KurslarMüzik Kursları

Karşıyaka Piyano Kursu

🎹 Karşıyaka Piyano Kursu

Piyano kursu almak isteyen öğrencilerimiz hayatınızda ilk defa piyano kursu alacak ve Karşıyaka da piyano kursu almak isterseniz ilk olarak sizlere temel piyano eğitimi konusunda destek olmak isteriz. 
Öncelikle piyano kursuna başlayacaksanız piyanodan çok piyano eğitmeninin önemi daha büyüktür. Çünkü piyano eğitmeni ile de uyum sizleri piyano kursu alırken çok hızlı şekilde ilerletecektir.

Özellikle piyano kursu almak isteyen tüm öğrencilerimize söylemek istediğimiz bir kaç önerimiz var.

– Piyano kursu almadan önce mutlaka deneme dersi alıp neler öğreneceğinize hakim olmanız gerekir.

-Karşıyaka da piyano kursu ararken evet fiyat önemli fakat uygun fiyatlı piyano kursu almak isterken piyanodan soğumanızı istemeyiz

– Piyano almadan önce çalacağınızdan emin olmalısınız. Hemen sizden piyano istenirse bu çok verimli değildir. yadan hemen bir org almamalısınız. Yani önceden bizler piyano kursuna başlayan öğrencilerimize hemen org aldırırdık çünkü çok uygun fiyatlıydı fakat şuan orglar da 2500 lira üzeri olduğu için hemen org almanızı da istemiyoruz. Yada almak için acele ettirilmemelisiniz.

Piyano Kursuna Kurumuzda Ücretsiz Çalışabilirsiniz!
Karşıyaka Piyano Kursu

Ne yazık ki piyano kursuna başlar başlamaz ya org istiyorlar yada hemen piyano almanızı… Önceden piyanolar ortalama 5 ile 7 bin tl arasında iken şuan ortalama 13 – 15 bin bandındadır. Bu durumda da alım zorlaşıyor. Yani piyano kursuna başlayan veya başlamak isteyen öğrenciler iki defa düşünüyor.Çünkü alacağınız orglar da ortalama 2500- 3000 tl civarındadır. 

Kaygı ile piyano kursuna başlamanızı istemiyoruz. Bundan dolayı piyano ve org alana kadar Karşıyaka da piyano kursumuzda istediğiniz kadar piyano çalışabilirsiniz.

 

Online piyano kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl piyano çalmayı öğrenirim? Piyano çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

🎹 Öğrencimiz İpek’in piyano performansı

 

🎹Karşıyaka da Piyano Kursu Nerede?

Kaya Sanat Akademi hem çocuk piyano kursu hem de yetişkinler piyano kursu olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir’i her yerinden ulaşımın çok kolay olduğu piyano kursu Karşıyaka Aksoy Mahallesindedir. Karşıyaka izbandan yürüyerek ortalama 10 dakika Bostanlı iskeleden yürüyerek yaklaşık 15 dakika uzaklıktadır. Araç ile gelmek istediğiniz zaman tabi ki de bu süre 3-4 dakikaya düşüyor.

Karşıyaka da piyano dersi alan öğrencilerimiz boş zamanlarında gelip burada bolca pratik yapmalarını istiyoruz. Özellikle ücretsiz olarak yaptığımız bu çalışma sizlere bir süre daha piyano almadan piyano derslerine devam etmenizi sağlayacaktır.

Karşıyaka da piyano dersi alıyor ve yeni başladıysanız burada işinize yaracak 10 adet basit piyano notasını çalabilirsiniz.

🎹Karşıyaka’da En İyi Piyano Kursu!

Karşıyaka piyano kursu

Ailelerimiz veya yetişkin piyano kursu arayan bireyler olarak en iyi piyano kursuna veya  Karşıyaka da en iyi müzik kursuna gitmek isterler. Sonuçta kaliteli bir müzik eğitiminin yanında sosyal bir çevre işinde iyi piyano eğitmenleri ile en kısa sürede en iyisini yapmak isterler. Bizler de tıpkı sizin için aynı düşünceler ile hareket ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi de müzik eğitimi alan öğrencilerimiz piyano kursuna başlayacakları zaman öncelikle onları deneme dersi dediğimiz piyano eğitmeni ve müzik kursu görmelerini sağlıyoruz . Özellikle yaptığımız deneme dersinden sonra sizlerle belirlediğimiz kişisel piyano eğitimini sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede sizler hem gelişiminizi gözlemliyor, hem de ne kadar süredir piyano çalabileceğinizi piyano kursuna başlamadan görebiliyorsunuz. 

Sadece çocuk piyano kursumuz değil yetişkinler için de piyano kursumuz aktif olarak devam etmektedir. Sosyal medyalarımız da özellikle dikkat ettiğimiz birkaç şey var. Çok fazla öğrenci fotoğrafı değil öğrenci videoları paylaşmayı amaç olarak belirliyoruz. Çünkü en iyi referans sıfırdan başlayan öğrencilerin kalabileceğini görmek ve sizleri bunu daha net gösterebilmektir. Sizlerde hak verirsiniz ki müzik seslerle oluşur.

Kaya sanat akademinin kurulmasından bu yana tek hedefimiz en kısa sürede en doğru eğitimle piyano kursunda başarıya ulaşmaktır. Bu süreçte de sayısız piyano öğrencisi sayısız keman öğrencisi daha doğrusu sayısız sanatsever bizlerle enstrüman öğrenmeyi gerçekleştirdi.

Bizler İzmir’in hatta Karşıyaka’nın en iyi piyano kursu olarak sizlerin hizmetindeyiz. Amacımız sadece sizleri piyano kursuna başlatmak değil piyano kursuna başladıktan sonra başarıyı beraber elde etmektir.

🎹Piyano Kursunuz Ayda Kaç Ders?

Kursumuz öncelikle birebir özel ders olarak İzmir Karşıyaka da yapılmaktadır. Bu dersler de özel ders aldığınız ve piyano ders işleyişleri sizlere göre belirlendiği için bu ders sayısının bir ölçütü yoktur. Karşıyaka piyano kursu olan Kaya Sanat Akademi’ye geldiğiniz zaman sizlerle deneme dersi yapıp bunun sonucunda hangi alanlarda nasıl gelişebilirsiniz. Aslına bakarsanız neden piyano kursu istediğinizi ve bu piyano kursunda hedefinizin ne olduğunu anlamanızı öğrenmek istiyoruz.

Sizler tamam diyene kadar piyano derslerimiz devam edecektir. Fakat bu süreyi merak ederseniz 1 yılda istediğiniz aşamaya gelebiliyorsunuz.

🎹Piyano Kursu Ders Programı

  • Kişiye özel program hazırlamaktayız bu sayede öğrencilerimiz için en verimli olan metodu uygulayabilmekteyiz.
  • İzmir piyano kursu içeriğinde hobi piyano kursu ve konservatuvara hazırlık piyano kursu şeklinde iki kategorimiz mevcuttur.
  • Haftada bir gün bir saat veya iki gün iki saat ders alabilirsiniz. 
  • Haftanın 7 günü açık olan akademimizde istediğiniz gün ders alma imkanına sahipsiniz. Çalışan öğrencilerimiz ve mesai sonrası gelmek isteyenler için akademimiz saat 22.00‘a kadar açıktır.
  • Piyano dersiniz dışında kurumumuza gelip ücretsiz bir şekilde etütlerinizi yapabilirsiniz.
  • Piyano alma konusunda acele etmemenizi öneririz bu konuda öğretmenlerimiz sizleri en doğru şekilde yönlendirecek ve en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.
  • Piyano kursu birebir olarak yapılmakla beraber sizler piyano çalarken hocamız da başka bir enstrümanla sizlere eşlik edecektir. Özellikle keman ve yan flüt eşliğinde çalmak sizlere kendinizi çok iyi hissettirecektir.

🎹 Ücretsiz Piyano Deneme Dersi

Karşıyaka Piyano Kursu

Karşıyaka Piyano kurslarında ücretsiz deneme dersi alabileceğinizi ve memnun kalmadığınız takdirde kayıt olmayacağını biliyor muydunuz?

kayasanatakademi.com/ucretsiz-deneme-dersi sayfamızı ziyaret ederek ücretsiz deneme dersi talebinde bulunabilirsiniz.

🎹 Karşıyaka Özel Piyano Kursu

Karşıyaka Piyano Kursu

Piyano kursları genel olarak özel piyano dersi olarak yapılmaktadır. Piyano çalmanın hiç ama hiç yaşı yoktur. Çünkü piyano kursu alacaklar çocuk yaşta ise bunu hem piyano çalmasını istediğimiz için yani hobi için hem de piyano çalmanın sağlık açısından çok ama çok faydasını görmesini istediğimiz için başlamasını istiyoruz.

Piyano dersleri birebir özel ders olarak yapılmalıdır. Bu dersler minumum 50 dakika sürmelidir. Çünkü bazen 30 dakika vs süren piyano dersleri duyuyoruz. Bu çok sağlıklı değildir. Çünkü öğrenci derse girdi notlarını hazırladı hoca geldi oturdu başladı 10 dakika gider 20 dakika da piyano dersi için çok verimli olmayacaktır.

🎹 Karşıyaka Piyano Kursu Fiyatları

Karşıyaka piyano kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için WhatsApp destek hattından veya İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ders programı, ulaşım, kurs fiyatı gibi her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Çocuk Piyano Kursu Karşıyaka

Karşıyaka Piyano Kursu

Geldik en önemli konumuza çocuk piyano kursu Karşıyaka!

Çocuklar yani ortalama 4-5-6-7-8 yaş olan hayatında ilk defa müziğe adım atacaklar bizler için çok önemlidir. Çünkü bu çocuklar piyano kursunu yada müzik kursu ya sevecekler yani ya sevdireceğiz yada soğuyacaklar yada soğutacağız. Burada piyano kursu ile çocuğumuzun uyumu çok önemlidir. 

Çocuklara piyano kursu verirken özellikle o yaş çocuklar ile çalışmış tecrübeli eğitmenler ile çalışmalarını sağlamalıyız. Yani formasyon almış bunun yanında eğlenceli ve yaş olarak da daha genç pozitif enerjik olmalıdır. 

Bu durum çocuklarımız için çok çok önemli olmaktadır.

🎹 Sıkça Sorulan Sorular

Sizler de hak verirsiniz ki hobi olarak piyano çalmak isteyen öğrencilerimizi bu kadar sıkmaya gerek olduğunu düşünmüyoruz.

Kaç saat piyano dersi almalıyım?

Hafta da bir gün bir saat başlangıç için yeterli olduğunu düşünüyoruz. İlerleyen zamanlar da iki saate de çıkarabilirsiniz.

Piyano dersleri kaç dakika sürüyor?

Dersler 50 dk üzerinden yapılmaktadır. Full konsantre olma süremiz 25/30 dk olduğunu düşünürsek bu süre bizlere yetiyor.

Kursa başlamadan önce piyano satın almam gerekiyor mu?

Piyano alma konusunda sizlerden daha hassas olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Kurumumuz da bulunan piyanoları rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2.ayınızı doldurduktan sonra Org alabilirsiniz. Gerek 0 gerekse 2. El piyano eğitmenimizin tavsiyesi ile karar verebilirsiniz.

Gitar çaldım piyano çalmama faydası olur mu?

Gitar da ki akor bilgilerinizin piyano kursu alırken mükemmel faydasını göreceksiniz.

Hobi olarak piyano kursu almak isteyenler teknikten yoksun mu kalıyor?

Tabiki de hayır Piyano ile tanıştıktan sonra çok fazla armoni ve akor kuramlarımızın içine girmeden kendi kendine bir piyano notasını nasıl çalabilir. Bunun için öğrencimize hangi bilgiler gerekli ise bunu edinmesini sağlıyoruz.

Piyano çalmak için her yaş uygun mu?

İster yetişkin ister çocuk piyano kurslarımız aktif olarak devam etmektedir. Unutulmamadadır ki bir enstrüman çalmak için yetenekten ziyade çalışma ve istemek önemlidir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı