KurslarMüzik Kursları

♬ İzmir Cümbüş Kursu

İzmir’in En İyi Cümbüş Kursu

Cümbüş ismini duyduğunuzda hemen aklınıza aşina olduğunuz bir enstrüman gelmeyebilir. Fakat tencereye benzeyen teknesi ile akıllardan çıkmaz. Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır yörelerinde sohbetlerde, düğünlerde ve sıra gecelerinde sıklıkla çalınır.

Ücretsiz Cümbüş Dersi

Ücretsiz cümbüş deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz cümbüş deneme dersi talep edebilirsiniz.

Online cümbüş kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl cümbüş çalmayı öğrenirim? Cümbüş çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

İzmir Cümbüş Kursu Eğitim Programı

  • Birebir eğitim,
  • Kursumuzda bulunan cümbüş ile çalışabilme imkanı,
  • Haftanın 7 günü hizmet,
  • Sosyal eğlenceli bir ortam,
  • Ücretsiz etkinlikler
İzmir (100% Öğrenme Garantili )
♬ İzmir Cümbüş Kursu

Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi'nde İzmir eğitimleri mevcuttur. İzmir ve program için bizimle iletişime geçiniz. Ücretsiz deneme dersi.

Kurs Sağlayıcı: Organization

Kurs Sağlayıcı Adı: Kaya Sanat Akademi

Kurs Sağlayıcı URL'si: https://www.kayasanatakademi.com/kurslar/izmir-cumbus-kursu/

Editörün değerlendirmesi:
5

İzmir Müzik Kursları

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı