KurslarMüzik Kursları

Bayraklı Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu veya Bayraklı’da müzik kursları olarak amacımız sizleri stresten biraz olsun uzaklaştırıp kendinize faydalı olacak yeni hobiler edinmenizi sağlamak. Bizler özellikle her yaştan kursiyerlerimiz ile öncelikle müziği sevdirmek sonrasında doğru eğitim ile kısa sürede istediği seviyeye getirmek istiyoruz.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Bayraklı müzik kursu olarak değil; Buca, Konak, Menemen, Alsancak, Bostanlı, Çiğli, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Sadece enstrüman kursları değil bunun yanında orkestramıza da katılmanızı isteriz

Kaya Sanat Akademi olarak öğrencilerimize en büyük faydamız kursa yazılan öğrencilerimiz ile en kısa sürede ders haricinde yaptığımız etkinlikler ile daha hızlı ilerlemesini istiyoruz. Çok daha hızlı ilerleyecek motivasyonu elde edebiliyorsunuz.

Bayraklı müzik kursları

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Online Müzik Kursu

Kurumumuzda aktif olarak online ders alan öğrencilerimize de yardımcı olabiliyoruz. Online olacak programda yine canlı ders yapıyoruz. Haftada da bir gün bir saat online olarak bizlere bağlandıktan sonra canlı dersimize başlayabiliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir'de müzik kursu almak istediğim zaman hangi günler ders alabilirim?

Kaya Sanat Akademi kurumumuz sabah 09.00 akşam 22.00 arası ayrıca hafta sonu da akşam 22.00’a kadar kurumumuz hizmet vermektedir.

Enstrüman almam da yardımcı olur musunuz?

İzmir’de müzik kursları olarak bizleri tercih eden tüm öğrencilerimiz artık bizlere emanettir. Bizler önce bir kaç ders kursumuzun müzik aletlerini kullanmalarını bu süreçte ise bütçenize göre enstrüman seçimini beraber yapacağımızı söylemek isteriz.

Yeriniz nerede?

Yerimiz Karşıyaka merkezde olmakla beraber İzmir’in her yerinden kolayca ulaşılabilir. Bostanlı ve Karşıyaka’dan vapur ile Buca, Bornova, Menemen, Bayraklı ve Çiğli’den İzban ile rahatça ulaşabilirsiniz.

Uygun kurs ücretlerini sizler için belirledik

Bizler kurs ücretlerini belirlerken öğrencilerimiz hem özel ders alsın ama özel derse grup ders ücreti vesin mantığı ile hareket ettiğimizi söyleyebiliriz. Bundan dolayı amacımız toplumun her kesiminden her öğrencimiz bütçesini zorlamadan İzmir’de müzik kursu alabilsin.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı