Kaya Sanat BlogKurslarMüzik Kursları

Buca Müzik Kursu

İzmir de müzik kursları veya Buca müzik kursları olarak bir çok kurum ve kuruluş vardır. Muhakkak hepsi müziği sizlere kazandırmayı amaçlamaktadır.

Müzik kurslarının bir tık daha ileri gidip empati yapması gerektiğini düşünüyoruz. Özellikle belirli bir bütçeyi aşmamak zorunda olan ama ders almayı da isteyen öğrencilerimize en doğru bunun yanında en önemlisi en kısa sürede enstrüman öğretmek gerektiğini düşünüyoruz.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Buca müzik kursu olarak değil; Bornova, Bayraklı, Konak, Menemen, Alsancak, Bostanlı, Çiğli, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Derslerin yanında muhakkak YouTube çekimi yapmanızı istiyoruz

Kaya Sanat Akademi ile her anımız etkinliktir. Yani sadece derslere gelip gitmenizi istemiyoruz. Çünkü bizlerde sizlerin yerine kendimizi koyduğumuzda belirli süreden sonra sıkıcı olmaya başlayacaktır.

Bundan kurtulmanın ilk yolu kurduğumuz küçük orkestralar ile beraber ders haricinde de provalar ile orkestra çalışmalarına ücretsiz katılmanızı sağlamaktır. YouTube kanalımıza profesyonel çekim yaparak kendinizi geliştire bir adım daha önde gitmenizi sağlayan çekimler yapıyoruz.

Buca müzik kursları

Enstrüman almadan deneme dersine gelmenizi isteriz

Enstrüman çalmaya karar verdiğinizde İzmir’de müzik kursuna gitmeden önce nasıl bir enstrüman almanız gerektiğini mutlaka bizlere danışmanızı isteriz. Çok fazla bütçe ayırmanızı istemiyoruz. Daha uygun fiyatlı enstrümanlara fazla bütçe ayırmanızı istemeyiz.

Hafta içi hafta sonu geç saate kadar hizmet veriyoruz

Hafta içi saat 09.00’dan akşam saat 22.00’a kadar ders alma imkanınız olduğunu unutmamalısınız. Derslerimizi mesai saatlerinden sonrada ders alabilecek vatandaşlarımız için uzatarak 21.00’dan 22.00’a kadar uzattık.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

Online müzik kursları seçeneğiniz yüz yüze eğitim kadar kaliteli

Online müzik kursu alarak zamandan tasarruf edebileceğinizi unutmamalısınız. Özellikle sadece Türkiye değil bir çok Avrupa ülkesinden de bizlerden online müzik kursu alan öğrencilerin olduğunu görmek bizlere gurur veriyor.

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Online Müzik Kursu

Kurumumuzda aktif olarak online ders alan öğrencilerimize de yardımcı olabiliyoruz. Online olacak programda yine canlı ders yapıyoruz. Haftada da bir gün bir saat online olarak bizlere bağlandıktan sonra canlı dersimize başlayabiliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi enstrümanlar da eğitim alabilirim?

Konak müzik kursumuzda tüm enstrümanların eğitimi kişiye özel programlar belirlenerek verilmektedir. Yani bir metot herkese uygulanmamaktadır. Her ders sonrasında sizlere çıktı olarak verilip size özel yavaş yavaş metodunuz oluşturulmaktadır.

YouTube kanalınızda öğrenci videoları var mı?

Kaya Sanat Akademinin en büyük amaçlarından birisi kurs alan öğrencilerin kendini yetiştirmesi için daha doğrusu sergilemesi için aktif bir YouTube kanalımız vardır. Ayrıca Kaya Sanat Akademi instagram adresimizden göz atabilirsiniz. Sizlerde İzmir müzik kurslarında kendinizi geliştirdiğiniz zaman sizlerinde o sahnede yeri var.

Yeriniz nerede?

Yerimiz İzmir’in merkezinde Karşıyaka’dayız. Karşıyaka İzban yakınındayız. Bostanlı vapur iskelesinden 13 dakika Karşıyaka vapur iskelesinden 12 dakika Karşıyaka İzban’dan 6 dakika uzaklıktayız.

Çalışma saatleriniz nasıl?

Çalışma saatlerimiz sabah 09.00 akşam 22.00 arasındadır. Mesai veya vardiya sistemi ile çalışan yetişkin bireylerimiz kurs alabilmeleri açısından akşam 22.00’a kadar ders alabilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir