KurslarMüzik Kursları

♬ Bostanlı Klarnet Kursu

Sizlere çok çok iddialı bir cümle kurmak istiyoruz. Psiko-terapi seansı ile aynı derece rahatlığa kavuşacağınıza emin olabilirsiniz. Klarnet çalmak özellikle keman gibi zor ve uzun süreçte sonuç alınan bir enstrüman değildir. Özellikle bir işte çalışıp stresinizi bir nebze azaltmak için müthiş bir hobi edinebilirsiniz. Hobi edinmek demişken İzmir’de kurs almak isteyenler için İzmir müzik kurslarımıza göz atabilirsiniz.

Ortalama 2 ile 4 ay içerisinde şarkı çalabileceğinizi garanti ediyoruz. Klarnet zor gibi görünse de aslında çok üst düzey çalmak isterseniz çok emek harcamanız gerek. Fakat evde kafamı dağıtayım, kendime biraz zaman ayırayım gibi beklentileriniz için ortalama 2 ayda fikrimin ince gülü, duydum ki unutmuşum, samanyolu ile iyi ki başlamışım diyeceğiniz bir enstrümandır.

Dersler birebir mi yoksa grup dersi mi?

Bostanlı Klarnet Kursu

Derslerimiz birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Grup dersleri kurumumuz da yapılmamaktadır. Gerek pandemi tedbirleri gerekse birebir öğrenim açısından sizlere daha verimli olacağımızı düşünüyoruz. Maksimum iki arkadaş şeklinde bir istisnamız var bunu da birbirine destek olma amaçlı yapabiliriz. Fakat iki kişi ders için yeterlidir.

Gelemediğim zaman dersim yapılmış sayılıyor mu?

Haftada bir gün bir saat şeklinde derslerimiz yapılıyor. O hafta işiniz olduysa bizlere bir gün öncesinden haber vererek telafi dersinizi başka bir gün yapabilirsiniz. Amacımız ders yakmaktan ziyade sizlere klarnet öğretmektir.

Online klarnet dersi

İnternetten online klarnet kursu almak istiyorsanız aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterli. Kaya Sanat Akademisi olarak bünyemizdeki klarnet öğretmenleri ile WhatsApp, Zoom ve Skype üzerinden konferans yolu ile online eğitimler vermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışanlara uygun ders programınız var mı?

Çalışanlar ve vardiya sistemi ile çalışanlar için akşam 22.00’a kadar ders alma imkanını sağlıyoruz. Sabah 09.00’dan akşam 22.00’a kadar açık akademimiz sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Klarnetim yok almam gerekir mi?

Klarnetten ziyade üflemeli enstrümanlar kişisel enstrümanlardır. Bu yüzden başkasının enstrümanı kullanılması son derece sağlıksızdır. Bu yüzden klarnet kursuna başlayıp bizlerle tanıştıktan sonra özellikle klarnet eğitmenimiz ile tanıştıktan sonra sizlere bütçenize uygun bir klarnet modeli söylüyoruz.

Bu şekilde klarnet alarak derslerinize başlayabiliyorsunuz.

Deneme dersi nedir?

Deneme dersi kurumumuz ile iletişime geçtikten sonra sizleri kurumumuza davet ediyoruz. Bu sırada hem kurumumuzu gezip tanımak hem de hocamız ve bizlerle tanışarak merak ettiklerinizi cevaplıyoruz. Bu sırada hocamız sizlere yakından dersler gidişatından bahsederek daha bilinçli şekilde derslere başlamanızı sağlamaya çalışıyor.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı