Online Müzik Kursları

Online Yan Flüt Kursu

Online Yan Flüt Kursu (Yan Flüt Eğitimi – Özel Dersi)

Yan flüt kendine has buğulu ve hisli sesi ile bu denli güzel bir enstrüman ile online dersler ile nasıl ilerleyebileceğinizi sizlere anlatalım.

Üflemeli enstrümanlar klarnet, yan flüt, saksafon dersleri online olarak çok rahat alınabilir ve bu konuda sadece Türkiye değil Hollanda,  Almanya, İsveç, Kanada da bulunan yan flüt öğrencilerimiz istedikleri şarkıları çalabiliyorlar.

🎵 Hasretinle Yandı Gönlüm – Talha ile 4. Ayında Performans Videosunu Çektik

Yan flüt çalmak zor mu?

Yan flüt çalmak için acaba zor mu nefesim yeter mi gibi kendinizi bu sorularla korkutmayn. Çünkü yan flüt ilk derslerden itibaren ses çıkarılabilen ve her derste melodi çıkarılabilen bir enstrümandır. Bizler günde 30 dakika ayırdıktan sonra çalabileceğinizi garanti ediyoruz.

İnternetten Yan Flüt Eğitimi

Online yan flüt dersleri whatsapp, zoom, skype gibi canlı bağlantı programı ile oluyor. Yani eğitmenimiz ders saatiniz de sizlerle iletişime geçiyor ve canlı olarak karşılıklı dersinize 50 dk boyunca devam ediyorsunuz. Bu ders süresinde hocamız da elinde yan flütü ile sizlere örneklendirmek için hazır da duruyor.

İnternetten yan flüt öğrenme ile ilgili kafanızda bir soru işareti varsa iletişim sayfamızdaki numaralardan bize ulaşıp aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.

Nota öğrenmek için korkmayın çünkü tamamı ile yan flütü elinize aldırmayıp sadece belli bir süre nota solfej öğreneceksiniz şeklinde bir uygulamamız yoktur. Çalarken ikisini de paralel şekilde götüreceksiniz hem çalacak hemde öğreneceksiniz.

Yan flüt almam gerekiyor mu?

Özellikle üflemeli enstrümanlar kişisel enstümanlar olduğu için başkasının enstrümanını kullanmamalısınız. Online derslere başlamadan önce enstrüman almanız gerekecektir.

Bu konuda da sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Sizler de kendiniz alabilirsiniz fakat  bir bilen ile alırsanız veya danışırsanız az bir bütçe ayırarak daha uzun ömürlü bir enstrümana sahip olmanızı istiyoruz.

Bu yüzden bizlerle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizlere doğru şekilde yönlendirmek bizim görevimizdir.

15 Dakikalık Ücretsiz Deneme Dersi

Bizlerle iletişime geçtikten sonra sizlere uygun bir şekilde yan flüt aldıktan sonra 15 dakikalık deneme dersi ile birlikte hocamız ile tanışıp derslerin içeriğini hocamız sizlere anlatacak ve sizlere derse kadar çalışmanız için önerilerde bulunacaktır.

Dersleri Yaptığımız Online Programlar

Whatsapp: Görüntülü konuşma programları arasında öğrencilerimiz arasında en verimli uygulamalar arasında olduğunu söyleyebiliriz. Pratik olması,telefonunuz da zaten uygulamanın hazır olması bu uygulamayı kullanmanızı öngörüyoruz.

Skype: Skype önceden sadece bilgisayarlarda kullanılsada şuan telefon tablette de kullanılıyor. Whatsapp uygulamasına göre yayını kaydetme özelliği öğrencilerimiz ders sonrasında da dersi izleyebilirsiniz. Bu yüzden skype sevdiğimiz programlar arasındadır.

Zoom: Online yan flüt derslerinde bir diğer programımız ise zoom meetingdir. Bu program ise biraz daha grup ve sınıf derslerine yönelik bir uygulamadır.

Kaya Sanat Akademi bünyesinde derslerimiz birebir ve özel ders olduğu için zoom programını çok fazla tercih etmiyoruz.

 • Online Olarak Yan Flüt Öğrenmesi Zor mu?

  Online yan flüt kursu kurslar arasında en hızlı en pratik ilerlediğimiz kurslardandır. Özellikle tuşlu olması ve ilk dersten ses çıkartmayı başardığımız bu enstrüman ile online yan flüt dersinde çok rahat ilerliyoruz. Sosyal medya hesaplarımız da öğrencilerimizin videolarından fikir edinebilirsiniz.

 • Ücretsiz Deneme Dersine Geldiğimde Ne Gibi Şeyler Öğrenebilirim?

  Ücretsiz deneme dersi sizlerin ilk derse başlamadan ücret ödemeden önce hem bizleri tanıma fırsatı bulacağınız bunun yanında ise yan flüt dersinize girecek eğitmeninizi tanımanız amacı ile yaptığımız tanışma toplantısı diyebiliriz. Yan flüt almadıysanız nasıl bir yan flüt almanız gerektiği bunun yanında yan flüt dersinde neler yapacağınızı belirliyoruz. Ortalama 20 dakika misafirimizsiniz sonrası ailemiz.

 • Online Yan Flüt Kursunda Öğrenim Daha Mı Zordur?

  Online yan flüt kursu kurumun online müzik derslerinde ki tecrübesi ile alakalıdır. Bizler online müzik derslerimiz de çok rahat ilerliyoruz. Öğrencilerimiz de online yan flüt ders içeriğini çok iyi anlayıp çok rahat bir şekilde başarılı oluyorlar. Bu konuda naçizane iddialıyız. Çünkü bizler online müzik kursları konusunda çok fazla tecrübe edindik.

 • İnternetten Yan flüt Dersi Almak Mantıklı Bir İşlem Mi? 

  İnternetten yan flüt dersi almak için ücretsiz yan flüt deneme dersi yapmanızı öneririz. Çünkü deneme dersinde göreceksiniz ki yüz yüze eğitim ile çok az fark göreceksiniz. Ortalama 20 dakika içerisinde o rahatlığı evde ders yapmanızın huzuruna ulaştığınızı göreceksiniz.

 • Online Yan Flüt Kursunda Haftada Kaç Gün Eğitim Yapılıyor?

  Online yan flüt kursun içerisinde hafta da bir gün bir saat eğitim almanız sıfırdan başlamayanlar için uyguladığımız sistemdir. Fakat daha hızlı gitmek isterseniz haftanın farklı günlerinde iki saat ile de başlayabilirsiniz. Örneğin pazartesi perşembe gibi salı  cuma günü gibi ayarlayabiliriz. Amacımız 2 saat ders değil 2 saat verimli bir ders yapmaktır.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı