KurslarKaya Sanat BlogMüzik Kursları

Bornova Müzik Kursu

İzmir Bornova’da müzik kursları olarak sizlere öncelikle çok samimi çıkarsız ticari kaygılarımızı arka plana atabilmenin gururu ile sizleri kursumuzda karşılamak istiyoruz. Hayatınıza çok farklı olarak iz bırakabileceğimizi biliyoruz.

Hiç yapmadığınız bir şeyi yapmaya bizlerle başlayacağınız için bizler bu konuda çok hassas davranmamız gerektiğini biliyoruz. İzmir’de müzik kurslarından birisi olan Kaya Sanat Akademi ile beraber sıkıcı kurslardan olmak istemiyoruz. Hem eğlenmek hem de öğretmek istiyoruz.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Bornova müzik kursu olarak değil; Buca, Bayraklı, Konak, Menemen, Alsancak, Bostanlı, Çiğli, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Derslerin yanında sürekli etkinlik yapıyoruz

Müzik kurslarının yanında öğrencilerimizin sadece derslere gelip gitmenizi istemiyoruz. Çünkü müzisyen olarak çaldığınızı veya öğrendiğinizi sergilemenizi isteriz. Sergileyip tebrik aldığınızda iyiki diyorlar öğrencilerimiz.

Bornova müzik kursları

Enstrüman almadan deneme dersine gelmenizi isteriz

Enstrüman çalmaya karar verdiğinizde İzmir’de müzik kursuna gitmeden önce nasıl bir enstrüman almanız gerektiğini mutlaka bizlere danışmanızı isteriz. Çok fazla bütçe ayırmanızı istemiyoruz. Daha uygun fiyatlı enstrümanlara fazla bütçe ayırmanızı istemeyiz.

Hafta içi hafta sonu geç saate kadar hizmet veriyoruz

Hafta içi saat 09.00’dan akşam saat 22.00’a kadar ders alma imkanınız olduğunu unutmamalısınız. Derslerimizi mesai saatlerinden sonrada ders alabilecek vatandaşlarımız için uzatarak 21.00’dan 22.00’a kadar uzattık.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

Online müzik kursları seçeneğiniz yüz yüze eğitim kadar kaliteli

Online müzik kursu alarak zamandan tasarruf edebileceğinizi unutmamalısınız. Özellikle sadece Türkiye değil bir çok Avrupa ülkesinden de bizlerden online müzik kursu alan öğrencilerin olduğunu görmek bizlere gurur veriyor.

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Online Müzik Kursu

Kurumumuzda aktif olarak online ders alan öğrencilerimize de yardımcı olabiliyoruz. Online olacak programda yine canlı ders yapıyoruz. Haftada da bir gün bir saat online olarak bizlere bağlandıktan sonra canlı dersimize başlayabiliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışma saatleriniz nasıl?

Çalışma saatlerimiz hafta içi sabah 09.00 akşam 22.00 arası sizlere hizmet veriyoruz. Hafta sonu cumartesi ve pazar akşam 22.00‘a kadar ders alma şansınız vardır. Özellikle çalışan öğrenci adaylarımız için akşam kapanış saatlerini 21.00‘dan 22.00‘a kadar uzatma kararı aldık.

Bornova müzik kursu ile ortalama ne kadar sürede enstrüman çalabilirim?

Bu sorunun cevabını herkes haklı olarak merak ediyor. Açıkçası bu sorunun cevabı hem enstrümana göre hemde kişisel algılamaya göre değişir. Fakat bizler ortalama 3 ile 6 ay arasında melodilere sahip olabileceğinizi söylemek isteriz.

Yeriniz nerede?

Yerimiz İzmir’in merkezinde Karşıyaka’dayız. Karşıyaka İzban yakınındayız. Bostanlı vapur iskelesinden 13 dakika Karşıyaka vapur iskelesinden 12 dakika Karşıyaka İzban’dan 6 dakika uzaklıktayız.

Online müzik kursları alabilir miyim?

Bornova müzik kurslarının yanında ise online müzik kursu vererek sizlerin aynı ücrete online müzik kursunun tadını ve rahatlığını yaşamanızı isteriz. Şuan Kaya Sanat Akademi ile sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın bir çok ülkesinde online ders alan öğrencilerimiz vardır.

Online müzik kursu olarak bizlere başvurduktan sonra bizlerle iletişime geçtiğinizde Skype, WhatsApp ve Zoom programlarını kullanıyoruz. Sizlerle beraber 15 dakika online deneme dersleri ile beraber verimli olacağına kanaat getirdikten sonra ders saatlerimizi ve günlerimizi belirleyip derslerimize başlıyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı