KurslarSanat Kursları

İzmir Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğraf çekmek gün geçtikçe çok daha kolay hale gelse de fotoğraf makinesi ile profesyonel fotoğraf çekmek için mutlaka temel fotoğrafçılık eğitimi almalısınız. İzmir de fotoğrafçılık kursu eğitimlerimize kayıt olmak için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Kursa kayıt olduğunuz anda hemen fotoğraf makinesine sahip olma zorunluluğunuzda bulunmamaktadır.

İzmir fotoğraf kursu eğitimi aldığınız süre boyunca sanat merkezimizde bulunan her türlü ekipmandan faydalanma hakkınız vardır. Kursun ilerleyen günlerinde fotoğraf makinesi almak istediğiniz zaman, uzman eğitmenlerimiz size ihtiyacınız olan fotoğraf makinesine ulaşmanız için ücretsiz rehberlik yapacaktır.

İzmir Fotoğrafçılık Kursu Eğitimi

Fotoğrafçılık Kursu İzmir

Fotoğraf çekmek isteyen ve güzel fotoğraf çektiğini düşünen bir adım daha bu işi ileriye taşıyabilirim şeklinde düşünen tüm öğrenci adaylarımızı öncelikle ücretsiz fotoğrafçılık deneme dersi için randevu almasını istiyoruz. Kursumuza gelip fotoğrafçılık kursu içeriğinde neler yapacağınızı bu eğitimin ne kadar süreceğini öğrenebilirler.

 ile alakalı her türlü sorularınızı cevaplayabilmek ve sizlerle tanışmak için sizleri ücretsiz deneme dersimize davet ediyoruz. İletişim numaramızdan ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz.

Artık sosyal medya ve akıllı telefonlar hayatımızın her alanına girdi. Günümüzün çoğu zamanını sosyal medyada geçiriyor ya da sevdiklerimizin paylaşımlarına bakıyoruz.

  • Çok beğeni alan fotoğrafların diğer fotoğraflardan farkının ne olduğunu merak ediyor musunuz?
  • Çektiğiniz fotoğrafların başkalarının çektiği fotoğraflardan daha dikkat çekici olmasını istiyor musunuz?
  • Fotoğrafçılığı hobilerinizin arasına katmak gibi bir düşünceniz var mı?

Eğer bu sorularımıza cevabınız evet ise sizleri fotoğrafçılık kursumuza davet ediyoruz.

Güzel fotoğraf çekmek için doğru anı yakalamak veya doğru açıyı yakalamak yeterli değildir. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde fotoğraf hakkında öğrenmeniz gereken tüm inceliklere kolaylıkla ulaşacaksınız.

Bir fotoğrafı çekerken neler hissettiğinizi, vermek istediğiniz mesajı ya da size hangi duyguyu anımsattığını en iyi siz bilebilirsiniz. Eğitmenlerimiz sizin neler istediğinizi, gerçekleştirmek istediğiniz hedefinizin ne olduğunu en doğru şekilde analiz edecek ve sizlere hedefinize ulaşmanız için en yararlı yöntemi belirleyecektir.

Cep Telefonu Fotoğrafçılığı 

Fotoğrafçılık Kursu İzmir

Günümüzde profesyonel makinelerin yerini yavaş yavaş akıllı telefonlar aldığını görebiliyoruz. Hatta bazen makine ile mi çektiğinizi ayırt edemediğimiz fotoğraflar görebiliyoruz. Telefondan fotoğraf çekmek için aynı fotoğraf makinelerinde olduğu gibi ıso ayarı af ayarı gibi birçok özelliği kullanarak sizler de fotoğraf makinesi kalitesinde fotoğraflar çekebilirsiniz.

Telefon fotoğrafçılığı ayrı bir meziyettir. Bazen çok güzel fotoğraflar çekerken bazı durumlar da ayarları kaçırabileceğini unutmamalısınız.

Sertifikalı Fotoğrafçılık Kursu

Fotoğrafçılık Kursu

İzmir de fotoğrafçılık kursuna başladığınız zaman eğitim sonunda sizlere dilerseniz katılım sertifikası dilerseniz Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı programa dahil ederek kurs sonun da bitirme sertifikası alabilirsiniz. Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı ve sertifika verme yetkisine sahiptir. 

Belirli ders sayısını tamamladıktan sonra sertifika sınavına girmeye hak kazanabilirsiniz.

Online Fotoğrafçılık Kursu 

Online Fotoğrafçılık Kursu 

Tüm eğitimlerin zaman içerisinde online eğitime döneceğini bu konuda pandemi ile beraber görmüş olduk. Bizler de hem müzik kurslarını hem de fotoğrafçılık kurslarını online eğitim olarak verebiliyoruz. Online fotoğrafçılık kurslarımız da hem birebir hem de grup dersi olarak yapılabiliyor.  

Makinanız var ise bu eğitimin rahatlığı paha biçilemez. Bunun yanın da online fotoğrafçılık dersi alanlar için de sürpriz bir hediyemiz sizleri bekliyor olacak. ✔🎁

 

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı