KurslarMüzik Kursları

🎸 Buca Gitar Kursu

🎸Buca Gitar Kursu

Gitar çalmaya başlamadan önce Buca gitar kursu olarak sizlere ders içeriğimizi ayrıca sizleri nelerin beklediğini anlatalım. İster klasik gitar ister elektro gitar hiç farketmeksizin kişiye göre değişmekle birlikte iki ay içerisinde kulağa hoşgelen şarkılar çalmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz sağladığımız ücretsiz deneme dersi ile kendinizi test edebilir kurumumuz da bulunan gitar ile demo dersi alabilirsiniz.Kayıt olduktan sonra ilk derslerde gitar almadan Kaya Sanat Akademi bünyesisindeki gitarları dilediğinizce kullanabilirsiniz.

İster bireysel ister özel gitar kursları yanısıra esnek ödeme kolaylığı ile sıkılmadan eğlenceli bir şekilde derslerimize başlayabiliriz.

❓ Sık Sorulan Sorular

Yeteneğim var mı ?

Kurumumuza başvurduğunuz da ücretsiz kulak testi ve deneme dersi yapıyoruz.Olunlu olumsuz sonucunu sizlere objektif olarak sunuyoruz.

Gitar Almalımıyım ?

Kendi gitarınız olduğunda daha rahat edersniz.Enstrümana alıştığınız için fakat kurumumuz da bulunan gitarları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Elektro Gitar Çalmak İstiyorum.Klasik Gitar İle Mi Başlamam Daha Doğru ?

Böyle bir durum ve kural yoktur.Sizler ne çalarsanız çalın önemli olan sizlerin mutluluğudur.Keyif alarak çalmanızdır.

Hangi Günler Ders Alabilirim ?

Kurumumuz haftanın 7 günü sabah 9 akşam 22/00 saatleri arasında açıktır.

Nerden Gitar Satın Alabilirim ?

Müzik market olarak fiyatlar çok değişkenlik göstermektedir.Konusunda profesyonel olan eğitmenlerimiz sizlerin belirlediği bütçe içerisinde en iyi gitarı tavsiye edeceklerdir.

Nota Öğrenecek miyim ?

Deneme dersi içerisinde sizlere gitar kursundan beklentileriniz sorularak sizlerin verdiği cevaplara göre kişiye göre metod oluşturulur.Şarkı söylemek çalmak isterseniz akorlar veya tablar üzerinden notalı klasik gitar çalmak isterseniz notalı şekilde eğitim alabilirsiniz.

Diğer Müzik Kurslarımız

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı