KurslarMüzik Kursları

Karşıyaka Piyano Kursu

🎹 Karşıyaka Piyano Kursu

Karşıyaka piyano kursu arıyorsanız doğru adrestesiniz! M.E.B onaylı İzmir Karşıyaka’da bulunan Özel Kaya Sanat Akademi müzik kursu sizleri oyalamadan doğru teknik ve öğretim metotları ile en kısa sürede piyano çalmanıza destek olmaktadır.

Karşıyaka piyano kursu olarak ister çocuk ister yetişkin olsun konusunda uzman piyano eğitmenlerimiz ile kısa sürede bir çok şarkı çalacağınızı garanti ediyoruz. Piyano öğrencilerimizin videolarını izleyerek sizde müzik kursumuz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Sizleri sıkıcı metotlardan uzak tutup dersi en eğlenceli bunun yanında maksimum verimi nasıl alabileceğininiz konusunda kendimize güveniyoruz. İzmir Karşıyaka Piyano kursu, hobi olarak piyano çalmak isteyen ile Konservatuvara hazırlanan kursiyerlerimiz için ayrı metotlarımız ve ders müfredatlarımız oluşturulmuştur.

Online piyano kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl piyano çalmayı öğrenirim? Piyano çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

🎹 Öğrencimiz İpek’in piyano performansı

🎹 Öğrencimiz Belinay’dan Schindler List Keman Piyano Dinletisi

🎹Piyano Kursu Ders Programı

  • Kişiye özel program hazırlamaktayız bu sayede öğrencilerimiz için en verimli olan metodu uygulayabilmekteyiz.
  • İzmir piyano kursu içeriğinde hobi piyano kursu ve konservatuvara hazırlık piyano kursu şeklinde iki kategorimiz mevcuttur.
  • Haftada bir gün bir saat veya iki gün iki saat ders alabilirsiniz. 
  • Haftanın 7 günü açık olan akademimizde istediğiniz gün ders alma imkanına sahipsiniz. Çalışan öğrencilerimiz ve mesai sonrası gelmek isteyenler için akademimiz saat 22.00‘a kadar açıktır.
  • Piyano dersiniz dışında kurumumuza gelip ücretsiz bir şekilde etütlerinizi yapabilirsiniz.
  • Piyano alma konusunda acele etmemenizi öneririz bu konuda öğretmenlerimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecek ve en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.
  • Piyano kursu birebir olarak yapılmakla beraber sizler piyano çalarken hocamız da başka bir enstrümanla sizlere eşlik edecektir. Özellikle keman ve yan flüt eşliğinde çalmak sizlere kendinizi çok iyi hissettirecektir.

🎹 Ücretsiz Piyano Deneme Dersi

Karşıyaka Piyano kurslarında ücretsiz deneme dersi alabileceğinizi ve memnun kalmadığınız takdirde kayıt olmayacağını biliyor muydunuz?

kayasanatakademi.com/ucretsiz-deneme-dersi sayfamızı ziyaret ederek ücretsiz deneme dersi talebinde bulunabilirsiniz.

🎹 Karşıyaka Özel Piyano Kursu

Genç, yaşlı, öğrenci herkes için M.E.B onaylı piyano Özel Kaya Sanat Akademi kursuna bekliyoruz. Detaylı bilgi için İletişim sayfasmızdaki telefon numarasından veya iletişim formundan bize hızlıca ulaşabilirsiniz. 

🎹 Karşıyaka Piyano Kursu Fiyatları

Karşıyaka piyano kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için WhatsApp destek hattından veya İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ders programı, ulaşım, kurs fiyatı gibi her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

🎹 Sıkça Sorulan Sorular

Sizler de hak verirsiniz ki hobi olarak piyano çalmak isteyen öğrencilerimizi bu kadar sıkmaya gerek olduğunu düşünmüyoruz.

Kaç saat piyano dersi almalıyım?

Hafta da bir gün bir saat başlangıç için yeterli olduğunu düşünüyoruz. İlerleyen zamanlar da iki saate de çıkarabilirsiniz.

Piyano dersleri kaç dakika sürüyor?

Dersler 50 dk üzerinden yapılmaktadır. Full konsantre olma süremiz 25/30 dk olduğunu düşünürsek bu süre bizlere yetiyor.

Kursa başlamadan önce piyano satın almam gerekiyor mu?

Piyano alma konusunda sizlerden daha hassas olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Kurumumuz da bulunan piyanoları rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2.ayınızı doldurduktan sonra Org alabilirsiniz. Gerek 0 gerekse 2. El piyano eğitmenimizin tavsiyesi ile karar verebilirsiniz.

Gitar çaldım piyano çalmama faydası olur mu?

Gitar da ki akor bilgilerinizin piyano kursu alırken mükemmel faydasını göreceksiniz.

Hobi olarak piyano kursu almak isteyenler teknikten yoksun mu kalıyor?

Tabiki de hayır Piyano ile tanıştıktan sonra çok fazla armoni ve akor kuramlarımızın içine girmeden kendi kendine bir piyano notasını nasıl çalabilir. Bunun için öğrencimize hangi bilgiler gerekli ise bunu edinmesini sağlıyoruz.

Piyano çalmak için her yaş uygun mu?

İster yetişkin ister çocuk piyano kurslarımız aktif olarak devam etmektedir. Unutulmamadadır ki bir enstrüman çalmak için yetenekten ziyade çalışma ve istemek önemlidir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı
WhatsApp Destek Hattı
Gönder