KurslarMüzik Kursları

İzmir Piyano Kursu

M.E.B Onaylı ve Öğrenme Garantili Piyano Kursu

İzmir / Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi’nde M.E.B onaylı piyano kursları vermekteyiz. İzmir piyano kursu fiyatları ve eğitim programı için bizi arayabilirsiniz.

0542 696 83 03

Birebir dersler ile beraber sadece ders almak değil eğlenerek öğrenmeyi amaçlıyoruz. Kurumumuzda bulunan piyanolar ile istediğiniz kadar etüt yapabilir ekstra çalışmalar ile derslerinizi destekleyebilirsiniz. Tüm piyano severler için en kısa zamanda en doğru şekilde sizlere piyano çalmayı öğretmeyi amaçlamaktayız. Bu sayede hevesiniz kırılmadan enerjiniz tükenmeden güzel ezgiler, şarkılar çıkarabileceksiniz.

Etkinlikler Piyano Derslerinizi İleri Seviyeye Taşır

İzmir Karşıyaka piyano kursu Kaya Sanat Akademi kurulduğu günden bu yana piyano öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler piyano kursu vermektedir.

Online piyano kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl piyano çalmayı öğrenirim? Piyano çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

Piyano Kursu Sertifika Programları

Piyano kursu Sertifikası

Piyano kursumuza katıldığınız zaman sizleri tüm Dünya’da geçerli olan sertifika programlarına dahil edebiliyoruz. Iccw sertifikası ile piyano kursundan ilerleyişinizi belgelendirebilir ve resmi olarak kullanabilirsiniz.
Bu sertifika özellikle yurt dışında eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz için çok önemli olup mutlaka almasını önerdiğimiz sertifika programıdır.

Bire Bir Özel Piyano Dersi Nasıl İşleniyor?

Piyano dersine geldiğinizde  öncelikle çayımızı kahvemizi içiyoruz. Sonrasında hocamız hazırsanız derse alabilirim sizi diyerek piyano dersliğimize alıyor.

 • Piyano kursunda ilk öğreneceğiniz piyano da parmaklar nereye nasıl konulur.
 • Piyano çalarken sol el ne işe yarar sağ el ne işe yarar.
 • Sol el fa anahtarı nasıl okunur. Sağ el sol anahtarı nasıl okunur.
 • Nota süreleri nedir? Hangi nota ne kadar uzunluktadır.
 • Çocuk piyano kursu için önceliğimiz el kaslarını geliştirecek egzersizler ve bunu piyano tuşlarına uygulama tekniği.
 • Sağ ve sol el aynı anda nasıl kullanılır ve bu şekilde beyin nasıl bölünür.
 • Metronom nedir? Piyano çalarken metronom nasıl kullanılır?
 • İlk 1 ayı dolduran öğrencilerimiz yavaş yavaş notasını yazdığımız melodileri çalarlar.
 • Sağ sol el uyumu oturduktan sonra yavaş yavaş piyano şarkıları çalmaya başlarlar. Çocuk piyano kursu için 9. senfoni, Do bir küllah dondurma, caddeler de rüzgar ,polyushka polye gibi eserleri çalabilir.
 • Öğrencilerimiz bu eserleri çalarken piyanoya keman veya yan flüt bazen de çello ile eşlik ederek motivasyonunuzu üst düzeye çıkarırız.
 • Artık rahatça nota okuyup çalabildiğiniz zaman ortalama 6 ile 1 yıl sonra sizleri bir orkestraya dahil edip piyano görevini sizlere veriyoruz.
 • Örneğin schindler list çaldığınız da çello öğrencimiz ile sizlere ders haricinde prova ayarlıyoruz. Çaldıktan sonra da dışarıda çok güzel bir klip çekip Kaya Sanat Akademi sosyal medyalarımız da yayınlayıp size de videoyu teslim ediyoruz. Bunu ara ara yapıyoruz ki gelişiminizi takip edebilelim.

Özel Piyano Dersi Alan Öğrencilerimizin Performansları

Piyano Kursu Ders Programı

 • Kişiye özel program hazırlamaktayız bu sayede öğrencilerimiz için en verimli olan metodu uygulayabilmekteyiz.
 • İzmir piyano kursu içeriğinde hobi piyano kursu ve konservatuvara hazırlık piyano kursu şeklinde iki kategorimiz mevcuttur.
 • Haftada bir gün bir saat veya iki gün iki saat ders alabilirsiniz. 
 • Haftanın 7 günü açık olan akademimizde istediğiniz gün ders alma imkanına sahipsiniz. Çalışan öğrencilerimiz ve mesai sonrası gelmek isteyenler için akademimiz saat 22.00’a kadar açıktır.
 • Piyano dersiniz dışında kurumumuza gelip ücretsiz bir şekilde etütlerinizi yapabilirsiniz.
 • Piyano alma konusunda acele etmemenizi öneririz bu konuda öğretmenlerimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecek ve en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.
 • Piyano kursu birebir olarak yapılmakla beraber sizler piyano çalarken hocamız da başka bir enstrümanla sizlere eşlik edecektir. Özellikle keman ve yan flüt eşliğinde çalmak sizlere kendinizi çok iyi hissettirecektir.

Hangi Piyano İle Başlamalıyım? Dijital Piyano Önerileri

Piyano kursuna başladıktan sonra belirli bir süre org ile başlayabilirsiniz. Daha sonra dijital piyano almak için araştırmalara başlarken fiyat performans olarak sizlere en uygun en uzun süre idare edilebilen bir dijital piyano almanızı öneriyoruz. Çünkü dijital piyano derken bir çok org klavye stantlı piyano bulunurken seçim yapmak bir hayli zorlaşır.

Bir çok seçeneğiniz olan piyano markalar arasından hem fiyat hem de kullanılabilirlik olarak en sağlıklı piyanoları sizler için listeledik. Dijital piyano seçerken öncelikle dikkat etmeniz gereken tuş hassasiyeti bunun yanında tuşların yapısıdır.

Piyano çalarken hem yormayacak hem de tuşların içerisi dolu dolu bir hissiyat yaratacak. Bu özellikler bir çok markada olduğu söylense de uygulanabilirlik açısından çoğunda o hissiyatı bulamazsınız. Yani piyanonun sıcak tonu sizlere kendini sevdirecek ve çalarken sizleri yormayacaktır.

Piyano Kursuna Başlamak İçin Kaç Yaş Olmalı?

İzmir Piyano Kursu

Piyano kursuna başlama yaşı 3 yaş hatta 2,5 yaş olarak okuyabiliyor yada görebiliyoruz. Bizler bu durumun tamamen ticari kaygıdan olduğunu düşünüyoruz. Özellikle İzmir de piyano kursu arayan velilerimiz bizleri aradığında minimum 4-5 olmasını istiyoruz.

Piyano çalmak için piyano dersine gelen öğrencimizin sadece eğlenmeye gelmesi değil bunun yanında ise bilgi alışverişinin de olması gerekmektedir. 3 yaşında ki çocukla bizler çok güzel vakit geçirebiliriz ve size her hafta oraya gidelim diyebilir fakat piyano öğrenmeye değil oyunu sevdiği için gelecektir. Bizler ise hem eğlensin hem de öğrensin istiyoruz. ki sizler zamanınızı faydalı şekilde harcamış olarak gelmenizi isteriz.

Bazı durumlarda 4 yaş çocuklarımız mükemmel bir performans sergilesede bazı durumlarda bilgi alış verişi zor olabiliyor. Emin olun ki bizler sağlıklı bir şekilde piyano eğitimine başlatmak ve sonunda piyano kursunu ve piyano çalmayı hayatının bir yerine yerleştirsin istiyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=E6-YLn27qa4

Çocuklar için bizim olmazsa olmaz enstrümanımız piyanodur. Özellikle 4 ile 10 yaş arası kapıdan kim girerse girsin piyano kursu için önerilerimiz başlıyor.

Neden Mi?

Piyano Dünya da temel enstrüman dediğimiz özellikle küçük yaşta ki çocukların birey olma yolunda beyin gelişimlerin %20 sini tamamlıyor. Günlük hayatta bizler sadece beynimizin sağ tarafını kullanıyoruz. Çok az işler de ise sol tarafını kullanıyoruz. Ama piyano çalarken aynı anda iki tarafta devreye giriyor.

Bu sayede ne mi oluyor?

 • Matematiksel problem çözme yetisi artıyor.
 • Konuşma akıcılığı artıyor.
 • Aynı anda bir kaç işle ilgilenebiliyor.
 • Özellikle matematik sayısal konusunda ders verimi bariz gelişiyor.
 • Unutkanlık veya konsantrasyon problemleri yok denecek kadar aza iniyor.

Buna örnek daha yüzlerce madde yazabiliriz. piyano bu nedenle bizlerin enstrümanların atası dediğimiz enstrümanların temeli dediğimiz bir çalgıdır. Küçük çocuklar için kurumuzda 6 piyano eğitmeni bulunmaktadır. Bu eğitmenlerden sadece 3 ü çocuk piyano kurslarına girmektedir. Çünkü çocuklar için hem psikolojik hem de sanatsal olarak donanımlı olmasını istiyoruz. 

Amacımız İzmir de piyano kursu olarak araştırma yaparken özellikle çocuk piyano kursunda ki eğitmenler ile tanışmalı neler verebileceği konuşmalısınız.

Piyano Online Öğrenilir Mi?

Piyano kursu normal de yüz yüze yapılır. Fakat pandemi ile beraber online piyano kursu alma ihtimalini de doğurdu. Burada şu konu çok önemli piyano online öğrenilir mi?

Kaya Sanat Akademi piyano kursunda bizler online piyano kurslarını pandemi ile beraber değil Kaya Sanat Akademi müzik kursunu kurduğumuzdan bu yana aktif olarak vermekteyiz. Sınıflarımızı buna göre teknolojik olarak düzenledik. Fakat önemli olan bilgisayar değildir. Önemli olan online piyano dersini verimli hale getiren eğitmendir.

Online Piyano Eğitimi Nasıl Verimli Olur?

Öncelikle eğitmenlerimize öğrencimiz ile online piyano kursunda nasıl iletişim kurması gerektiğinin defalarca eğitimlerini verdik. Yani öğrencimiz sizi duymayabilir veya yanlış anlamış olabilir. Bir çok ihtimalden bahsedebiliriz. Öncelikle derse başlamadan önce notalarımızı online piyano öğrencimize gönderiyoruz. Daha sonrasında ise aynı notayı bizlerde karşımıza açıp önce notalarını okumaya başlıyoruz.

Karşılıklı notaları okuyabildiğimiz zaman ilk ölçüyü çalmanızı istiyoruz. Oldu ki parmağımız yanlış basıyor. Hemen piyano kursu eğitmenimiz  doğrusunu hazırladığımız piyano kamerası ile parmaklarımızı rahatça görüp anlık hatasını giderebiliyoruz.

Piyano kursu dersi sonunda bizler öğrencimize o derste ki eseri çalıp video olarak gönderiyoruz. Bitti mi hayır 🙂

Her iki günde bir kayıt istiyoruz. Açıkçası piyano online olarak bizimle öğreniliyor.

Piyano Çalmak Kolay Mı?

İzmir Piyano Kursu

Piyano çalmak doğru eğitim modeli bunun yanında empati yapabilen çalamadığını kısmı anlayabilecek ve birden fazla eğitim modelini sizlere anlatabilecek bir müzik kursu veya piyano öğretmeni ile çok kolay olacaktır. Öncelikle piyano çalmayı bunun yanında piyano kursunu ve piyano eğitmeninizi severseniz çok daha hızlı yer ilerleyebilirsiniz.

Piyano Almadan Önce Org Almalısınız!

piyano ile org arasında ne fark var

 

Piyano ile org arasında ne fark var diye düşünüyoruz. Bizler de bu ikisi arasında ki farkı video olarak çekmek istedik. Piyano ile org arasında ki farkı çekiğimiz videoyu izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Video için tıklayabilirsiniz.

İzmir piyano kursu olarak gerekli aramalarınızı yaptıktan sonra Kaya Sanat Akademi ile yollarımız kesiştikten sonra piyano alma konusunda da yardımcı olduğumuzu unutmamalısınız. Piyano kursları olarak bizler konusunda uzman en önemlisi de çocuklar ve yetişkinler için çok daha ayrı öğretim programları ve metotları olan eğitmenlerimiz ile çalışıyoruz. 

Sadece öğretmen değil bizler birer rehber olarak sizlerin piyano kursuna başladıktan sonra ki tüm süreciniz de yanınızda olmak istediğimizi bilmelisiniz.

İzmir de piyano kursu olsun online piyano eğitimi olsun önceliğimiz piyano almadan önce bir kaç ders alışma sürecinizi gözlemlemektir. Sonrasında her iki tarafta yani eğitmenimiz ve siz piyano çalma konusunda devam ettirme kararı aldıysanız sizlere 5 oktav 61 tuş dediğimiz bir org almanızı ve bu konuda nerede en uygun fiyatlı ve kaliteli ise yardımcı olarak sağsalim orgunuzu almanızı sağlıyoruz.

Org modelleri konusunda sizlere bir rehber yazı hazırlamıştık. Dilerseniz piyano modellerine en yakın org modellerini tıklayarak öğrenebilirsiniz. 

İzmir Özel Piyano Kursu

çocuk piyano kursu

İzmir’de MEB onaylı özel piyano kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Özellikle piyano çalacak tüm bireyleri sıkmadan keyif almalarını sağlayarak hem doğru teknik ile şarkı çalmayı bunun yanın da da temel piyano tekniğini kazanması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Derslerimizin birebir özel ders olarak yapılması çok önemlidir. Çünkü her öğrencinin algılaması ve bu konuda ki ders işleyişi farklı olmalıdır. Bizler her öğrencimize aynı eğitim programını uygularsak sanırım şuan ki yakaladığımız başarıyı yakalamamız çok zorlaşacaktır. Temel piyano egzersizleri ve etütler yaparak piyano eğitimi veriyoruz. Piyano hocalarımız pratik bir şekilde notaları sizlere öğreterek en kolay ve özel eğitimler ile piyano çalmayı en basit hale getiriyoruz. 

İzmir de piyano kursu alan öğrencilerimiz için sistemimizden bahsetmek isteriz.

 • Kişiye özel ders günü seçimi
 • Mesai saati sonrası ders almanız için esnek saatler
 • Yetişkinler için piyano kursu alacaklar için haftanın tüm günleri akşam 22-00 a kadar ders alma imkanı
 • Hobi olarak piyano çalan öğrencilerimiz için sizleri motive edecek piyano eserleri 
 • Çocuklar için piyano kursu ders sonrası video çekerek evde tekrar etmelerini kolaylaştırıyoruz.
 • Youtube kanalımız da tüm öğrenci performanslarımızı izleyebilirsiniz. Sizler de kendinizi orada görebileceksiniz 🥇

Pandemi Döneminde Piyano Kursları Nasıl İlerliyor?

Pandemi tüm insanlığın bir sınavı olarak nitelendirebiliriz. Bizler de bu dönemde sizler gibi yorulduk. Fakat kendimizden geçip parklar da oynayamayan akşama kadar bilgisayar karşısında online dersler yaparak hem yoruluyor hem de üzülüyorlar. Bu konuda bizler devreye girmeliyiz. Özellikle çocuklarımızın streslerine ortak olmak enstrüman çalarak bir çok stresli düşünceden uzaklaştırmak gibi bir görevimiz var.

Kaya Sanat Akademi de başta Eren Kaya ve tüm hocalarımız bu konuda enerjimizi yüksek tutup çocuklarımızı farklı bir beceriyi eğlendirerek öğretiyoruz. Tüm sosyal mesafe maske ve dezenfektan kurallarımızı aktif olarak uyguluyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olduğumuzdan dolayı öğretmenler aşılandığında bizler de aşılanmış olacağız. 

Çocuklar İçin Özel Piyano Kursu

İzmir’de çocuklar için piyano kursu araştırmalarınız için öncelikle bu yaşta sanatın birleştirici gücünü ve çocuklarınız için bu yaşta sanat ile büyümesini sağladığınız için kendi adımıza teşekkür ederiz. Çocukların piyano çalmasını özellikle bizler de destekler ve isteriz. Çünkü 3 ile 15 yaş arasında özellikle 3 ile 7 yaş arasında ki çocukların algıları ve bu seviyede öğrenme arzuları da çok gelişmiş oluyor. Bizlere düşen bu enerjiyi en doğru şekilde yönlendirerek piyano çalmasını sağlamak bunun yanında beyin gelişimine maksimum katkıda bulunmaktır.

Çocuklar için piyano kursu vermek yetişkin piyano kursu alanlara nazaran daha da sorumluluk gerektiriyor. Çünkü hayatında ilk defa müzik aleti çalan birisi sizin istediğiniz şeyleri yapacak.
Bundan dolayı bizler nasıl yetiştirirsek ona göre şekilleneceği için bu konuda olabildiğince hassas olmamız gerektiği konusunda bilinçliyiz. Özellikle piyano kursu eğitmenlerimizin çocuklar ile iyi anlaşabilecek gerekli tecrübeye hakim bunun yanında gerekli formasyon eğitimlerini tamamlamış öğretmenlerimize emanet ediyoruz.

Piyano Çalmak İçin Okuma Yazma Bilinmeli Mi?

Piyano kursuna başlayacak öğrencilerimiz için çok fazla öğretim yöntemi uygulamaktayız.. Okuma yazma bilmese dahi onlara renklerle veya masallarla sohbet niteliğinde piyano kursuna başlatıp ilerletebiliyoruz.

Yetişkin Piyano Kursu İzmir

Bizlere en çok sorulan sorulardan birisi de yetişkinim veya şu yaştayım piyano için geç mi kaldım? Video da gördüğünüz gibi aslında hiç bir şey için geç olmadığı gibi müzikte geç kalmışlık gibi bir durum hiç geçerli değildir. Önemli olan piyano kursuna veya bir enstrüman çalmaya başlarken ki olan düşüncelerinizdir. Çünkü hobi olarak piyano çalmak veya hobi olarak çalayım ama yine de iyi çalmak istiyorum diyen öğrencilerimiz ile ben piyano çalmayı meslek olarak veya profesyonel olarak yapmak istiyorum şeklinde düşünenler için de ayrı bir kişisel piyano çalışma planı hazırlıyoruz. 

Çocukken gerek ailemizin maddi durumları gerek okul ve iş telaşından piyano kursuna para ayıramadığımız çok aşikar. Bundan dolayı da bizler de bu süreçlerden geçtiğimiz için sizleri çok iyi anlayabiliyor ve bu konuda destekçiniz olmak istiyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular 

Piyano kursu fiyatı ne kadar?

Piyano kursu fiyatları İzmir’de çok değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun piyano kursu bulunabilir. Kaya Sanat Akademi piyano kursu ücretleri için İletişim sayfasından veya whatsapp destek hattından(0542 696 83 03) bize ulaşabilirsiniz.

Kursa başladığım zaman piyano almam gerekiyor mu?

Bu konuda ki fikrimizi açıkça belirtmek isteriz ki hemen piyano almanızı istemiyoruz. Küçük yaşlardaki minik öğrencilerimizin etütlerini kurslarımızda bulunan piyanolarla gerçekleştirmelerini istiyoruz. Bu sayede hem bizim gözetimimizde çalışmalarını sağlayacak hemde öğrencimizin piyano çalmak istediğinden tamamen emin olacağız.

Ücretsiz deneme dersi alabilir miyim?

Deneme derslerinde hem kurumumuzu hem bizleri tanıyıp karar verme seçeneğini sunuyoruz.Çünkü direk kursa kayıt olan bir öğrenci belki eğitmeninden ve bizlerle olan elektriği zayıf kalacak. Bundan dolayı hiçbir ücret yatırmadan tanışma dersi imkanı sunuyoruz.

Deneme Dersinin Süresi Ne Kadar ?

Deneme dersleri 15 ile 20 dakika sürüyor. Eğitmenlerimiz sizlerin piyano kursu İzmir hakkında merak ettiği soruları cevaplayarak aklınızda her hangi bir soru işareti bırakmamaya çalışıyorlar.

Deneme Dersi İçeriğinde Neler Var ?

Deneme derslerinde parmak yapısına bakılır. Basitçe ritim kulağınıza bakılır.Eğitimi sürdürebilecek şekilde olması bizler için yeterlidir. Piyanoya oturtturularak basit parmak egzersizleri gösterilir ve tekrar etmeniz istenir.

Peki piyano öğrenmek zor mu?

Piyano çalmak için parmak boyunuzun belli ölçüleri olması gerekmektedir gibi batıl inançlara kanmıyoruz. Hobi olarak piyano çalmak ve bunu geliştirmek için parmaklarınızın kolunuzun hiç ama hiç bir önemi yoktur. Aynı anda çift el kullanmak nasıl olacak diye soruyorsanız, piyano çalmak için çift el kullanmak gerekiyor. Bu konuda kaygılanmayın çünkü biz eğitmenler de sizler gibi öğrendik. Küçük küçük önce sağ eliniz daha sonra sol elinizi ekleyerek temel düzeyde piyano çalmaya başlıyoruz.

Küçükken org çalıyordum piyano çalmama faydası olur mu?

Org genel olarak sağ elinizle çaldığınız ezgilerden ibarettir. Piyano ise sol elinizde akor sağ eliniz de ise ezgilerden oluşan aynı anda çalındığında güzelleşen bir enstrümandır. Dikkat ederseniz piyano ile org arasında ki ortak noktamız sağ elin Ezgi’yi çalmasıdır. Melodika veya Org çalmak piyano eğitimine katkısı bulunmaktadır.

Çocuklar için piyano kursu kaç yaşında alınmalıdır?

Kaya Sanat Akademi ile İzmir piyano kurslarımız 3 yaşından itibaren başlamaktadır. 3 yaşında ki çocuk ne yapabilir ki gibi düşünebilirsiniz. Özellikle bu yaşta ki çocukları piyano eğitim programına alırken öğretmenimiz sizler ile ön görüşme yapıp birazcık çocuğunuz ile sohbete ederek nasıl bir yapıda olduğunu algılıyor. Bunun sonrasın eğitim planı belirleniyor. Çocuklar için eğitim planı belirlerken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. İlk olarak çocuğumuzun psikolojik olarak yapısını anlamaya çalışıyoruz. İçine kapanık olan çocuklarımız olabiliyor, hareketli çocuklarımız olabiliyor, çok duygusal çocuklarımız olabiliyor bunların hepsine aynı piyano kursunu vermek isterseniz o çocuğu kaybedersiniz. Önemli olan kişiye göre plan çıkarıp o çocuklara ilk olarak piyano kursunu sevdirmeniz gerekecektir.

Çocuğum 4 yaşında okuma yazma bilmiyor piyano öğrenebilir mi?

Piyano çalmak aslına bakarsanız görsel ve duyusal bir eylemdir. Aslına bakarsanız çocuğunuzun piyano çalması için notaların şekillerini ezberlemesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Yani do notasının bir şekli var ve bu şekil öğrenmesi gerektiğini düşünebilirsiniz. Bu sayede okuma yazma ile doğrudan bir bağımız olmayacak. Şöylede düşünebilirsiniz. Piyano da tuşlar var örneğin do tuşunun gösterildiği bir şekil var. Bu şekli gördüğünüzde do sesine basmayı öğreneceğiz. Zamanla da bu do demeyi öğrenecek. İşte bu kadar. Bundan dolayı renkler ile öğretilme gibi bir teknik kullanılsa da bizce biraz daha yukarıda ki teknik ile çok daha uzun vadeli bir yatırım yapmış oluruz.

Çocuklar için piyano kursuna başlarken piyano alınmalı mı?

Çocuklar için piyano kursuna başladığınız zaman özellikle piyano almanızı istemiyoruz. Her ne kadar titiz davransak da bazen çocukların zevkleri değişebiliyor. Bundan dolayı piyano almak için muhakkak piyano eğitmenimizin önerilerini dinlemenizi tavsiye ederiz. Piyano yerine il 2 aydan sonra 5 oktav tuş hassasiyetli bir org almak çok daha mantıklı olacaktır. Yaklaşık 1 veya 1.5 yıl geçtikten sonra piyano alınması daha doğru bir karardır.

 

İzmir Piyano Kursu Fiyatları

Piyano kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İzmir Müzik Kursları

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı