KurslarKaya Sanat BlogMüzik Kursları

Çiğli Müzik Kursu

Müzik kursları gerek hobi gerek enstrüman çalmak bunun yanı sıra en önemlisi sosyalleşmek adına mutlaka hayatınız da olmasını istediğimiz bir etkinliktir. Bizde bunu göz önüne alarak Çiğli müzik kursu olarak hizmet vermekteyiz. Özellikle 5 yaş ile 14 yaş arası çocuklarınızın etkili konuşma, kendini ifade edebilme gibi ana yetilerini geliştirmeleri için istediğimiz bir enstrüman çalmasıdır.

Özellikle bateri piyano gitar ve keman bu konuda beyin yapısını olumlu olarak çok geliştirmektedir. Sağ eliniz ile başka sol eliniz ile başka bir melodi çalmak çocuklarımızın gelişimine çok katkı sunmaktadır. Özellikle 5 ile 8 yaş arası çocuklar için piyano ve bateri eğitimleri çok önemlidir.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde hem online hemde eğitim kurumumuz bünyemizde piyano, keman, bateri, gitar, şan, yan flüt, bağlama, çello, klarnet, ud, saksafon, ney ve cümbüş kursları vermekteyiz. Kurucumuz Eren Kaya ile beraber sizler sayesinde büyümeye devam ediyor.

Sadece Çiğli müzik kursu olarak değil; Bornova, Bayraklı, Buca, Menemen, Alsancak, Bostanlı, Konak, Karşıyaka gibi ilçelerden ve İzmir müzik kursundan da bir çok öğrencimizin bizlerle beraber enstrüman öğrenmesi bizleri çok sevindiriyor.

Çiğli müzik kursları

Bütçenize göre uygun fiyatlar

Derslerimiz birebir özel dersler olmasına rağmen grup dersi ücretine bireysel ders alabilirsiniz. Her bütçeye göre kurslarımız devam ederken hocamız ile tanışma dersi tamamen ücretsiz olup diğer tüm etkinliklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Ulaşım kolaylığı

Kursumuz Karşıyaka Aksoy Mahallesi’nde bulunmaktadır. İzmir’in her yerinde tek ulaşım ile ulaşabilirsiniz. Gerek Karşıyaka İzban’a yakınlığı ile Buca ve Menemen güzergahlarından da öğrencilerimiz kolaylıkla gelmektedir. Karşıyaka vapur iskelesinden ortalama 10 dakika bostanlı vapur iskelesinden 12 dakika yürüyerek kursumuza ulaşabilirsiniz.

Sosyal etkinlikler

Kurumuz da sadece ders alıp hemen kurumumuzdan ayrılmanızı istemiyoruz. Dersinize erken gelip bizlerle muhabbet edip kahvenizi içtikten sonra dersinizi yapıp dersten sonra pratiğinizi yapmak için derslikte çalışmanızı devam edebilirsiniz.

Ayrıca yaptığımız film geceleri konserler bisiklet turlarına ücretsiz katılabilirsiniz. Pandemi dolayısı ile mesafemizi koruyarak etkinliklerimize devam etmek ediyoruz.

Enstrüman almadan derslere başlama kolaylığı

Özellikle kurslarımıza başladığınız zaman hemen sizden enstrüman almanızı istemek bizlere çok etik gelmiyor. Özellikle denemeniz hiç olmazsa 1 ay bir kurs süresinden sonra sevip sevmeyeceğiniz bunun yanında kendinizi nasıl hissedeceğinizi görmenizi istiyoruz. Bu süre içerisinde kurslarımızdaki enstrümanları rahatlıkla ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Profesyonel sahnede senfonik konser verme kolaylığı

Kaya Sanat Akademi’nin sizlere yaşattığı en güzel etkinliklerden birisi de kursumuzda oluşturduğumuz ortalama 50 kişinin katıldığı senfonik konser oluşumlarıdır. Bu oluşumlarda bulunmanız için çok iyi çalmanız yahut çok çok çalışmanız gerekmemektedir. Müzikal olarak da kendinizi geliştirebileceğiniz bir ortam sizleri bekliyor olacak.

1.Yılımızda 950 Kişilik Konser Vermek Çok Güzeldi

Kaya Sanat Akademi öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz en küçüğü 8 yaşında en büyüğü 35 yaşında olan öğrencilerimiz ile oluşturduğumuz Kaya Sanat Rock Orkestrası adında bir konser verdik. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan fizik tedavi alması gereken bir çocuğumuza yardım konseri yaparak destek olmaya çalıştık.

Büyük günün sonunda sahnede 35 kişi salonda ise 950 seyircimiz vardır. İlk yılımızda bunu başarmak mükemmel duyguydu. Öğrencilerimizi tekrar tebrik ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi Senfonik Rock Konseri

Kaya Sanat Senfonik Rock Orkestrası-İzmir Marşı

Kaya Sanat Senfonik Rock Konseri-Uçak Yaparım

Sıkça Sorulan Sorular

Ders saatleri neye göre belirleniyor ?

Sadece küçük çocuklar için değil yetişkinler içinde hizmet verdiğimiz için sanat merkezimiz akşam saat 22.00‘a kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Küçük çocuklarımız ise hem hafta içi hem hafta sonu eğitimlerimiz devam ediyor.

Enstrümanımı getirmeli miyim?

Öncelikle sadece bir kurs almak gibi bir hayaliniz var ve size uygun bir kurs arıyorsunuz. Bizleri aradığınız da sizlere enstrüman almamanızı istiyoruz. Öncelikle kursumuzda bulunan çalgıları çalabilirsiniz. Sizler ile beraber enstrüman çalmak istediğinize bizler de emin olduğumuzda beraber karar verdiğimiz enstrümanı alabiliriz.

Bizleri tanıyın

Bizleri tanımanızı istiyoruz. Kursa yazılmak en son istediğimiz. Kahvemizi içerek bizlere enstrüman çalma hayallerinizi anlatın. Bizler de sizleri objektif olarak yönlendirelim. Bizlere ısınırsanız bizlerle beraber derslerinizin verimli olacağını hissederseniz, kursumuza yazılabilirsiniz.

İzmir Müzik Kursu

İzmir’de müzik kursu almak isteyenler için hem online hemde eğitim kurumumuzda müzik kursu alabilirsiniz. Kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir