KurslarOnline Müzik Kursları

Online Şan Dersi

Online şan kursu online eğitim derslerin de en verimli olan kurslardan bir tanesidir. Online şan kursu sadece Türkiye değil tüm dünyada canlı olarak birebir online şan kursu alarak kendinizi geliştirebilir ayrıca sağlıklı güzel şarkı söyleme konusunda sizlere her konuda destek sağlayabiliriz.

Online Şan Eğitimi Programı

Online şan eğitimi için opera şan mezunu hocalarımız ile piyano başında sizler ise ister telefon, ister tablet, ister Skype kullanarak verimli bir ders alabilirsiniz. Özellikle şan eğitimi online denildiğinde ders videolarını online olarak izlemek değil, whatsapp, skype, zoom gibi programlar ile öğretmeni görerek, sorarak, canlı, uygulamalı,  interaktif bir şekilde yan yana ders yapıyor gibi ders yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Online Şan Eğitimi Programı

Online Şan Eğitimi Hangi Yaşlar İçin Uygun Olur?

Şan dersleri ortalama 12 yaşında yukarı olan herkesin alabileceği daha doğrusu faydalanabileceği bir eğitimdir. Fakat 12 ile 20 yaş arası şan kursiyerlerimize özellikle kişisel plan hazırlıyoruz. Bu konuda hem şan öğrencimizin hem de şan eğitmeninin dikkatli olması gerekmektedir.

Ergenlik çağına giren öğrenciler için kişisel plan hazırlanmasının sebebi kendisini yormayan ses aralığına uygun eserler seçerek kısa sürede istediği seviyeye ses tellerini zorlamadan getirmemiz gerekir.

Sadece yukarıda yazdığımız ayrıntıya dikkat edilmesi gerekmektedir. Şan eğitiminin yaş sınırı olmadığını söyleyebiliriz.

Online Şan Eğitimi Hangi Yaşlar İçin Uygun Olur

Kimler Online Şan Dersi Alabilir?

 

Sesini geliştirmek isteyen , sesini doğru kullanmak isteyen herkes şan dersi alabilir. Bu konuda şan dersi ses tellerine dayalı olduğu için her şan dersi veren yerden şan eğitimi alınmamalıdır. Şan uzmanlık gerektiren bir sanat dalıdır. İçerisinde ses sağlığı da içerdiği için ses teli yapısı ve hangi durumlar da şan dersine zarar geleceğinin  bilinmesi gerekir.

 • Öğretmenler
 • Avukatlar
 • Muhabirler
 • Şarkı söylemek isteyen sanatseverler
 • Ses kısıklığı yaşayan bireyler
 • Ses teli ameliyatı sonrası ses terapisi almak isteyenler
 • Profesyonel ses sanatçıları

Kimler online şan dersi alabilir

Online Şan Dersi Verimli Olur Mu?

 

Online şan eğitimi bir başka deyişle çevrim içi şan eğitimi verimli olacağı gibi olmayacağı durumlar da olabilir. Özellikle şan dersi yapmak için yapmanızı istemiyoruz. Yani kötü bir internet bağlantısı, bunun yanında sadece telefondan ders yapmaya çalışmak şan dersi veriminizi düşürecektir.

Online şan dersi almadan önce mutlaka deneme dersi yapmalısınız. Deneme dersinde şan eğitmeni ile hangi eserleri nasıl çalışacağınız bunun yanında şan dersinin kalitesi gibi birçok faktörden sonra online şan eğitimine başlamanız çok daha verimli olacaktır.

Çevrim içi şan dersinde şöyle yapıyoruz. Öncelikle haftanın sizlere uygun bir gününde karşılıklı olarak canlı bir şekilde sizlere bağlanıyoruz. Şan eğitmenimiz piyano karşısında sizlere belirli egzersizler yaptırarak sesinizi açmanızı sağlıyor. Sonrasında ise belirlenen eserlere çalışmaya başlıyoruz. Bu zaman diliminde ise şan eğitmenimiz sizlere piyano ile eşlik ediyor.

Online Şan Dersi Verimli Olur Mu?

Online Ses Eğitimi

 

Kötü ses yoktur, eğitimsiz ses vardır. Sesiniz size kötü gelebilir. Bizlerin görevi bunu güzelleştirmektir. Hayallerinizi ertelemekten ziyade doğru eğitmen doğru teknikle sizler de güzel şarkı söyleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken online ses eğitimi için bize ulaşmak. Bunun için bizi arayabilir, iletişim formunu doldurabilir yada whatsapp aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Online Ses Eğitimi

Şan Eğitimin Faydaları

 

Şan eğitimi sadece şarkı söyleme dersi veya ses eğitimi dersi değil konuşurken dahi sesimizi doğru kullanmayı öğreten bizlere kazandıran derstir. Ses tellerini hem şarkı söylerken hem de günlük iletişim içerisinde kullandığımız için zarar görmemesi için şan dersi almanın faydalı olduğunu söyleyebiliriz.
Enstrüman kursunda teller ne kadar önemli ise telleri olmadan çalamayacağınız için şan eğitimde de ses telleriniz için önemlidir. Doğru teknikle rahat ve berrak bir şekilde şarkı söylemek için şan dersi almanızı öneriyoruz.

Şan Eğitimin Faydaları

Online Şan Kursu Verimli Olur Mu?

Online şan dersinin verimli olacağını bizler sizlere garanti ediyoruz. Fakat sadece bizlerim değil bunu sizlerinde görmesini istiyoruz. Bundan dolayı hiç bir ücret ödemeden 15 dakikalık deneme dersi yapmanızı öneriyoruz. Deneme dersinde hocamız ile tanışıp yayın kalitesini tes edip Online şan derslerinde neler yapacağınızı öğrenerek ders içeriğinde memnun kaldığınız taktirde derslere başlayabilirsiniz.

Şan Dersi Haftada Kaç Saat Olur?

Şan derslerimiz hafta da bir gün bir saat özel ders alarak derslerimize devam ediyoruz. Hızlı ve kısa sürede eğitim almak isterseniz ders sayınızı arttırabilirsiniz.

Hangi Programları Yada Uygulamaları Kullanacağım?

Online şan eğitimlerinde sizler hangi programı rahat kullanırım derseniz bizler de o programı kullanabiliriz. WhatsApp, Zoom ve Skype bu üç uygulama bizlerin online şan dersleri için kullandığı programlardır. WhatsApp, öğrencilerimiz için en pratik ve en verimli uygulamalardan bir tanesidir. Hem ücretsiz olması hem de bağlantı kurmanın bu denli basit olması sizlerin eğitim almasını çok ama çok kolaylaştırır. Skype, WhatsApp kadar kolay kullanışlı bir programdır. Ekstra olarak dersi kaydedebilir dersten sonra da istediğiniz zaman dersi dinleyebilirsiniz. Bu yüzden Skype da WhatsApp kadar kullanışlı bir programdır. Zoom programı ise daha çok grup derslerin de kullanılan bir program olduğunu düşünüyoruz. Çünkü Zoom da birebir dersler için çok verimli olduğunu düşünmüyoruz. Öğrencilerimiz için ders sürelerinin her saniyesini dolu dolu doldurmak zorundayız. Bundan dolayı bazen bağlanmak sorun olabiliyor. Bundan dolayı derslerimiz birebir özel ders olduğu için Zoom programını çok kullanmıyoruz.

Online Şan Kursu Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de ses eğitimi ve şan dersinde siz öğrencilerimiz sayesinde zirvede olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunu yaparken ses eğitimi dersini öğrenci kardeşlerimiz de alsın, geliri orta düzeyde olan sesini geliştirmek isteyen kursiyerlerimiz de şan dersi alsın geliri üst seviyede olan da şan dersi alsın bu yüzden ücretlerimiz konusunda bu denli kaliteli bir eğitim için gayet uygun olduğunu düşünebilirsiniz.

Ses Eğitimi İzmir

İzmirde şan kursu almak isteyenler için tüm sorularınıza yanıt olabilecek yazımızı okuyabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

4 Yorumlar

  1. Tabi ki de müzik kulağı geliştirilebilir. Bunun ile ilgili Kaya Sanat Akademi blog sayfasına göz atabilirsiniz.

 1. Merhaba
  Online şan kursu yabancı ülkeler içinde geçerli midir. Sizin le kursun tüm ayrıntılarını bilmek için nasıl iletişim kurabilirim .

  1. Merhabalar Online şan kursumuz tüm ülkeler için geçerlidir. Dilerseniz kayaeren860@gmail.com üzerinden mail atabilir dilerseniz. Kaya Sanat Akademi iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. İlginiz için çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı