KurslarMüzik Kursları

🎸 Bostanlı Gitar Kursu

Bostanlı Gitar Kursu

Ertelediğiniz veya zor olduğunu düşündüğünüz Bostanlı Gitar Kursu olarak en kısa sürede bir çok şarkı çalma garantisi vererek sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için sorumluluk almak istiyoruz.

İzmir Gitar Kursu - Kaya Sanat Akademi
İzmir Gitar Kursu – Kaya Sanat Akademi

Gitar almanıza dahi gerek yok hemen deneme dersi randevusu oluşturarak eğitmenlerimiz ile tanışabilirsiniz.Merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.
Bostanlı Gitar Kursu ile arkadaş ortamınızda sizler için önemli anlarda çalıp söyleyerek keyifli vakit geçirmek bu kadar uzak bir hayal olmadığını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

🎸 Bostanlı Gitar Kursu
Bostanlı Gitar Kursu

Sıkıcı gitar kurslarının aksine bol etkinliklilerin olduğu derslerin yanında film gecelerinin,bisiklet turlarının ,tabu günleri ile hem sosyalleşecek hemde eğlenceli şekilde gitar öğrenebileceksiniz.
Bu süreçte ortalama 2 ile 4 ay arasında şarkılara eşlik etmeye başlayabileceğiniz Karşıyaka ve Bostanlı’nın en iyi gitar kursu olan Kaya Sanat Akademi sizleri ücretsiz deneme derslerine bekliyor.

Sık sorulan sorular

Yeriniz nerede ?

Kaya Sanat Akademi Karşıyaka İle Bostanlı arasında Aksoy Caddesinde İzban Karşıyaka durağına 8 dk Yunuslar Tramvayına 10 dk uzaklıktadır.

Haftanın hangi günleri hizmet veriyorsunuz?

Kaya Sanat Akademi haftanın 7 günü açık olup sabah 09/00 akşam saat 22/00 arası derslerine devam etmektedir.

Eski gitarım var yeni gitar almalı mıyım?

Yaptığımız ücretsiz deneme dersimize gitarınızı da getirebilirsiniz. Eğitmenlerimiz eğitimi sürdürebilecek seviyede olmasına dikkat edip çok kötü değilse sizlerin masraf etmenizi istemeyeceklerdir.

Dersler kaç dakika?

Gitar dersleri 50 dk olup istenilirse hafta da 2 gün 2 ders şeklinde alınabilir.

Nereden gitar alabilirim?

Gitar almak için öncelikle eğitmenlerimize danışabilirsiniz.Sizlerin ayırabileceği bütçe içerisinde en iyi seçimi yapacaklardır.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı