Online Müzik Kursları

Online Yan Flüt Kursu

Online Yan Flüt Kursu (Yan Flüt Eğitimi – Özel Dersi)

Yan flüt kendine has buğulu ve hisli sesi ile bu denli güzel bir enstrüman ile online dersler ile nasıl ilerleyebileceğinizi sizlere anlatalım.

Üflemeli enstrümanlar klarnet, yan flüt, saksafon dersleri online olarak çok rahat alınabilir ve bu konuda sadece Türkiye değil Hollanda,  Almanya, İsveç, Kanada da bulunan yan flüt öğrencilerimiz istedikleri şarkıları çalabiliyorlar.

🎵 Hasretinle Yandı Gönlüm – Talha ile 4. Ayında Performans Videosunu Çektik

Yan flüt çalmak zor mu?

Yan flüt çalmak için acaba zor mu nefesim yeter mi gibi kendinizi bu sorularla korkutmayn. Çünkü yan flüt ilk derslerden itibaren ses çıkarılabilen ve her derste melodi çıkarılabilen bir enstrümandır. Bizler günde 30 dakika ayırdıktan sonra çalabileceğinizi garanti ediyoruz.

İnternetten Yan Flüt Eğitimi

Online yan flüt dersleri whatsapp, zoom, skype gibi canlı bağlantı programı ile oluyor. Yani eğitmenimiz ders saatiniz de sizlerle iletişime geçiyor ve canlı olarak karşılıklı dersinize 50 dk boyunca devam ediyorsunuz. Bu ders süresinde hocamız da elinde yan flütü ile sizlere örneklendirmek için hazır da duruyor.

İnternetten yan flüt öğrenme ile ilgili kafanızda bir soru işareti varsa iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşıp aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Nota öğrenmek için korkmayın çünkü tamamı ile yan flütü elinize aldırmayıp sadece belli bir süre nota solfej öğreneceksiniz şeklinde bir uygulamamız yoktur. Çalarken ikisini de paralel şekilde götüreceksiniz hem çalacak hemde öğreneceksiniz.

Yan flüt almam gerekiyor mu?

Özellikle üflemeli enstrümanlar kişisel enstümanlar olduğu için başkasının enstrümanını kullanmamalısınız. Online derslere başlamadan önce enstrüman almanız gerekecektir.

Bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Sizler de kendiniz alabilirsiniz fakat  bir bilen ile alırsanız veya danışırsanız az bir bütçe ayırarak daha uzun ömürlü bir enstrümana sahip olmanızı istiyoruz.

Bu yüzden bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere doğru şekilde yönlendirmek bizim görevimizdir.

15 Dakikalık Ücretsiz Deneme Dersi

Bizlerle iletişime geçtikten sonra sizlere uygun bir şekilde yan flüt aldıktan sonra 15 dakikalık deneme dersi ile birlikte hocamız ile tanışıp derslerin içeriğini hocamız sizlere anlatacak ve sizlere derse kadar çalışmanız için önerilerde bulunacaktır.

Dersleri Yaptığımız Online Programlar

Whatsapp: Görüntülü konuşma programları arasında öğrencilerimiz arasında en verimli uygulamalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Pratik olması,telefonunuz da zaten uygulamanın hazır olması bu uygulamayı kullanmanızı öngörüyoruz.

Skype: Skype önceden sadece bilgisayarlarda kullanılsada şuan telefon tablette de kullanılıyor. Whatsapp uygulamasına göre yayını kaydetme özelliği öğrencilerimiz ders sonrasında da dersi izleyebilirsiniz. Bu yüzden skype sevdiğimiz programlar arasındadır.

Zoom: Online yan flüt derslerinde bir diğer programımız ise zoom meetingdir. Bu program ise biraz daha grup ve sınıf derslerine yönelik bir uygulamadır.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde derslerimiz birebir ve özel ders olduğu için zoom programını çok fazla tercih etmiyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı
WhatsApp Destek Hattı
Gönder