KurslarMüzik KurslarıOnline Müzik Kursları

♬ Online Ud Kursu

Türk müziğinin mükemmel tınılı bir enstrümanı olan udu online olarak evden çıkmadan kahvenizi içerken öğreneceğinizi biliyor muydunuz? Hafta da bir gün 1 saat ile başlayacağımız birebir kurslarda online olarak canlı bir şekilde kısa sürede ud çalacağınızı bizler garanti ediyoruz.

Ud Kursu Ders Konuları

  • Ud akordu nasıl yapılır?
  • Ud telleri isimleri
  • Ud teller üzerinde notalar ve isimleri
  • 1.2.3. parmak konumları ve basış şekilleri
  • Çarpma kaydırma glisendo öğrenimi
  • Buselik makamı öğrenimi ve makama uygun eser öğrenimi
  • Uşşak makamı öğrenimi ve eser icrası
  • Hicaz makamı öğrenimi ve makama uygun şarkı öğrenimi
  • Kondisyona dayalı eser ve egzersiz öğrenimi

♬ Online Ud Kursu Nasıl Oluyor?

Online ud kursu sizlerin uygun olduğu bir gün ve saatte WhatsApp, Skype veya Zoom programları aracılığı ile ders yapmamızı sağlayan canlı ders sistemidir. Bu ders sisteminde sizlerin başlar başlamaz ud alması gerekmemektedir. Bu süreçte öncelikle dünyanın neresinde olursanız olun bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman sizlere online ud dersinin nasıl yapılacağını anlatacağımız 20 dakikanızı ayırmanızı rica ediyoruz.

♬ Canlı Yayınları Nasıl Yapıyoruz?

Öncelikle sizleri pratik şekilde çok yormadan ve sıkmadan bağlantıları gerçekleştirmek için tüm teknolojiyi kullanmaya çalışıyoruz. Bizler program olarak WhatsApp, Skype veya Zoom programlarından hangisi sizlere uygunsa bu programları kullanabiliriz.

WhatsApp

Öğrencilerimiz ile yapılan derslerde WhatsApp görüntülü konuşmanın çok daha pratik olduğunu söyleyebiliriz. Anlık bağlantı seçeneği ve ücretsiz oluşu çekim kalitesinin diğer programlara nazaran kaliteli oluşu WhatsApp kullanmayı bizlere kolaylık sağlıyor.

Skype

Skype bilgisayar veya telefon destekli kullandığımız programlardandır. Skype kullanmanın da bazı özellikleri kulağa çok hoş geliyor. Özellikle ekran paylaşma özelliği ile sizlere nota programından akorları anlatıp teori çalışmamız sizler gibi bizleri de çok mutlu ediyor.

Zoom

Zoom ise genelde toplu derslerin yapıldığı bir programdır. Kurumumuzda online gitar derslerinde toplu ders olmadığı için çok fazla tercih etmiyoruz. Fakat bazı durumlarda özellikle iki arkadaş aynı anda almak istediğinde Zoom programını kullanabiliriz.

♬ Deneme dersi nedir?

Deneme dersi kursa başlamadan 20 dakikalık ücretsiz bir şekilde yapılan hem tanışma hemde ud kursunda neler yapacağımız konusunda plan programın bilgilendirilmesi için yapılan tanışma toplantısı diyebiliriz. Deneme dersinden sonra sizlerin bütçenize uygun bir ud almak için ud eğitmenimiz yönlendirmeler yapıyor. Eğer ki udunuz var ise direkt derslere başlamanız için sizlerle sizin belirlediğiniz bir gün ve saat belirliyoruz. Ud yapısı gereği keman veya piyano gibi zor bir çaldı değildir. Ortalama 3 ay içerisinde bir çok şarkıyı çalabileceğiniz garantisini veriyoruz. Bu konuda bizlere güvenin ve sizlerin kısa sürede öğrenmenizi sizler kadar önemsiyoruz.

♬ Online ud kursu için bilgisayarımın olması gerekiyor mu?

Ud kursu almanız için bilgisayarınız olması gerekmiyor. Akıllı telefonlarımız ile derslerimizi yapabiliyoruz. Bilgisayarınız var ise onuda aktif şekilde kullanabiliriz.

♬ Online ud kursu ücretleri ne kadar?

Kaya Sanat Akademi sizlerin bütçesini sarsmadan ders almanıza olanak sağlıyor. Fiyat bilgisi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz veya 0542 696 83 03 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

İzmir Ud Kursu

İzmir’de ud kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda ud kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı