama Eğitimi Kurs Programı

 • Esnek saatler
 • Bağlama düzeni, kara düzen, cura, divan, şelpe gibi farklı çalım yöntemlerini öğrenme
 • Ücretsiz deneme dersi
 • Dersler de çalacağınız Türküyü besteleyen ozanların hayat hikayeleri ayrıca çalacağınız eserlerin hikayeleri çıktı olarak sizlere verilerek arşiv yapma olanağı
 • Her yaştan bağlama dersi alma imkanı
 • İster birebir ister grup dersleri talep etme
 • Ücretsiz bağlama bakım imkanı
 • Ayrıca kursumuza kayıt olduğunuz da bağlama derslerinizin yanında tamamen ücretsiz solfej dersi hediye ediyoruz.
 • Sınıflarda bulunan gelişmiş sistemler ile türküleri çalmadan orijinal kaynaktan dinleme olanağı
 • Eserleri analiz etme yetisi geliştirme
 • Çalarken söyleme üzerine yapılacak şan hocalarımızın yapacağı workshoplar ile kendiniz çalıp söyleyebileceksiniz.
 • Bağlama alım konusunda konusunda uzman eğitmenlerimizin yönlendirmesi ile doğru bağlamayı piyasanın altında uygun fiyatlı alabilme
 • Sınıflarda etüt yapabilme imkanı
 • Kursumuzda bulunan bağlama ile ders yapabilir ayrıca boş vakitlerinizde kendi bağlamanızı getirmeden gelip kahvenizi yudumlayıp etüt çalışabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Bağlamayı hangi metoda göre öğretiyorsunuz?

Günümüz de bağlama öğretimi sırasında kullanılan metotlar arasında seçim yapmak önemlidir. Biz eğitmenler araştırmalarımız da görüyoruz ki metot içerisinde halk Müziği kurallarına uymayan yahut bağlama çalımına ters teknik bilgiler mevcuttur.

Bu yüzden Kaya Sanat Akademi bağlama eğitmenleri ile öğrenciye göre metot geliştirip nokta atışı yapıyoruz. Öğrencimiz nerede zorlanıyorsa bizler o noktanın üzerine yoğunlaşıyoruz. Buna uygun etüt egzersiz ve türkü çalarak bu sorunumuzu aşıyoruz.

Ne Zaman Türkü Çalabilirim?

Ortalama 3 hafta ile 2 ay arasında türküler çalabilirsiniz. Süreç sizin bağlama kursuna zaman ayırmanız ve çalacağınız eserler ile doğru orantılıdır.

Nereden Saz Alabilirim ?

Müzik aletleri piyasasında bir çok çeşit ve fiyatlar vardır.Bağlama eğitmenlerimiz sizlerin bütçesine göre en iyi bağlamayı sizler için alacaklardır.

Enstrüman Getirmek Zorundamıyım ?

Kursumuzda bir çok bağlama ve bağlama çeşitleri mevcuttur.Fakat kendi enstrümanınız ile gelmeniz gelişim açısından sizleri çok daha ileri götürecektir.

Etüt Yapma İmkanım Var mı?

Kurs derslikleri müsait olduğu sürece bizlere haber vererek ücretsiz çalışabilirsiniz.

Gelemediğim zamanlarda dersim işlenmiş mi sayılır ?

Bizlere bir gün öncesinden haber verdiğinizde sizler için telafi dersi ayarlayarak o haftaki dersinizi yapmanızı sağlıyoruz.

Sözleşme -Senet İmzalıyormuyuz ?

Kursumuzda özellikle sanat ile yanyana bu kelimelerin yan yana gelmesinden dahi rahatsız oluyoruz.Sizler çalmak istediğiniz kadar gelip derslerinizi alırsınız.Sözleşme senet kesinlikle yapmıyoruz.

Aile indirimini varmı ?

Aile indirimi yapıyoruz. Şartlara göre ise miktarı değişmektedir.

Ders Süreleri Ne Kadar ?

Dersler kursumuzda 50 dk üzerinden yapılmaktadır. Sizlerin isteğine göre iki saat üzerinden de yapılabiliyor.

Hangi Günler Açıksınız?

Kurumumuz haftanın 7 günü sabah 09/00 akşam 22/00 saatleri arasında açıktır.

Enstrüman Çalma Yaşınız Nedir?

Bağlama çalma yaşı kesinlikle yoktur.Çok özel yetenek gerektirmemekle beraber kısa sürede öğrenilebilinmektedir.

İzmir Müzik Kursları

 

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

2 Yorumlar

  1. Bağlama kursuna başladıktan sonra hiç zaman kaybetmeden ilk dersimize başlıyoruz. İlk derste bağlamayı tutuş oturuşu kavradıktan sonra nota yerlerini öğreniyoruz.ikinci hafta da başlıyoruz küçük küçük ezgiler çalmaya daha sonra mı üçüncü hafta da bir Uzun İnce Bir Yoldayım Çalarız 😊
   Ortalama 4 hafta ile 8 hafta arasında türkü çalmaya başlayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek Hattı
Gönder