KurslarMüzik Kursları

🎸 İzmir Gitar Kursu

M.E.B Onaylı ve Öğrenme Garantili Gitar Kursu

İzmir gitar kursu araştırmalarınız devam ederken sizlere kısa sürede verim alacağınız bir kurs içeriği hazırladık. 

İzmir / Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi’nde M.E.B onaylı gitar kursları vermekteyiz. İzmir gitar kursu fiyatları ve eğitim programı için bizi arayabilirsiniz.

0542 696 83 03

 

Sadece İzmir gitar kursu değil online gitar kursu  alma şansınızın olduğunu da unutmamalısınız. 

Kaya Sanat Akademi İzmir Karşıyaka’da kurulduğu günden bu yana gitar öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler özel gitar kursları vermektedir.

İzmir gitar kursu arayışlarınız sizi Türkiye’nin en donanımlı sanat merkezi olan Kaya Sanat Akademi’ye bekliyoruz. Ücretsiz deneme derslerimize gelerek özel İzmir gitar kursları hakkında bilgi alabilir ve kursumuzu yakından görebilirsiniz. Gitar kursları veren öğretmenlerimiz alanında uzman olup, klasik gitar, bas gitar, elektro gitar kursları veren öğretmenlerimiz farklı ayrı ayrıdır.

 
Online gitar kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl gitar çalmayı öğrenirim? Gitar çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

İzmir Gitar Kursu Eğitimi

İzmir Gitar Kursu Eğitimi
İzmir Gitar Kursu Eğitimi

Gitar çalmak için sizlerden saatlerce çalışmanızı veya kesinlikle gitar kurslarına küçükken başlamanız gerektiğini söylemiyoruz. Hobi olarak gitar çalmak istiyor ve bu hayalinizi bizlerle beraber gerçekleştirmek isterseniz bizler ortalama 3 ile 6 ay arasında sizlere kısa süre içerisinde gitar çalmayı öğreteceğimizi garanti ediyoruz. Çünkü sistemimiz ve sayısız gitar öğrencisi tecrübemiz ile sizlere kısa sürede öğreteceğimizden eminiz. 

Gitar çalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizler dahi şaşıracaksınız. Kısa sürede 100’lerce şarkı çalıp iyi bir seviyeye gelebilmek Kaya Sanat Akademi’nin sağladığı İzmir gitar kursu eğitimi ile artık mümkün.

Karşıyaka Gitar Kursu

Karşıyaka Gitar Kursu

Karşıyaka gitar kursu olarak deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz gitar deneme dersi talep edebilirsiniz.

İzmir gitar kursu arayışlarında Kaya Sanat Akademi ailesine katıldığınız zaman burada bütün etkinliklerinden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. Haftada bir veya iki kere değil, sizler zaman bulduğunuz anda sormadan çıkıp gelebilirsiniz.

Gitar dersi öğrenmek uzun bir süreç istemektedir. Bir-iki günle başarılacak bir iş değildir. Gitar çalmak diğer müzik enstrümanlarına göre biraz daha kompleks olduğu için eğitim süreci de uzundur. Öncelikle nota bilgisinin olması gereklidir. Bunun için teorik eğitimler verilmektedir. Pratik eğitimler de zaman içine yayılmaktadır.

Bizler ne kadar bir arada olursak o kadar iyi sanat bir o kadar da sanatçı yetişir.

Sizler sadece isteyin, bizler sizlere öğretmenin bir yolunu buluruz.

0542 696 83 03

Online Gitar Kursu İçeriği Nedir?

Online Gitar Kursu

Online Gitar Kuru nasıl yapılıyor?

 • Öncelikle ücretsiz deneme dersi
 • Mutlaka tablet veya bilgisayar olması
 • Telefondan yapılması verimli olmaz
 • Skype veya Zoom üzerinden yayınlarımızı yapıyoruz.
 • Dersimizi kaydedip istediğiniz kadar izleyip üzerine çalışabilirsiniz.
 • Online gitar dersinden sonra hocamız ile iletişime geçip bizlere kayıt atabilirsiniz.
 • Enstrüman almadıysanız veya almak için yeterli bilgiye sahip değilseniz çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.

Online gitar kursları konusunda tecrübeli olduğumuzu ve hafta da 100 saat online gitar dersi yaptığımızı bilmenizi isteriz. Bu konuda kurumumuz da ki teknolojik ekipmanlar ile beraber sanki yan yana eğitim yapıyormuş hissiyatı ile derslerimizi yapıyoruz.

Online müzik kurslarının verimli olup olmaması ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.

Elektro Gitar Kursu İzmir

Elektro Gitar Kursu İzmir

İzmir de gitar kursu araştırdığınız zaman sadece klasik gitar çalmak zorunda değilsiniz. Özelikle elektro gitar çalmak isteyen öğrencilerimiz direk elektro gitardan başlayabiliyorlar. Özellikle bu elektro gitar kursuna başlayacağınız zaman hemen elektro gitar satın almanıza da gerek yok. Kursumuzun elektro gitarını gitar alacağınız zamana kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bazı kurslar da ve daha doğrusu çok daha önceden mutlaka klasik gitar ile başlayıp temeliniz oturduktan sonra elektro gitar çalabileceğiniz söyleniyordu. Bundan dolayı da elektro gitar kursu hevesi ile başlayan öğrenci klasik gitar ile çalışırken sıkılıp gitar kursunu bırakabiliyor. Aslında klasik gitar ve elektro gitar çalım teknikleri birbirinden çok farklıdır. Bundan dolayı elektro gitar tekniklerinden başlayarak çok daha verimli bir kurs geçirebilirsiniz.

Elektro Gitar Kursu Performansı

Elektro gitar çalarken sizler de bu şekilde altyapı üzerine sololar atmak ve bu şekilde doğaçlama yapmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Hem elektro gitar teknikleri hem de teori konusunda bilmediğiniz hiç bir konu kalmamakla beraber gitar kurslarımız da ki alt yapılar ile beraber doğaçlama çalışmaları yapacağımı unutmamalısınız.

Gitar Kursu Ders İçeriği

 • Birebir eğitim
 • Grup dersleri
 • Ücretsiz solfej dersi
 • Armoni dersini ücretsiz edinebileceksiniz.
 • Kişiye uygun plan programı hazırlama
 • 09:00 23:00 arası esnek saatler
 • Sınıflarda bulunan aletler ve altyapılar eşliğinde gitar çalarak kendinizi konserde hissedeceksiniz.
 • Eğlenceli metotlar.
 • Gitar alım konusunda uzman eğitmenlerimizin yardımları ile  doğru gitarı uygun fiyata alma konusunda yönlendirmeler yapıyoruz.
 • Sanatı ticaretten uzak tutarak daha fazla insana müziği aşılamak istiyoruz.
 • Merkezi konumdayız. Karşıyaka İzban durağına 6 dakika yürüme mesafesindeyiz. 
 • Konserlerde gitarist olarak profesyonel sahnede çalma şansınız var. Yılda bir defa 1000 kişilik konserler veriyoruz.
 • Yıl içerisinde çalacağınız eserleri profesyonel stüdyoda kaydederek sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Bu sayede ilerlemenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
 • Derslerde sevdiğiniz eserleri çalma üzerine karşılıklı ders planı belirleyip bu şekilde ilerliyoruz. 

Kaya Sanat Akademi ailesine katılmak istediğiniz zaman sizleri bir kursiyer olarak değil, sizleri ailemizden birisi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.  Tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz ile bir aile ortamı sağlayarak iyi ve kötü günümüzde sizleri yanımızda görmek bizlere yetiyor.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı
WhatsApp Destek Hattı
Gönder