KurslarMüzik Kursları

İzmir Piyano Kursu (M.E.B Onaylı ve Öğrenme Garantili)

İzmir Piyano Kursu

Birebir dersler ile beraber sadece ders almak değil eğlenerek öğrenmeyi amaçlıyoruz. Kurumumuzda bulunan piyanolar ile istediğiniz kadar etüt yapabilir ekstra çalışmalar ile derslerinizi destekleyebilirsiniz. Tüm piyano severler için en kısa zamanda en doğru şekilde sizlere piyano çalmayı öğretmeyi amaçlamaktayız. Bu sayede hevesiniz kırılmadan enerjiniz tükenmeden güzel ezgiler, şarkılar çıkarabileceksiniz.

İzmir karşıyaka piyano kursu Kaya Sanat Akademi kurulduğu günden bu yana piyano öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler piyano kursu vermektedir.

Online piyano kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl piyano çalmayı öğrenirim? Piyano çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

🎹 Öğrencimiz İpek’in piyano performansı

🎹 Öğrencimiz Belinay’dan Schindler List Keman Piyano Dinletisi

🎹 Mariage D’amour – Piyano Hocamız Negar Geranmehr’in Performansı

🎹 Game Of Thrones – Piyano Öğrencimiz Belinay’ın Performansı

Piyano Kursu Ders Programı

  • Kişiye özel program hazırlamaktayız bu sayede öğrencilerimiz için en verimli olan metodu uygulayabilmekteyiz.
  • İzmir piyano kursu içeriğinde hobi piyano kursu ve konservatuvara hazırlık piyano kursu şeklinde iki kategorimiz mevcuttur.
  • Haftada bir gün bir saat veya iki gün iki saat ders alabilirsiniz. 
  • Haftanın 7 günü açık olan akademimizde istediğiniz gün ders alma imkanına sahipsiniz. Çalışan öğrencilerimiz ve mesai sonrası gelmek isteyenler için akademimiz saat 22.00‘a kadar açıktır.
  • Piyano dersiniz dışında kurumumuza gelip ücretsiz bir şekilde etütlerinizi yapabilirsiniz.
  • Piyano alma konusunda acele etmemenizi öneririz bu konuda öğretmenlerimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecek ve en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.
  • Piyano kursu birebir olarak yapılmakla beraber sizler piyano çalarken hocamız da başka bir enstrümanla sizlere eşlik edecektir. Özellikle keman ve yan flüt eşliğinde çalmak sizlere kendinizi çok iyi hissettirecektir.

İzmir Özel Piyano Kursu

İzmir’de MEB onaylı özel piyano kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz. Temel piyano egzersizleri ve etütler yaparak piyano eğitimi veriyoruz. Piyano hocalarımız pratik bir şekilde notaları sizlere öğreterek en kolay ve özel eğitimler ile piyano çalmayı en basit hale getiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Piyano kursu fiyatı ne kadar?

Piyano kursu fiyatları İzmir’de çok değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun piyano kursu bulunabilir. Kaya Sanat Akademi piyano kursu ücretleri için İletişim sayfasından veya Whatsapp destek hattından(0542 696 83 03) bize ulaşabilirsiniz.

Kursa başladığım zaman piyano almam gerekiyor mu?

Bu konuda ki fikrimizi açıkça belirtmek isteriz ki hemen piyano almanızı istemiyoruz. Küçük yaşlardaki minik öğrencilerimizin etütlerini kurslarımızda bulunan piyanolarla gerçekleştirmelerini istiyoruz. Bu sayede hem bizim gözetimimizde çalışmalarını sağlayacak hemde öğrencimizin piyano çalmak istediğinden tamamen emin olacağız.

Ücretsiz deneme dersi alabilir miyim?

Deneme derslerinde hem kurumumuzu hem bizleri tanıyıp karar verme seçeneğini sunuyoruz.Çünkü direk kursa kayıt olan bir öğrenci belki eğitmeninden ve bizlerle olan elektriği zayıf kalacak.Bundan dolayı hiçbir ücret yatırmadan tanışma dersi imkanı sunuyoruz.

Deneme Dersinin Süresi Ne Kadar ?

Deneme dersleri 15 ile 20 dk civarı sürüyor.Eğitmenlerimiz sizlerin piyano kursu İzmir hakkında merak ettiği soruları cevaplayarak aklınızda her hangi bir soru işareti bırakmamaya çalışıyorlar.

Deneme Dersi İçeriğinde Neler Var ?

Deneme derslerinde parmak yapısına bakılır. Basitçe ritm kulağınıza bakılır.Eğitimi sürdürebilecek şekilde olması bizler için yeterlidir.Piyanoya oturtturularak basit parmak egzersizleri gösterilir ve tekrar etmeniz istenir.

Peki piyano öğrenmek zor mu?

Piyano çalmak için parmak boyunuzun belli ölçüleri olması gerekmektedir gibi batıl inançlara kanmıyoruz. Hobi olarak piyano çalmak ve bunu geliştirmek için parmaklarınızın kolunuzun hiç ama hiç bir önemi yoktur. Aynı anda çift el kullanmak nasıl olacak diye soruyorsanız, piyano çalmak için çift el kullanmak gerekiyor. Bu konuda kaygılanmayın çünkü biz eğitmenler de sizler gibi öğrendik. Küçük küçük önce sağ eliniz daha sonra sol elinizi ekleyerek temel düzeyde piyano çalmaya başlıyoruz.

Küçükken org çalıyordum piyano çalmama faydası olur mu?

Org genel olarak sağ elinizle çaldığınız ezgilerden ibarettir. Piyano ise sol elinizde akor sağ eliniz de ise ezgilerden oluşan aynı anda çalındığında güzelleşen bir enstrümandır. Farkettiyseniz piyano ile org arasında ki ortak noktamız sağ elin Ezgi’yi çalmasıdır. Melodika veya Org çalmak piyano eğitimine katkısı bulunmaktadır.

İzmir Piyano Kursu Fiyatları

Piyano kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı
WhatsApp Destek Hattı
Gönder