KurslarMüzik Kursları

♬ İzmir Ud Kursu

İzmir Ud Kursu

İzmir ud kursu aramalarınız sonucunda özellikle Karşıyaka’da ud kursu olarak, sizleri doğru adres olan Kaya Sanat Akademi’ye İzmir’de en uygun fiyatlı ud kursuna yönlendirmiştir.

Güzel bir akşamda aileniz ve sevdiklerinizle udunuzu alıp birkaç güzel şarkı çalıp söylemek sizlere çok iyi hissettirecektir. Hayatınızda kendinize dair bir şeyler yapmanız için geç kaldığınızı kesinlikle düşünmeyin. Karşıyaka ud kursu olarak sizleri çok kısa sürede bu hayalinize kavuşturacak, konusunda uzman bir eğitmen ve eğitim programı ile kısa sürede pek çok şarkı çalacaksınız.

Kaya Sanat Akademi’den  0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir, ayrıca ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz.

Online ud kursu alabilir miyim? En kısa sürede nasıl ud çalmayı öğrenirim? Ud çalma konusunda nasıl başarılı olurum? Daha fazlasına mı ihtiyacın var? O zaman kayasanatakademi.com/iletisim sayfasını ziyaret etme zamanı.

Ücretsiz Ud Dersi

Ücretsiz ud deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz ud deneme dersi talep edebilirsiniz.

Ud Kursu Eğitim Programı

  • Ud satın almaksızın kursumuzda bulunan udlarımızı kullanarak ders yapma ve sınırsız etüt yapma imkanı,
  • Haftanın 7 günü, sabah 09:00-22:00 arası ders alma imkanı,
  • Ud kurs saatlerini sizlerin talep ettiği saatler doğrultusunda belirleme imkanı
  • Konusunda uzman eğitmen kadrosu ile eğitim görme imkanı,
  • Çok kısa sürede onlarca şarkı çalma garantisi veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ud dersi fiyatı nedir?

İzmir’de uygun fiyatlı ud kursu olarak, Kaya Sanat Akademi sizlerin bütçesini sarsmadan ders almanıza olanak sağlıyor. Haftanın 7 günü 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak ud dersi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bağlama çalıyorum Ud çalmama faydası olur mu ?

İzmir Ud Kursu eğitim veren Kaya Sanat Akademi olarak en çok sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi de bağlama çalmanın ud kursuna faydası olup olmayacağıdır. Her halükarda bir enstrüman çalıyor olmanız sizleri bir adım ileriye götürecektir.

Önemli: Ud perdesiz bir çalgıdır. Bağlama ise perdelidir. Bu yüzden yapıları biraz benzerlik gösterse de farklıklar mevcuttur. Ud deneme dersinde sizlere daha ayrıntılı bilgi vermek isteriz.

Deneme dersi: 0542 696 83 03

Ud çalmak zor mu?

Ud dersi için merak edilen sorulardan bir tanesi ise ud dersinin zorluk seviyesidir. Ud kursu için hazırladığımız programda birebir özel dersler istenirse grup dersleri ile eğlenceli bir şekilde ud öğrenmek mümkündür. Sizler için belirlediğimiz programa uymanız halinde çok kısa zamanda sayısız şarkı çalabilirsiniz.

İzmir Müzik Kursları

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı