KurslarMüzik Kursları

İzmir Keman Kursu

M.E.B Onaylı ve Öğrenme Garantili Keman Kursu

İzmir / Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi’nde M.E.B onaylı keman kursları vermekteyiz. İzmir keman kursu fiyatları ve eğitim programı için bizi arayabilirsiniz.

0542 696 83 03

 

İzmir’de keman kursu  arayan müzik severler için özel keman kursu Kaya Sanat Akademi olarak sizlere en kısa sürede şarkı çalmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Keman eğitmenlerimiz ve kurumumuz gerek nota gerekse pratik olarak ders haricinde de hızlı keman öğrenmeniz için farklı teknikler öğretmektedir. Çocuklar için, gençler için 7’den 70’e herkese uygun keman eğitimi vermekteyiz.

Keman kursu seçerken önemli olan çok yorulmadan ve strese girmeden doğru teknik ile kısa sürede keyif alacağınız şarkılar çalmaktır. İzmir’deki en iyi keman öğretmenlerinden keman kursu almak için bizi arayabilir, whatsapp’dan bilgi alabilirsiniz.

İzmir’in En Profesyonel Eğitim Veren Keman Kursu

Kaya Sanat Akademi de keman kursu almaya karar verdiğiniz an artık bizlere emanet olduğunuzu unutmamalısınız. Şöyle ki bazı durumlar da keman dersinize giren eğitmen sizlerin keman hayatına belirli bir yere kadar müdahale eder. Yani öğreteceği belirli olan bir konuyu sizlere anlatır fakat asıl yapılması gerekeni sizlere bırakır. 

Örneğin la teli öğreniyoruz la telinde notalar bunlar evde çalış gel demesi ilk 1 ay da soğumalara ve keman kursunu bırakmalara kadar gidiyor. 

Peki bizler İzmir de ki keman kursu olarak ne yapıyoruz. Öncelikle sizler keman çalmak isteyip bizlere başvuru da bulunduysanız gerisini tamamen bizlere bırakabilirsiniz. Uygun fiyatlı keman alımından ders içerisinde ders dışarısında neler yapacağınıza  kadar her konuya vakıf olacaksınız. En kısa sürede sizleri istediğiniz seviyeye çıkarabiliyoruz. Bu konuda iddialı olduğumuzu söyleyebilirsiniz. Evet Youtube kanalımız da İnstagram kanalımız da çokça örnek bulabilirsiniz.

Keman Kursu Günleri Ve Saatleri

Keman kursu günlerini önceliğimiz sizlerin uygun olduğu günler ve saatler olduğunu söyleyebiliriz. Sizler pazartesi 15 olsun dediğiniz de o anda saat 15 : 00 da bir öğrenci yoksa hemen onaylıyoruz. Fakat  o saat dolu ise sizlere en yakınında 16 veya 14 saatlerini sunabiliyoruz. Sizlerin istediği saatlere çok yakın bir ders saati mutlaka buluyoruz.

Bundan dolayı keman kursu için saat kaygınız olmasın. Sizler sadece keman kursuna keman öğrenmeye odaklanın gerisini bizler hallederiz. 🙂

En Kısa Sürede Öğreten Keman Kursu!

Çok iddialı bir başlık olarak görebilirsiniz. Fakat hem Kaya Sanat Akademi hemde sosyal medyada keman eğitimi ile alakalı bir çok konu bir çok başlık bulabilirsiniz. Özellikle hem maddi hemde manevi olarak keman öğrenme sürecinin çok uzamaması gerektiğini düşünüyoruz. 

Kurumumuza başka bir müzik kursunda başlayıp 3-4 yıl devam eden artık özgüvenini yitirmiş son bir kez daha deneyerek keman çalma umudu ile bizlere başvuran öğrencilerimize ortalama bir buçuk maksimum 2 yıl süre veriyoruz.

Çünkü Kaya Saya Sanat Keman Kursu içeriğinde planlanan sistemde ortalama bir buçuk 2 yıl fazlası ile konularımızın yani güzel keman çalmanın bittiği zaman dilimidir.

Haftanın 7 Günü Açık Keman Kursu!

Kaya Sanat Akademi keman kursu haftanın 7 günü aktif olarak açık ve hizmet veriyor. Özellikle hafta sonu keman kursu isteyen öğrencilerimiz için derslerimize sabah 09-00 da başlayıp akşam saat 21-00 a kadar aktif şekilde ders veriyoruz.

🎻 Öğrencilerimizin Keman Performansları

Online keman kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl keman çalmayı öğrenirim? keman çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

İzmir Keman Kursu İçeriği ve Konuları

 • Yeni öğretim metotları
 • 7 gün sabah 10 akşam 10 çalışma saatleri
 • Öğrencilerimizin öz güveni ve bireylerin kendini ifade etmesi için yapılan etkinlikler
 • Ders haricinde eğitmen gözetiminde ücretsiz etüt
 • Her hafta belirli günlerde öğrencilerimizden ikili (duo), üçlü (trio) guruplar oluşturup veliler ve öğrencilerimize dinletiler yapıyoruz. 
 • Kaya Sanat Akademi olarak yılda bir defa 4-5 günlük müzik kampları yapıyoruz. Müzik kamplarının sonunda mini konserler yaparak çalışmalarının meyvelerini almalarına imkan sağlıyoruz.
 • Her yıl  sonunda yapılan yıl sonu öğrenci konserleri ile sahne büyüsünü öğrencilerimize yaşatıyoruz.
 • Her hafta derslerden hariç teori ve solfej dersleri, hem de ücretsiz olarak işleniyor.
Ücretsiz Keman Deneme Dersi Randevusu Alın

Uygun Fiyatlı Keman Kursu

Uygun Fiyatlı Keman Kursu

Keman derslerinin kalitesi içeriği tabi ki de çok önemlidir. Hatta ilk olarak sorgulamamız gereken keman kursu eğitim içeriği olmalıdır. Sizlere küçük bir örnek vermek isteriz. 250 Liraya keman dersi başlığı altında keman dersi ilanı gören öğrenci çok sevinçli bir şekilde kursa gidiyor. Kursa gittiğin de 250 lira üzerinden kursa yazılmak ve özel ders olarak ders almak istediğin de ”o fiyat 4 kişilik grup dersi için geçerli cevabını alıyor.” 

4 kişilik grup keman dersi ile keman öğrenmeniz özellikle 50 dakikalık derste keman eğitmeninin eşit şekilde kendini dörde bölmesi imkansız. Sonra kemandan soğuyup keman kursunu bırakarak başarısız oluyor. Aslında burada başarısız olan siz değilsiniz. Ticari kaygı ile sizleri kemandan soğuma noktasına iten keman kursudur.

Bizler hep fiyat politikasını üniversite öğrencisinin aldığı kredi ve bursla rahat rahat keman dersi alabileceği şekilde planladık. Bu şekilde de devam ediyor.  Bundan dolayı İzmir de uygun fiyatlı keman kursu noktasında tüm samimiyetimiz ile sizlere kemanı sevdirme ve ilerletme konusunda sonsuz destek olacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. 

Keman Kursumuzda Hem Teori Hem Pratik Eğitim Aynı Anda!

Keman kursu almaya karar verdiğiniz zaman acaba nota ile mi çalışacağız veya nota öğrenmeyecek miyim en çok duyduğumuz da nota ile boğulacak mıyım? Ben konservatuara hazırlanmıyorum hobi olarak keman çalmak istiyorum bu kadar teori eğitimine gerek var mı? 

Bizler kaya sanat akademi keman kursu olarak deneme dersine geldiğinizde sizlere keman çalma amacınızı sorarak kişisel eğitim planı belirliyoruz. Bundan dolayı da aslına bakarsanız sizin istediğiniz eğitimle keman kurslarına başlıyoruz. Sonrasında kişisel eğitim planına beraber karar verdiğimiz için zorluk yaşamıyoruz.

Aslına bakarsınız keman dersi içerisinde bir ders boyunca hem teori hem pratik aynı anda olmalı. Çünkü teorik olarak öğrendiğimiz notaları veya notları hemen keman üzerinde pratiğe dökmelisiniz. Bu şekilde daha hızlı daha akıcı ve daha zevkli ders içeriği olacaktır.

Keman Kursuna Başlarken Ne Zaman Keman Almak Gerekir?

Öncelikle ister online keman kursu ister İzmir de keman kursu alın öncelikle keman almanızı önermiyoruz. Yani keman almadan 3 ders yapmanızı her şey yolunda giderse keman almanızı rica ediyoruz. Çünkü keman kendi başına bazı çocuklar için zor olabilir . Bundan dolayı bizler hem sizi hem de öğrencimizin motivasyonunu düşünerek kurumumuzda ki kemanı kullanmasını öneriyoruz. 

3 ders sonra gelişimi ile birlikte sizlerle küçük bir toplantı yapıyoruz. Sonrasında sizlere uygun fiyatlı keman nerden alınır nasıl bir keman almanız gerektiği konusunda da bilgiler veriyoruz.

Ücretsiz Keman Deneme Dersi

İzmir Keman Kursu

Deneme dersleri ile bizler tanımanızı istiyoruz. Güler yüzlü ve enstrümanında profesyonel eğitmenler ile çalışmak sizleri bir adım önde götürecektir. Öğrenciden çok ailenin bir ferdi gibi hissettiğiniz yerde bunu sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz keman deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki formu doldurarak  ücretsiz keman deneme dersi talep edebilirsiniz.

İzmir‘de kısa sürede keman çalmak ve hızlı keman öğrenmek isteyenler için uygun fiyatlı İzmir keman kursları İzmir‘in en iyi keman öğretmeni Eren Kaya tarafından verilmektedir. Özel derslerimiz genç, çocuk, ilkokul öğrencisi, lise öğrencisi yada üniversite öğrencileri için uygundur. Hem fiyat olarak hem de kısa sürede çok şey öğreneceğiniz İzmir de müzik kursu olarak hizmet vermekteyiz.

Kaya Sanat Akademi, Eren Kaya tarafından İzmir Karşıyaka kurulmuş, (M.E.B)‘e bağlı özel keman kursudur. İzmir de keman kursu arayanlar için neşeli ortamda eğlenerek, arkadaş canlısı öğretmenlerimiz eşliğinde keman eğitimi vermekteyiz. İzmir keman kursu denilince en çok sevilen, tercih edilen ve gitmekten hiç sıkılmayacağınız özel keman dersleri için harika bir ortam kurduk. Sizde bu kursun bir parçası olmak ister misiniz?

Keman çalmak zor gibi görünse de Kaya Sanat Akademi’de keman kursu alarak doğru anlatımlarla kısa sürede şarkı çalabileceğinizin sözünü sizlere veriyoruz. Doğru teknik ve doğru şarkı seçimi ile zor sanılan kemanı severek ve eğlenerek öğretiyoruz!

7’den 70’e Herkese Uygun Keman Kursu

İzmir Keman Kursu

İzmir özel keman kursu ile her ders sizlere en kısa sürede şarkı çaldırmak için seferber olan eğitmenimiz ve kurumumuz gerek nota gerekse pratik olarak ders haricinde de sizleri kurumda ağırlayarak hedefimize giden yolda arkanızda duruyor. Sizler evde günlük etüt ve egzersizler yaparak şarkı çalma yeteneğinizi hızlandırabilirsiniz. Günde 1 saat çalışırsanız bu süre çok ama çok kısalır .Şimdiden kolaylıklar dileriz .

İzmir keman kursları ile alakalı bir çok kurs ve bir çok sanat merkezi karşımıza çıkıyor. Keman kursu seçerken önemli olan sizleri çok yormadan ve strese sokmadan doğru teknik ile kısa sürede keyif alacağınız şarkılar çalmaktır. Bu süreçte sadece sizlerin istemesi ve günlük 20 dakika çalışması gerekmektedir.

Keman Kursu için Sıkça Sorulan Sorular

Başlangıç Keman Önerileri

Keman kursuna başlamaya karar verdiğiniz zaman çok pahalı keman almanızın gereksiz olduğunu söylemeliyiz. Fakat çok da kötü bir kemana sahip olmanız sizleri keman kursu konusunda sıkıntıya sokacaktır. Bundan kaynaklı sizlere başlangıç keman önerileri için güzel bir video hazırlayarak yardımcı olmaya çalıştık.

İzmir Karşıyaka Keman Kursu

İzmir Keman Kursu, Karşıyaka Özel Keman Kursları Eğitimi
İzmir Keman Kursu, Karşıyaka Özel Keman Kursları Eğitimi

Karşıyaka Keman kursu olarak temel egzersizler ve etütler yapılmadan keman derslerine geçilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Eğitmenlerimiz pratik bir şekilde la teli re teli sol teli ve mi telinde ki notaları sizlere öğreterek şarkı çalmak İçin bütün verileri sağlamış oluyoruz.

Kapsamlı ders programlarına devam ederken süremiz de ilerlemiş oluyor. Sizler evde ne kadar tekrar ederseniz o kadar hızlı ilerlemiş olursunuz.

Karşıyaka Çocuk Keman Kursu

Çocuk Keman Orkestrası

Çocuklar için keman kursu aldırmayı planlıyorsanız mutlaka bu yazıyı incelemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü çocuklar için keman dersi içeriğinde keman öğretmeninin birden çok öğretme stratejisi çocuğu algılama tanıma ve doğru eğitim planı çıkarma konusunda tecrübeli olması gerekir. 

Bizim eğitim stratejimiz de öğrenemeyen çocuk yoktur. Öğretemeyen veya çocuğu tanıyamamış eğitmen vardır. Bundan kaynaklı hobi olarak keman kursu da alsa öğrencimiz mutlaka tecrübeli bir keman kursuna emanet edilmeli ve bu konuda üzerine araştırılmalıdır.

Özellikle çocuk kemancılarımızı sadece dersler değil ders dışında çocuk orkestramız ile de keman kursunda ki gelişimini arttırmaya çalışıyoruz.

İzmir Keman Kursu Fiyatları

İzmir Keman Kursu, Karşıyaka Özel Keman Kursları Eğitimi
İzmir Keman Kursu, Karşıyaka Özel Keman Kursları Eğitimi

İzmir keman kursu fiyatları her ilçeye ve bölgeye göre değişmektedir. Biz Kaya Sanat Akademi olarak öğrenci kardeşlerimiz düşünerek için makul kurs ücretleri ile keman çalmalarına yardımcı oluyoruz. Aşağıdaki numarayı arayarak keman dersleri hakkında ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Keman sesi ile hem Türk müziğine hem de batı müziğine mükemmel derecede yakışan bir enstrüman. İster hobi olarak ister profesyonel keman çalmak isteyen öğrenci adaylarımız çoğu zaman kemanın zor olduğunu veya çok fazla yaşla alakalı olduğunu düşünüp sürekli ertelemektedir. Kaya sanat akademi İzmir Karşıyaka’da bulunan özellikle Karşıyaka keman kursu olarak arattığınızda sizlerin ilk öncekli karşısına çıkan müzik kursudur. Hem kişisel ders içeriği ile hem en erken ve en hızlı doğru eğitimi verebilen bu konuda eğitmenlerimiz kendi arasında en kısa sürede ve en doğru şekilde keman çaldırmayı başarmak için sürekli kendilerini geliştirmektedirler.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Karşıyaka Keman Kursu

Bizler milli eğitim Bakanlığına bağlı müzik kursuyuz. Bu ne demek oluyor? Keman dersi aldığınız yerde veya müzik kursuna başladığımız yerde meyilli eğitim bakanlığı onaylı sertifika programı kayıt altında ders konservatuar mezunu ve formasyon almış eğitmenler ile beraber profesyonel ders alabiliyorsunuz. Ne yazıkki sadece sosyal medya aracılığı ile küçük ücretlerle reklam yapabilen ama öğretmenlik konusunda herhangi bir yetkinliği olmayan çocuk psikolojisi ile ilgilenmemiş bir çok öğretici bulunmaktadır.

Bundan dolayı Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdan keman dersi almanız çokça önemlidir.

Herkes Keman Çalabilir Mi?

İsteyen herkes keman çalabilir. Keman çalmayı profesyonel olarak düşünürseniz öncelikle birçok faktör işin içerisine giriyor. Yaş keman kursunun kalitesi keman çalışma süresi vs bir çok maddede kemanın üzerine yoğunlaşmanız gerekir. Hobi olarak keman çalmak isteyen öğrencilerimiz ortalama 3 ile 6 ay sonra yavaş yavaş melodiler çıkarmakta ve keman çalmaktan keyif almaktadırlar. Keman çalmak isteyen öğrencilerimizden iyi ilerlemesi için günde yarım saatlik çalışma periyotları ve bu çalışmaları mutlaka bizlerle paylaşmalarını istiyoruz. Yani sadece derse gelip gitmeleri değil ders haricinde de etkileşimde olmak istiyoruz.

Karşıyaka Keman Kursu Yaş Aralığı Nedir?

Keman çalmak isteyen tüm öğrenci adaylarımızı ortalama olarak yedi yaş ve üzeri kayıtlarımızı kabul ediyoruz. Daha erken yaşlarda perdesiz çalgı olduğu için keman öğrenmek sizlere zorlayabilir belli bir süreden sonra da soğutabilir.

Keman Kursu İçin Geç Mi Kaldım?

Keman çalma serüvenini sizlere kısaca bahsetmek isteriz. Öğrencimiz daha doğrusu öğrenci adayımız Karşıyaka keman kursu veya İzmir keman kursu şeklinde araştırmalar yaparken Kaya Sanat Akademi iletişim hattından ücretsiz deneme dersi randevusunu almaktadır.

Kurumumuza geldikten sonra bizler alanında uzman sadece tek öğretim yöntemi olmayan eğitmenlerimiz ile sizleri tanıştırarak en kısa sürede ve kulağa hoş gelecek en güzel şekilde keman çaldırmamız için sizlerle beraber planlarımızı paylaşıyoruz. Bu aşamadan sonra daha doğrusu bu aşamada sizlerin yaş gibi enstrüman çalmaya engel olmayacak kaygılarınız da ortadan kaldıra biliyoruz. Sadece günde 20 veya 30 dakika çalışarak çok güzel şekilde keman çalabileceğinizi sizlere gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Hatta içinizin rahat olması için ve kendi motivasyonunu sağlamanız için o Kaya Sanat Akademi YouTube kanalından bir çok örneğe rastlayabilirsiniz.

İzmir Müzik Kursları

Keman derslerine gelirken keman getirmem gerekiyor mu?

Keman derslerimize gelirken keman getirmeseniz de olur. Fakat eğitmenlerimiz kendi müzik aletiniz ile çalışmanız sizin için sağlıklı olacaktır. Kursumuz da bulunan kemanları da rahatlıkla kullanabilirsiniz. İster çocuk ister yetişkin fark etmeden kursumuz da etütler ve dersler için her boyutta keman mevcuttur.

Keman için yaş sınırı var mı? Herkes keman çalabilir mi?

Keman eğitimi çocuklar için 5 yaşından başlamaktadır. Sadece keman eğitimi için değil bir enstrüman çalmak için yaş sınırı kesinlikle yoktur. Biz eğitmenlerin istediği yetenek ve yaştan çok sizlerin keman çalmayı istemenizdir. Şuan bünyemiz de 50 yaşında öğrencimiz bulunuyor. Önemli olan 20 dk da olsa zaman ayırmanız olacaktır.

Çocuğum 5 yaşında keman çalmasını istiyoruz sizce ne çalmalı?

Yurt dışında müzik eğitimleri bir matematik ve fen kadar önemli görülüp eğitimleri çok sık tutuluyor. Bundan dolayı da çocuklar piyano dışında ki enstrüman kurslarına 3 yaşında başlıyorlar. Ülkemiz de ise piyano kursları için bu yaş evet ama keman gitar vs. diğer enstrümanlar için biraz daha beklemek gerekir. Çünkü piyano da hangi tuşa basarsanız bazın doğru ve güzel ses çıktığı için çocuklarımız doğru çaldıklarını düşünürler. Bundan dolayı örneğin keman çalan bir 4 yaş çocuğumuz çalışırken belli süre sonra güzel çalacağını tahmin edemediği için bu sabredemez ve sıkılır. Bundan dolayı enstrüman seçerken çok dikkatli davranmak gerekir.

Keman derslerinin aylık ücretleri ne kadar?

Keman dersleri aylık ücretlerimiz için 0542 696 83 03 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak kurs hocamız aynı zamanda akademinin sahibi Eren Kaya ile görüşebilirsiniz.

Kaya Sanat Akademi’ye ulaşım kolay mı?

Keman kursumuza İzmir’in her yerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İzmir Karşıyaka’nın merkezinde bulunan keman kursuna ister vapur ister izban ister özel aracınız ile kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Keman çalması zor bir müzik aleti midir?

Keman çalmak zor bir müzik aleti gibi görünsede aslında sevmeniz ve günlük 20 dk çalışma planı hazırlayarak gayet hızlı ilerleyebilirsiniz. Kaya sanat akademi ile konusunda profesyonel eğitmenler ile kısa sürede bir çok şarkı çalabilmeniz mümkündür. Sıkıcı metotlardan çok keman da ezgi çalmanız sizlere daha keyif verecektir.Bizler öğreteceğimiz etütleri de çalacağınız şarkıların arasında sizlere öğrettiğimiz için hem şarkı çalığ hemde etütler den egzersizlerden mahrum kalmamanızı sağlıyoruz.

Kaç keman dersinden şarkı çalabilirim?

İlk derslerde keman tutuş yanı sıra yay tutma öğretildikten sonra yavaş yavaş parmak basmaya geçilir. Öncelikle uygun tellerde nota basmaya başlanarak doğru sesler ile belirli etütler ve egzersizler yapılır.

Keman satın alma konusunda yardımcı oluyor musunuz?

Keman satın almak isteyen öğrencilerimize hangi kemanı satın almaları konusunda istedikleri seve seve destek oluyoruz. Sizin için en doğru ve kaliteli kemanı tanıdığımız enstrüman mağazalarından sizin için normal fiyata göre daha indirimli almaktayız :)

İzmir keman kursu Kaya Sanat Akademi nerede?

Kaya Sanat Akademi, İzmir’in güzide semti Karşıyaka’da bulunuyor. Herkesin ortak buluşma zamanı! Siz de çok geçmeden bu sanat ailesini ve keman kursu almanın ayrıcalıklarından hemen faydalanmak için İletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz 😊

Hangi Boy Keman Çocuğum İçin Uygun Olur?

Keman kursuna başlarken bundan dolayı keman almanızı istemiyoruz. Bizler keman kursumuz da bulunan kemanlardan deneyip en uygun olanını belirlemeye çalışıyoruz. Bu şekilde aldığınız keman veya alacağınız keman ne büyük ne küçük gelecektir. Sizlere 5 yaş çeyrek keman dememiz çok kolay olacaktır. Fakat bu yapıya göre çok değişmektedir.

Keman Çalmak İçin Geç Mi?

Keman kursuna küçük yaşta başlayamayan veya bunun için hem maddi hem de şartların oluşturduğu sorunlar ile beraber hep ertelemek zorunda olan binlerce kişinin olduğunu bilmelisiniz. Bizler için hiç problem değil neden biliyor musunuz? Bizlere ortalama 1 seneniz lazım. Yani ertelediğiniz keman hayatınız da ki tüm çalımı 1 yıl içerisinde gerçekleştirebiliyoruz.

Kendi Kendine Keman Öğrenmek Zor Mu?

Keman yaylı ve perdesiz olduğundan dolayı çok dikkatli davranılması gereken çok özen gösterilmesi gereken enstrümanlardandır. Gitar olsa bu mümkün fakat keman için ne yazık ki o kadar mümkün değil.
Mutlaka bir eğitmenin veya keman çalan birisinin sizlere orası o şekilde değil bu şekilde demesi gerekir.

Keman Çalıp Şarkı Söylemek Mümkün Mü?

Keman çalarken şarkı söylemek aynı anda çalıp hem de söylemek çok mümkün değildir. Fakat keman melodisini çalıp arada söyleme yerinde söylenip tekrardan melodik kısmında çalınabilir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

20 Yorumlar

 1. Merhaba, Benim kisa sureli bi keman denemem oldu 2 ay kadar kursa gittim sonra bazi sebeplerle bırakmak zorunda kaldim tekrar baslamak istiyorum. Deneme dersini hangi gun alabilirim?

  1. Merhabalar 2 ay iyi bir süre kaldığımız yerden eğitiminize devam edebiliriz. Sıkıcı programlar değil eğlenceli metotlar ile kısa sürede sizleri keman konusunda ilerletebiliriz. Haftanın 7 günü uygunuz siz hangi gün uygunsanız mesaj atıp randevu almanız yeterli olacaktır 😊

  1. Merhabalar deneme ve tanışma dersi için sizlerin uygun olduğu bir gün saat belirleyebiliriz. Bir gün öncesinden aramanız veya Ücretsiz Deneme Dersi sayfamızdan randevu oluşturmanız yeterli olacaktır.

 2. Keman kursu alıyorum ilk başlarda çok çekincelerim vardı su an aile gibi olduk iyiki gelmişim üzerimde emeği olan herkese teşekkür ederim tavsiye ediyorum

 3. Merhabalar Keman kursu fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyorum küçük yaşlarda keman deneyimini tatmıslıgım var. Bırakmak zorunda kaldım şimdi yine başlayacağım bunun yanı sıra keman markası önerisi almak isterim sizden bütçem 600 neler tavsiye edebilirsiniz şimdiden teşekkürler

  1. 600 lira keman için iyi bir bütçe olabilir. Keman eğitmenimiz gerek ikinci el gerekse sıfır keman için sizleri yönlendirerek ve fiyat performans açısından doğru seçimi yapmanızı sağlayacaklardır 👍

 4. Keman kursu almaya başladım muhteşem eğiticiyle çalışıyorum Aile gibi olduk eğitimciler profesyonel çok güzel yüzlüler

 5. Kızımın keman hayalini güzel sanatlar lisesine dönüştüren harika bir kurum. Ögrenci ögretmen degil kanka 😊arkadaş ilişkisi yaşayan eğitmenler 👍

 6. Kaya Sanat Akademide tavsiye üzerine keman dersi almaya başladım ve iyiki başlamışım çok ilgili ve sıcak bir ortamda ders alma keyfi yaşıyorum teşekkürler Eren hocam :))

 7. Keman kursu almaya başladım. Muhteşem eğitici ile çalışıyorum. Aile gibi olduk eğitimciler profesyonel çok güzel yüzlüler.

 8. Uzun bir süre keman dersi aldım bütün çalışanlar tecrübeli, güleryüzlü ve ilgili kendimi hep aile ortamında hissettim. Israrla tavsiye ederim.👍 👍 👍

 9. İzmir keman kursu denilince akla gelen ilk isim kaya sanat akademi olmalı. Sahibini yakından tanıyorum. hem çok becerikli hemde müzik eğitimi konusunda iyi bilgiye sahip. 6 ay izmirde kaldığım sırada eren hocayla tanışmıştık. Hobi amaçlı keman dersi eğitimi almak istiyordum. parmak yapımın kemana daha meyilli olduğunu söyleyip keman çalmamı önerdi. O kadar ilgili alakalı bir insan ki. kurstaki diğer arkadaşlarla aile gibi bir ortam kurmuştuk. Yıllar geçti hala izmirde keman kursu almak isteyen arkadaşlarıma öneririm. Teşekkürler eren kaya..
  Karşıyaka’ya geçtiğimde mutlaka yanına gelip uzun uzun sohbet edeceğiz yine 🙂

 10. Çok ilgili çok bilgili çok samimi gerçekten çok iyi insanların olduğu adres kendilerine çok teşekkür ediyorum her zaman var olsunlar

 11. Ben ve eşim İzmir’i de kemanı da çok seviyoruz. Bir gün İzmir’e taşınmak gibi bir hayalimiz var. İzmir’e taşınıp taşınamayacağımız belli değil ancak eğer taşınırsak keman kursu için nereyi tercih edeceğimiz çok net belli 🙂

  1. Teşekkür ederiz her zaman ama her zaman bekleriz. 🙂 Sadece kurs değil bir kahvemizi içmeyede bekleriz. Tüm samimiyetimizle 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı