KurslarKaya Sanat BlogMüzik Kursları

Konak Müzik Kursu

Konak Müzik kursu veya İzmir de müzik kursları yazdınız bizler ile karşılaştığınız için sizlere enstrüman alımından keyifli bir şekilde çalmak için geçen sürede sizler ile yan yana olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kurumumuza yaşları 5 ile 75 yaş arası herkes katılabiliyor. Açıkçası enstrüman çalmak için özellikle hobi olarak enstrüman çalmak için sizlerden çok fazla yetenek istemiyoruz. Sadece müzik kursuna başladığınız zaman enstrümanınızı sevmeli ve ona vakit ayırmalısınız.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Konak müzik kursu olarak değil; Bornova, Bayraklı, Buca, Menemen, Alsancak, Bostanlı, Çiğli, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Kursumuzda çoğu enstrüman 6 ay içerisinde akıcı bir hale getirilebiliyor

Kaç ders sonra enstrümanı akıcı olarak çalabilme konusunda ilk 6 ay çok önemlidir. Bu 6 ayda sizlerle enstrümana hakimiyet nota ve solfej çalıştırıyoruz. Kısa sürede gelişmeniz için ne gerekiyorsa İzmir müzik kursu olarak sizlere yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tabii ki enstrüman çalmanın yaşı yoktur fakat sizler yinede erkenden danışmalısınız diye düşünüyoruz.

Konak müzik kursları

Derslerimiz birebir özel ders ve 5 kişilik sınıf dersleri

Kurumumuz da genel olarak derslerimizi birebir olarak yapmaktayız. Özellikle keman piyano bateri gibi ana enstrümanları daha çok özel ders olarak yapmaktayız. Grup dersi yapanlar vardır tabi iki ama ileri ki vadede öğrenmeleri gibi bir problem çıkıyor ortaya.

Özellikle 1 yılda ilerleyebileceğiniz kurs eğitimini birebir derslerle beraber 6 ayda bitirebilirsiniz.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Online Müzik Kursu

Kurumumuzda aktif olarak online ders alan öğrencilerimize de yardımcı olabiliyoruz. Online olacak programda yine canlı ders yapıyoruz. Haftada da bir gün bir saat online olarak bizlere bağlandıktan sonra canlı dersimize başlayabiliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi enstrümanlar da eğitim alabilirim?

Konak müzik kursumuzda tüm enstrümanların eğitimi kişiye özel programlar belirlenerek verilmektedir. Yani bir metot herkese uygulanmamaktadır. Her ders sonrasında sizlere çıktı olarak verilip size özel yavaş yavaş metodunuz oluşturulmaktadır.

Yeriniz nerede?

Yerimiz İzmir’in merkezinde Karşıyaka’dayız. Karşıyaka İzban yakınındayız. Bostanlı vapur iskelesinden 13 dakika Karşıyaka vapur iskelesinden 12 dakika Karşıyaka İzban’dan 6 dakika uzaklıktayız.

YouTube kanalınızda öğrenci videoları var mı?

Kaya Sanat Akademinin en büyük amaçlarından birisi kurs alan öğrencilerin kendini yetiştirmesi için daha doğrusu sergilemesi için aktif bir YouTube kanalımız vardır. Ayrıca Kaya Sanat Akademi instagram adresimizden göz atabilirsiniz. Sizlerde İzmir müzik kurslarında kendinizi geliştirdiğiniz zaman sizlerinde o sahnede yeri var.

Çalışma saatleriniz nasıl?

Çalışma saatlerimiz sabah 09.00 akşam 22.00 arasındadır. Mesai veya vardiya sistemi ile çalışan yetişkin bireylerimiz kurs alabilmeleri açısından akşam 22.00’a kadar ders alabilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı