KurslarMüzik Kursları

🎸 Çiğli Gitar Kursu

Öğrenmesi ve sonuç alması kolay çalgılardan olan Çiğli İzmir Gitar Kursu olarak sizlere en kısa sürede doğru teknik ile hayallerinize bir adım daha yaklaştırıyor.

Geçmiş zamanlarda çok uzun süreler harcanıp çoğu zaman sıkılıp bırakılan Gitar Kursu öğrencilerine rastladık. Çiğli Kaya Sanat Akademi ile ortalama bir ayda şarkı çalmaya başlayabiliyoruz.

Bu konuda iddealıyız. Deneyimlerimiz ve profesyonel yaklaşımlarımız sayesinde gitar çalamayan kursiyerimiz olmadı. Akdeniz akşamları denince sahilde gitar çalan çalışan gençler gelir çoğu zaman aklımıza ; bir yıl altı ay kurs alıp bir elin parmaklarını geçmeyen şarkılar çalmanızı bizler istemiyoruz.

Çiğli gitar kursu olarak gitar çalma mantığını sizlere anlatıp istediğiniz şarkıları çalma yetisini öğretmeyi amaçlıyoruz.

Haftanın Kaç Günü Açıksınız ?

Haftanın 7 günü hizmet alabilirsiniz.Sabah 9/00 akşam 22/00 arası ders alabilir veya etüt yapabilirsiniz.

Sene sonu konser veya dinleti yapıyormusunuz ?
Sene sonu tek tek çıkıp 5 saat süren sene sonu dinletisi yapmıyoruz.50 kişilik orkestraya sizleri dahil edip 1 saatlik konser vermenizi sağlıyoruz.Emin olun kendinizi çok profesyonel hissedeceksiniz.

Dersler Bireysel Mi ?

İster grup dersi maksimum 5 kişi ister özel ders alın iki seçeneğimiz de mevcuttur.

Gitar Almalı mıyım ?

Ücretsiz deneme dersi aldığınız da sizlere marka model veriyoruz.Eğitmenlerimiz sizlere bütçenizi soracaktır.Verdiğiniz ücret aralığında en doğru gitarı almanızı sağlayacaktır.

Gelemediğim zaman dersim yanıyor mu ?

Bizlere gelemeyeceğiniz zaman 1 gün öncesinde haber vererek o hafta içerisinde telafi dersi yapabiliriz.

İzmir Müzik Kursları

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı