Kaya Sanat Blog

İzmir Müzik Kursu

İzmir müzik kursu arayan kişiler için kursa başlamadan kafanızdaki her şeyi yanıtlıyoruz. Yeteneğim var mı? çocukken başlayamadım şuan çalabilir miyim? gibi soruların yanıtlarını hazırladık.

İzmir’de müzik kursu arayanlar için yazımızı sonuna kadar okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü baştan sona kurs ile ilgili bütün konulara değinmek istiyoruz.

Enstrüman çalmak yanı sıra müzik kursuna başlamak için çoğu insanın merak ettiği yetenekli miyim? sorusudur. Yetenek müzik için önemli konular arasında yer almaktadır. En önemlisi ise müzik kursuna başladığınız da kursuna gittiğiniz enstrümanı hayatınıza almanızdır. Tabi ki sizlerin meslek sahibi olanların veya çalışanların müzik kursuna hobi olarak başladığının bizler de farkındayız.

Yetenekli olmak gerçekten sizlerin öğrenme sürecini hızlandırdığı aşikar. Fakat bunun yanın da bizler için en önemlisi çalışmaktır. Ne çalarsanız çalın muhakkak günde yarım saat ile bir saat arasında kullanmak istediğiniz enstrüman için çalışmalısınız. Yetenekli bir öğrenci çaldığı enstrüman ile bir eseri yirmi dakikada çalıyor ise az yetenekli ama çalışma disiplini olan bir öğrenci otuz beş -kırk dakika da aynı lezzette çalabilir.

Biz eğitimcilerin asıl istediği müzik çalışma disiplini ile ortalama çalışma süresini alışkanlık haline getirmenizdir.Bu aşamadan sonra zorlanmadan müzik kursunda dersini aldığınız çalgıda rahatça ilerleyebilirsiniz.

Müzik Kursları;

İzmir Karşıyaka ilçesinde Piyano, Keman, Gitar, Bateri, Şan, Yan Flüt, Bağlama, Çello, Klarnat, Ud, Saz, Cümbüş, Saksafon, Ney, Davul gibi enstrüman kursları

Sanat Kursları;

Resim, Yazarlık, Yaratıcı Drama, Diksiyon, Fotoğraf, Tiyatro ve Sanat okullarına hazırlık kursları

Kaya Sanat Akademi’de müzik dersleri

  • Bireysel (özel) ders
  • Sınıf Dersi
  • Online ders
  • 3 kişilik arkadaş gruplarınıza özel sınıf dersi

İzmir Müzik Kursları

İzmir / Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi’ nde Müzik kurslarımız mevcuttur. Detaylı Müzik kursu ve program için bizimle iletişime geçiniz.


İzmir’in En iyi Müzik Kursu

İzmir’in en iyi müzik kursu olma iddeamızı öğrencilerimize borçluyuz. Ve şu konuda olabildiğince rahat olmanızı isteriz. Sizler bir enstrüman çalmak istiyor olabilirsiniz; fakat bu istek endişeleriniz ve çekingelerinizin üzerine çıkarsa hiç bir zaman bu cesareti bulup bir kursa başlayamayacaksınız.

Bizler Kaya Sanat Akademi olarak bu durumların farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizler ile tanışarak ücretsiz deneme dersi yaparak aslında bu kaygılarınızın yersiz olduğunu sizlere anlatmak istiyoruz. Hayat geçiyor, iş yoğunluğu ,yaşam kaygısı hiç bir zaman bitmeyecek.Kendinize yeni uğraşlar edinmeniz için bizlerle tanışın beraber karar verelim.

Ücretsiz Deneme Dersi Başvuru Formu

Müzik kurslarına kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

İzmir Müzik Kursu Fiyatları

İzmir müzik kursu fiyatları. İzmir enstrüman dersi ücretleri ve özel müzik eğitimi hakkında ücretsiz bilgi al, özel müzik kurslarımıza indirimli kayıt ol.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Destek Hattı
Gönder