KurslarMüzik Kursları

🎸 İzmir Gitar Kursu

M.E.B Onaylı ve Öğrenme Garantili Gitar Kursu

İzmir gitar kursu araştırmalarınız devam ederken sizlere kısa sürede verim alacağınız bir kurs içeriği hazırladık. 

İzmir / Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi’nde M.E.B onaylı gitar kursları vermekteyiz. İzmir gitar kursu fiyatları ve eğitim programı için bizi arayabilirsiniz.

0542 696 83 03

Sadece İzmir gitar kursu değil online gitar kursu  alma şansınızın olduğunu da unutmamalısınız.  Başlıkta da gördüğünüz gibi öğrenme garantili gitar kursu veriyoruz. Biz gitar eğitmenleri ile beraber bir çok öğretme yöntemi ve öğrenme çeşitleri ediniyoruz. Bundan dolayı da sizlere mutlaka öğrenmenin bir yöntemini buluyoruz. 

Sizler sadece isteyin ve gitar öğretmeyi bizlere bırakabilirsiniz.

Kaya Sanat Akademi İzmir Karşıyaka’da kurulduğu günden bu yana gitar öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler özel gitar kursları vermektedir.

İzmir gitar kursu arayışlarınız sizi Türkiye’nin en donanımlı sanat merkezi olan Kaya Sanat Akademi’ye bekliyoruz. Ücretsiz deneme derslerimize gelerek özel İzmir gitar kursları hakkında bilgi alabilir ve kursumuzu yakından görebilirsiniz. Gitar kursları veren öğretmenlerimiz alanında uzman olup, klasik gitar, bas gitar, elektro gitar kursları veren öğretmenlerimiz farklı ayrı ayrıdır.

 
Online gitar kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl gitar çalmayı öğrenirim? Gitar çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

İzmir Gitar Kursu Eğitimi

İzmir Gitar Kursu Eğitimi
İzmir Gitar Kursu Eğitimi

Gitar çalmak için sizlerden saatlerce çalışmanızı veya kesinlikle gitar kurslarına küçükken başlamanız gerektiğini söylemiyoruz. Hobi olarak gitar çalmak istiyor ve bu hayalinizi bizlerle beraber gerçekleştirmek isterseniz bizler ortalama 3 ile 6 ay arasında sizlere kısa süre içerisinde gitar çalmayı öğreteceğimizi garanti ediyoruz. Çünkü sistemimiz ve sayısız gitar öğrencisi tecrübemiz ile sizlere kısa sürede öğreteceğimizden eminiz. 

Gitar çalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizler dahi şaşıracaksınız. Kısa sürede 100’lerce şarkı çalıp iyi bir seviyeye gelebilmek Kaya Sanat Akademi’nin sağladığı İzmir gitar kursu eğitimi ile artık mümkün.

Karşıyaka Gitar Kursu

 

Karşıyaka gitar kursu olarak deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz gitar deneme dersi talep edebilirsiniz.

İzmir gitar kursu arayışlarında Kaya Sanat Akademi ailesine katıldığınız zaman burada bütün etkinliklerinden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. Haftada bir veya iki kere değil, sizler zaman bulduğunuz anda sormadan çıkıp gelebilirsiniz.

karsiyaka gitar kursu

Gitar dersi öğrenmek uzun bir süreç istemektedir. Bir-iki günle başarılacak bir iş değildir. Gitar çalmak diğer müzik enstrümanlarına göre biraz daha kompleks olduğu için eğitim süreci de uzundur. Öncelikle nota bilgisinin olması gereklidir. Bunun için teorik eğitimler verilmektedir. Pratik eğitimler de zaman içine yayılmaktadır.

Bizler ne kadar bir arada olursak o kadar iyi sanat bir o kadar da sanatçı yetişir.

Sizler sadece isteyin, bizler sizlere öğretmenin bir yolunu buluruz.

0542 696 83 03

Online Gitar Kursu İçeriği Nedir?

ONLİNE GİTAR KURSU

Online Gitar Kuru nasıl yapılıyor?

 • Öncelikle ücretsiz deneme dersi
 • Mutlaka tablet veya bilgisayar olması
 • Telefondan yapılması verimli olmaz
 • Skype veya Zoom üzerinden yayınlarımızı yapıyoruz.
 • Dersimizi kaydedip istediğiniz kadar izleyip üzerine çalışabilirsiniz.
 • Online gitar dersinden sonra hocamız ile iletişime geçip bizlere kayıt atabilirsiniz.
 • Enstrüman almadıysanız veya almak için yeterli bilgiye sahip değilseniz çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.

Online gitar kursları konusunda tecrübeli olduğumuzu ve hafta da 100 saat online gitar dersi yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bu konuda kurumumuz da ki teknolojik ekipmanlar ile beraber sanki yan yana eğitim yapıyormuş hissiyatı ile derslerimizi yapıyoruz.

Online müzik kurslarının verimli olup olmaması ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Elektro Gitar Kursu İzmir

İzmir elektro gitar kursu

 

İzmir de gitar kursu araştırdığınız zaman sadece klasik gitar çalmak zorunda değilsiniz. Özelikle elektro gitar çalmak isteyen öğrencilerimiz direk elektro gitardan başlayabiliyorlar. Özellikle bu elektro gitar kursuna başlayacağınız zaman hemen elektro gitar satın almanıza da gerek yok. Kursumuzun elektro gitarını gitar alacağınız zamana kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bazı kurslar da ve daha doğrusu çok daha önceden mutlaka klasik gitar ile başlayıp temeliniz oturduktan sonra elektro gitar çalabileceğiniz söyleniyordu. Bundan dolayı da elektro gitar kursu hevesi ile başlayan öğrenci klasik gitar ile çalışırken sıkılıp gitar kursunu bırakabiliyor. Aslında klasik gitar ve elektro gitar çalım teknikleri birbirinden çok farklıdır. Bundan dolayı elektro gitar tekniklerinden başlayarak çok daha verimli bir kurs geçirebilirsiniz.

Birebir Gitar Kursu

İzmir gitar kursu yazdığınız zaman karşınıza bir çok seçenek çıkacaktır. Bunlar grup gitar kursları veya elektro gitar kursları 3 lü gruplar bir çok seçeneğiniz olacaktır. Burada önemli olan sizlere en kısa zamanda ve en doğru şekilde bir şarkıya eşlik edebilecek akorları öğretmek olacaktır. Bu da aslına bakarsanız ilgi ,motivasyon ve çalışmaktan geçiyor. 

Bir gitar kursunda 5 kişi ile beraber ders yapmak sizleri çok daha yavaş ilerletse de birebir gitar kursu ile çok daha hızlı ve sağlam ilerleyebileceğinizi unutmamalısınız. Bizler Kaya Sanat Akademi müzik kursunda gitar öğrencilerimize çok önem veriyoruz. 

Neden gitar kursu öğrencileri bizim için önemli?

Gitar çalmaya başlayan öğrencilerimiz Kaya Sanat Akademi orkestrasında görev alacak ve hobi olarak gitar çalsa da profesyonel hissettirecek bir ortam oluşturmak istiyoruz. Burada öğrencilerimiz yavaş yavaş piyano çaldığında piyanoya da alışmalı keman sesine de alışmalı yani keman çalınca veya gitardan başka bir enstrüman çaldığında motivasyonunu yitirmemeyi öğretmeye çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Gitar Kursu 

Uygun fiyatlı gitar kursu

Gitar kursları açısından bizlerden sizlere en önemli olan tavsiye Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir Gitar kursunu tercih etmeniz olacaktır. Çünkü gitar kursu eğitim programın da hem konservatuvar mezunu gitar eğitmeni ile çalışmak hem de orkestra konusunda da gitar öğrencimizi hızla yukarı doğru taşıyacak bir kurs bulmuş olursunuz.

Milli Eğitim Bakanlığı olması dolayısı ile hem gitar kursu ücretini hem de yapılan gitar kursu zamlarını belirli bir kritere göre yapacaklardır. Bizler gitar kursu ücretlerini belirlerken hem eğitim kalitesini hem de öğrencilerin de ders alabileceği bir fiyat politikası ile karar veriyoruz. Bundan dolayı hem uygun fiyatlı gitar kursu hem de iyi bir gitar eğitimi vermek istiyoruz.

Hem elektro gitar kursu hem de klasik gitar kursu ile ilgili uygun fiyatlarımız olduğunu söyleyebiliriz. 

Elektro Gitar Kursu Performansı

Elektro gitar çalarken sizler de bu şekilde altyapı üzerine sololar atmak ve bu şekilde doğaçlama yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Hem elektro gitar teknikleri hem de teori konusunda bilmediğiniz hiç bir konu kalmamakla beraber gitar kurslarımız da ki alt yapılar ile beraber doğaçlama çalışmaları yapacağımı unutmamalısınız.

 

Gitar Kursu Ders İçeriği

 • Birebir eğitim
 • Grup dersleri
 • Ücretsiz solfej dersi
 • Armoni dersini ücretsiz edinebileceksiniz.
 • Kişiye uygun plan programı hazırlama
 • 09:00 23:00 arası esnek saatler
 • Sınıflarda bulunan aletler ve altyapılar eşliğinde gitar çalarak kendinizi konserde hissedeceksiniz.
 • Eğlenceli metotlar.
 • Gitar alım konusunda uzman eğitmenlerimizin yardımları ile  doğru gitarı uygun fiyata alma konusunda yönlendirmeler yapıyoruz.
 • Sanatı ticaretten uzak tutarak daha fazla insana müziği aşılamak istiyoruz.
 • Merkezi konumdayız. Karşıyaka İzban durağına 6 dakika yürüme mesafesindeyiz. 
 • Konserlerde gitarist olarak profesyonel sahnede çalma şansınız var. Yılda bir defa 1000 kişilik konserler veriyoruz.
 • Yıl içerisinde çalacağınız eserleri profesyonel stüdyoda kaydederek sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Bu sayede ilerlemenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
 • Derslerde sevdiğiniz eserleri çalma üzerine karşılıklı ders planı belirleyip bu şekilde ilerliyoruz. 

Kaya Sanat Akademi ailesine katılmak istediğiniz zaman sizleri bir kursiyer olarak değil, sizleri ailemizden birisi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.  Tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz ile bir aile ortamı sağlayarak iyi ve kötü günümüzde sizleri yanımızda görmek bizlere yetiyor.

Elektro Gitar Çalmak İstiyorum Klasik Gitar Çalmak Zorunda Mıyım?

Çok daha önceden yaklaşık 10 yıl önce veya günümüzde hala bazı kurslar da bunu diretiyor olabilir fakat elektro gitar ile klasik gitar teknikleri çok farklıdır. Hem pena vuruş sitilleri hem de sol el tekniği oldukça farklıdır. Bundan dolayı sizler hangi gitar türünü çalmak istiyorsanız o gitar kursu ile başlamanızın sizlere hiç bir zararı yoktur. Tam tersi zaman ve ekonomik yararı da vardır.

Uygun fiyatlı gitar almam da yardımcı olur musunuz?

Evet Kaya Sanat Akademi’den ders almasanız dahi bizleri arayıp bütçenize göre en makul gitarı almanıza yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.

Gitar Kursu Haftada Kaç Gün Yapılıyor?

Gitar kurslarımız hafta da bir gün bir saat özel ders olarak yapılmaktadır. Hızlı ilerlemek veya çalışmak için bol zamanınız var ise hafta da 2 saate de çıkarabilirsiniz. Fakat bu 2. saat ayrı günler de olursa daha çok verim alabilirsiniz.

Ne Zaman Gitar İle Şarkı Çalmaya Başlarım?

Gitar kursuna başladığınız zaman günde 30 dakika çalışmalarınızı aksatmadığınız zaman ortalama 2 ay içerisinde akorlar ile veya solo gitar olarak eşlik etmeye başlayabildiğinizi söyleyebiliriz.

Karşıyaka Gitar Kursunuzun Yeri Tam Nerede?

İzmir de gitar kursu olarak aradığınız zaman İzmir’in her yerinde merkezi konumda olan Karşıyaka – Aksoy mahallesindeyiz.

Gitar Kursu Ücretleri Ne Kadar?

İzmir de gitar kursu ücretleri ortala 400 lira ile 700 lira arasındadır. Bizler hem üniversite öğrencilerinin hem de düşük bütçeli ailelerinde mahrum olmaması adına en uygun gitar kursunu vermeye çalışıyoruz. Yine de güncel gitar kursu ücretleri için 05426968303 numaralı Kaya Sanat Akademi öğrenci bilgi hattından iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Karşıyaka da Gitar Kursu Değişiyor Mu?

Aslına bakarsanız bizler bütün İzmir de ki gitar kurslarına nazaran en ekonomik olanlardan olmaya çalışıyoruz. Bostanlı gitar kursu veya Mavişehir gitar kurslarına nazaran daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak Bornova gitar kursları bir tık daha pahalı olabilir. Tabi ki de ücret önemli fakat önceliğiniz gitar eğitim kaliteli olmasından yanayız. Örneğin yavaş yavaş gittiğiniz kursta 1 sene alacağınız yolu bizler 6 ayda verebiliyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar