KurslarMüzik Kursları

♬ Bostanlı Ud Kursu

Ud, sanat müziğinin en güzel en dinlendirici en asil enstrümanlarından birisidir. Ud kursları çok eski zamanlardan bu yana devam etmektedir. Önceki yıllarda ud kurslarında öğrenme konusunda sıkıntılar yaşanmıştır. Çünkü direkt makam, solfej ve nota dersleri ile başlandığı için öğrenme süresi uzamıştır ve bu yüzden biraz da olsa hevesler kırılmıştı.

Bu eğitim metodunu biraz değiştirerek sizlere çok daha kısa sürede şarkı çaldırmak daha doğrusu keyif almanız ders metotları belirleyerek kurslarımıza devam ediyoruz.

Nasıl bir ud almalıyım?

Öncelikle ud kursuna başlayacağınız zaman udunuz var ise getirebilirsiniz. Eğer ki udunuz yok ise kursumuzun udunu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sırada keyif aldığınız zaman ud eğitmenimiz sizlere yardımcı olacak ve bütçenize uygun udu almanızı sağlayacaktır.

Ne kadar sürede öğrenebilirim?

Ud çalmak için sizlere ortalama bir zaman vermekten ziyade deneyimlerimizden bahsetmek isteriz. Ud kursuna başlayan öğrencilerimiz ile özellikle sıfırdan başlayan öğrencilerimiz 2 ile 4 ay içerisinde kulağımıza aşina sanat müziği ezgilerini çalabiliyorlar. Sizler de kursumuza yazılmadan önce deneme dersi alarak merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

2 ile 4 ay arasında neler çalabilirim?

  • Fikrimin İnce Gülü
  • Duydum ki Unutmuşum
  • Nasıl Geçti Habersiz
  • Üsküdür’a Gideriken
  • Artık Sevmeyeceğim
  • Samanyolu
  • Ah İstanbul
  • Gece Kirpikli Kadın

Online ud dersi

İnternetten online ud kursu almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli. Kaya Sanat Akademisi olarak bünyemizdeki ud öğretmenleri ile WhatsApp, Zoom ve Skype üzerinden konferans yolu ile online eğitimler vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yaş sınırı var mı?

Ud kursu için yaş sınırı olmasından ziyade enstrüman çalmak için yaş sınırı kesinlikle ve kesinlikle yoktur. Ud kursu için de yaş sınırı bizler için hiç problem değil sizler yeter ki kendinizi iyi hissedecek bir hobi edinmeye başlayın.

Deneme dersi nedir?

Deneme dersi sizleri kurumumuza davet edip 20 dakika sürecek tanışma dersi yapıyoruz. Tanışma dersinde udunuz varsa getirip ud eğitmenimize kontrol ettirebilir, bakım gerekirse kurumumuzda halledilebilecek gibiyse de elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu deneme dersinde neler çalacağınızı dersler hangi konuları göreceğiniz konusunda sizlere bilgiler vermek isteriz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı