KurslarMüzik Kursları

🎻 İzmir Çello Kursu

İzmir’de uygun fiyatlı çello kursu arıyor, ayrıca eğitiminde kaliteli olmasını istiyorsanız Kaya Sanat Akademinin sizler için doğru adrestir. İzmir çello kursu kapsamında öğrencilerimize aşağıdaki eğitim programı ile çello dersi vermekteyiz.

Online çello kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl çello çalmayı öğrenirim? Çello çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

Çello Çalmak Zor Mu? 

Çello Kursu Eğitim Programı

İzmir Çello Kursu

 • Kişiye özel program
 • Esnek saatler 09:00-22:00
 • İzmir’in her yerinden ulaşım kolaylığı
 • Ücretsiz Deneme derslerinde müzik kulağı testi
 • Ücretsiz etüt yapma imkanı
 • Çello derslerinden ayrı olarak haftada 1 gün 1 saat tamamen ücretsiz solfej ve müzik teorisi dersleri
 • Her yaşa göre eğitim programı hazırlama
 • Tam donanımlı sınıflarda bilgisayar destekli eğitim
 • Konusunda uzman Çello eğitmenleri ile çalışma fırsatı
 • Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet
 • Tamamen ücretsiz etkinlikler -Film geceleri, bisiklet turları, sabah kahvaltıları, tabu gecesi vb…
 • Yılda 1 defa senfonik bir konser verme imkanı
 • Çello satın almadan kursumuzda bulunan çellolar ile pratik yapma etüt yapma imkanı
 • Kolayca eğlenerek öğrenebilme garantisi
Çello kursu için 0542 696 83 03 numarasını arayarak tamamen ücretsiz deneme dersi talep edebilirsiniz.

 

Özel Çello Kursu İzmir

Çello kursu, İzmir Karşıyaka’da bulunan Kaya Sanat Akademi ile devam etmektedir. Çello dersi almak için öncelikle sizlerden ricamız acele etmemenizdir. Özellikle kurumumuzun çellosunu istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Sonrasında uygun fiyatlı çello almak için sizlere çello öğretmenimiz bilgi verecektir.

Çello dersine başladıktan sonra kendinizi denemenizi istiyoruz. Sevip sevmeyebilirsiniz. Bunun yanında istediğiniz zaman çello kursu Karşıyaka olarak sizlerin çello çalışmanıza yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bizler çello kursunuz haricinde arayarak çello çalışmanızı istediğinizi söylediğinizde sizlere uygun randevu vererek ücretsiz çello kursu çalışmalarınızı yapabilirsiniz

Online Çello Kursu

Online Çello Kursu

Bizler Kaya Sanat Akademi’yi kurduğumuz da online müzik kursları sistemini de beraberinde kurduk. Her sınıfımıza kameralar , bilgisayarlar ve güçlü bir internet sağlayıcı bağlatarak sadece İzmir de çello dersi değil tüm ülkeler de online çello dersi vermek için bu yola çıktık. Çünkü amacımız bu kaliteli müzik kursunu tüm sanat severlere tanıtmaktır.

Online çello dersi ise sizlerin belirlediği gün ve saatte skype veya zoom meeting üzerinden canlı olarak 50 dakika bıyunca çello eğitimi görmenizi sağlayan ders sistemidir. Kurumumuz eğitmenleri bu konuda gayet tecrübeli olduklarını söyleyebiliriz. Özellikle çello dersi almadan yapacağınız ücretsiz online çello dersi deneme dersini alarak içinizize sinmesi durumun da ders almanızı isteriz. Yani verimli olacaksa başlamanızı isteriz. Bundan dolayı 15-20 dakika süren bir zaman diliminde karşılıklı olarak deneme dersi yapıyoruz. 

Online çello kursu ile daha fazla bilgi almak linki tıklayabilirsiniz.

Çello İle Viyolonsel Farklı Mı?

🎻 İzmir Çello Kursu

Çello ile viyolonsel hep karıştırılır. Farklı enstrümanlar olarak görülsede çello ile viyolonsel aynı enstrümandır. Her ikisinde 4 teli yapısal boyutu aynıdır. Bu şekilde karıştırılmasının sebebi ise akademik ismi violoncello olarak İtalya’da adlandırılır. Bu yüzden hem çello hemde viyolonsel olarak adlandırılır.

Ücretsiz Çello Dersi

İzmir Çello Kursu
Kaya Sanat Akademi – Çello Kursu

Ücretsiz çello deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz çello deneme dersi talep edebilirsiniz.

İzmir Çello Kursu Hakkında Sık Sorulan Sorular

Son zamanlarda oldukça popülerleşen çello için ne yazık ki ülkemizde yeteri kadar çello kursu bulunmamaktadır. Bu sebeple bünyemizde verdiğimiz çello eğitiminin amacı bir nevi öğrencilerimizi iyi bir sanatçı olarak yetiştirmektir. Yeterli kursun bulunmaması ve henüz ülkemizde tam olarak kavranamamış olması dolayısıyla çello ve çello çalmak hakkında birkaç soruya açıklık getirebiliriz.

Çello kursuna başlarken hemen çello almalı mıyım?

İzmir çello kursu eğitimlerine başlarken hemen hemen aklımıza gelen ilk sorulardan bir tanesi hemen çello almalı mıyım? Sizleri bu konuda çok iyi anlıyoruz. Çello fiyatları bütçenizi aşabilir bunun için yeterli bütçeyi hemen ayıramayabilirsiniz. Endişelenmenizi veya hayallerinizi ertelemenizi istemiyoruz. Kaya Sanat Akademi olarak sizlerin hayallerinizi gerçekleştirmenize öncülük etmek istiyoruz. Kursumuzda bulunan çellolarımız ile dilediğiniz kadar etüt yapabilirsiniz. Almak istediğiniz zaman ise yine eğitmenlerimiz kaliteli fakat uygun fiyatlı çello bulma konusunda da sizlerin yanında olacaktır.

Çello Çalmak İçin Yaş Sınırı var mı?

Çello, boyutları göz önüne getirildiğinde çalınması da zor bir enstrüman olduğu akla gelmektedir. Taşıması bir insan boyuna yaklaşması bizleri düşündürüyor. Fakat her enstrümanın boyutları olduğu gibi çellonun da farklı boyutları vardır. Fiziki yapınıza en uygun çelloyu edinebilirsiniz. Bunun için 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak ya da mesaj göndererek ücretsiz deneme dersi talep edebilir sizlere uygun çellonun hangisi olduğunu belirleyebilirsiniz. Doğru kurs ve doğru eğitmen ile başlanıldığı zaman 7’den 77’ye herkes çello çalabilir. İzmir çello kursu için en doğru adrestesiniz. Küçük yaştaki çelistlerimiz eğitim alırken hassas davranılmalı özenle ders sırasında takip edilmelidir. Eğitmenlerimiz 50 dk boyunca birebir olarak ilgilenmekte en ufak probleme müdahale ederek olası hataları bertaraf etmektedir.

Çello kursu fiyatı ne kadar?

Çello kursu fiyatları İzmir’de çok değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun çello kursu bulunabilir. Kaya Sanat Akademi piyano kursu ücretleri için İletişim sayfasından veya Whatsapp destek hattından (0542 696 83 03) bize ulaşabilirsiniz.

Çello fiyatları ne kadar?

En iyi İzmir çello kursu olduğumuz gibi çello satın alırken de uygun fiyatlı çello almanızı sağlayabiliyoruz. Bunun için öncelikle çello almadan kursumuza başlayıp kurstaki çelloları dilediğiniz ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Eğitmenlerimiz gözetiminde ise bu süreçte nasıl çello almalısınız, ne kadar bütçe ayırmalısınız konularını konuşarak ön fikir edinebilirsiniz.

İzmir çello kursuna katıldığım zaman özel ders mi alacağım yani birebir eğitim mi?

Evet çello derslerimiz birebir özel ders olarak yapılmaktadır. İstenildiği takdirde iki kardeş, eş veya 2 arkadaş ders alabilmektedir.

İzmir Karşıyaka çello kursuna başladığım zaman süreç nasıl ilerliyor?

Öncelikle çello kursuna başlamaya karar verdiğiniz zaman Kaya Sanat Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. İster WhatsApp ister mail isterseniz de direkt arayarak ücretsiz çello deneme dersi randevusu alabilirsiniz. Çello randevumuz ortalama 20 dakika sürmektedir.

Ücretsiz çello deneme dersi nasıl oluyor?

Ücretsiz çello deneme dersimiz hem çello öğretmenimiz ile tanışmanız hem bizleri tanımanızı istediğimiz bir tanışma dersidir. Özellikle kimden ders alacağınızı bilmek ve bunun üzerine çello derslerinde neler yapacağınızı öğrenebileceğiniz bunun yanında çellonuz yok ise nasıl bir çello alacağınızı sizlere anlattığımız bir tanışma toplantısı diyebiliriz.

Uygun fiyatlı çello satın almam için yardımcı olur musunuz?

İzmir çello kursu olarak bizleri bulmuş ve tanışmış olabiliriz. Ama kayıt olma konusunda tamamen özgürsünüz.  Kayıt olsanız da olmasanız da artık sizleri tanıdık ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak zorundayız.

Bundan dolayı sizlere hangi çello iyi olur veya ne kadar bir bütçe ayırmanız gerektiğini sizlere tamamen anlatıyoruz.

Çello kursu fiyatları olarak da bilgi verebilir misiniz?

Çello kurs fiyatları ne yazık ki bir çok kursta veya özel derslerde değişkenlik  göstermektedir. Açıkça bu duruma karşı bizler sadece İzmir’de çello kursu olarak değil online çello kurslarında da fiyatlarımızı bir öğrenci arkadaşımız bursu ile kurs alabilecek seviyede tutuyoruz.

Bu konuda empati yeteneğinizi üst düzeyde tutuyoruz. Çünkü enstrümana başlamak isteyen genç arkadaşlarımıza ön ayak olmak istiyoruz. Güncel fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz iletişim sayfamızdan Kaya Sanat Akademi ile iletişime geçebilirsiniz.

Online çello kursu almam mantıklı mı yani verimli oluyor mu?

Online çello kursu aslına bakarsanız online müzik kursları artık hayatımıza girmiş olduğunu görüyoruz. Özellikle online eğitimin rahatlığını tadan öğrencilerimiz üzerine verim aldıkları da gördüklerinde müzik kurslarına online olarak devam etmektedirler.

Online eğitim için bizler Kaya Sanat Akademi olarak pandemi ile değil kurumumuzu kurduğumuzdan bu yana online müzik kursları konusunda tecrübeli olduğumuzu söyleyebiliriz.

Online müzik kurslarının veya internetten müzik kurslarının faydalı olabilmesi için internet bunun yanında olursa tablet veya bilgisayar hiç olmadı akıllı telefon olması ve son olarak da enstrümanınızın olması gerekmektedir.

Yani verimli bir online müzik dersi için;

 • İnternet
 • Telefon ,bilgisayar, akıllı telefon
 • Enstrüman

Bunları sağladığınız zaman ayrıca eğitmenlerimizin de bu konuda profesyonel olduğunu düşündüğümüzde verimli geçmemesi için hiç bir neden yoktur.

Yine online müzik kursları konusunda alışık olmadığımız için sizlere ücretsiz online deneme dersi imkanı sağlıyoruz. Açıkçası deneme dersi yaptıktan sonra sizler de verimli olup olmayacağına karar verebiliyorsunuz.

Çello önerilerinizi bizimle paylaşır mısınız?

Çello kurslarına sizlerden hemen çello almanızı istemiyoruz. Hiç olmazsa Kaya Sanat Akademi olarak bu konuda acele etmemenizi istiyoruz. Çünkü çello pahalı.

Çello almadan önce kurumumuza gelip kurumumuzun çellosunu istediğiniz kadar istediğiniz süre kullanabilirsiniz. Bundan dolayı çello alma işini aceleye getirmemenizi rica ediyoruz. Çello alma konusunda da sizler açıkçası birazcık bütçenizi belirlemeniz gerekiyor.

İzmir çello kursuna katıldığım zaman özel ders mi alacağım yani birebir eğitim mi?

Evet çello derslerimiz birebir özel ders olarak yapılmaktadır. İstenildiği takdirde iki kardeş, eş veya 2 arkadaş ders alabilmektedir.

Uygun fiyatlı çello satın alabilmek için ne kadar bir bütçe ayırmam gerek?

İster sıfır ister ikinci el hiç fark etmez alacağınız çello için ortalama 1500 ile 3000 TL arasında bir bütçe ayırmanız yeterlidir. Çünkü sizler çello kursu almaya karar verdiğiniz zaman beraber en uygun en güzel ve sizleri en uzun süre götürecek çelloyu beraber bakıp karar vereceğiz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı