KurslarMüzik Kursları

🎸Bornova Gitar Kursu

Bornova Gitar Kursu

İzmir Bornova’da gitar kursu arayan müzik severler için kısa sürede gitar çalmayı öğrenmek için neler yapmanız gerektiğini sizlere anlatarak doğru eğitim doğru eğitmen doğru kurs üçgenini oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Öncelikle gitar kursuna başlama yaşı diye bir şey yoktur.Hobi olarak gitar çalmayı isteyen herkes gitar çalabilir. Önceliğimiz sizlerin isteği doğrultusunda belirlenen ders programı ile hemen derslere başlayıp sizleri kısa sürede istediğiniz noktaya getirmektir.

Gitar derslerinizin yanında sınırsız bolca ek ders ve etütler ile kısa sürede istediğiniz şekilde 100 lerce gitar şarkısı çalmanızı bizler garanti ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi de kurulan Rock orkestrasında gitar çalabilirsiniz. Bu tamamen ücretsiz olup yılda bir defa çok büyük konser vererek ğrendiklerimizi sahnede alkışlar içerisinde sergiliyoruz. Sizler de bu oluşumun içerisinde olarak hem sosyal çevrenizi genişletebilir yeni arkadaşlıklar kurabilir bunun yanı sıra kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. unutmayın;sahne bağımlılık yapar 🙂

Ücretsiz Gitar Deneme Dersi

Ücretsiz deneme dersi esnasında merak ettiğiniz tüm sorulan cevaplarını alabilirsiniz. Gitar kurs içeriği tamamen sizlerin eğleneceği aynı zamanda da öğrenebileceği şekilde belirlendiği gibi her tarzı çalabileceğiniz müfredatlarımız mevcuttur.

Bornova Gitar Kursu İçeriği ve Konuları

 • Birebir eğitim
 • Grup dersleri
 • Ücretsiz solfej dersi
 • Armoni dersini ücretsiz edinebileceksiniz.
 • Kişiye uygun plan programı hazırlama
 • 09:00 23:00 arası esnek saatler
 • Sınıflarda bulunan aletler ve altyapılar eşiliğinde gitar çalarak kendinizi konserde hissedeceksiniz.
 • Eğlenceli metotlar.
 • Gitar alım konusunda uzman eğitmenlerimizin yardımları ile  doğru gitarı uygun fiyata alma konusunda yönlendirmeler yapıyoruz.
 • Sanatı ticaretten uzak tutarak daha fazla insana müziği aşılamak istiyoruz.
 • Merkezi konumdayız. Karşıyaka İzban durağına 6 dakika yürüme mesafesindeyiz. 
 • Konserlerde gitarist olarak profesyonel sahnede çalma şansınız var. Yılda bir defa 1000 kişilik konserler veriyoruz.
 • Yıl içerisinde çalacağınız eserleri profesyonel stüdyoda kaydederek sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Bu sayede ilerlemenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
 • Derslerde sevdiğiniz eserleri çalma üzerine karşılıklı ders planı belirleyip bu şekilde ilerliyoruz. 

Gitar kursu hakkında sık sorulan sorular

Gitar öğrenmek için ne kadar kursa gelmem gerekiyor.?
Gitar öğrenmek için belirli bir süre veya müfredat var fakat sizler kendinizi yeterli hissettiğiniz de bırakabilirsiniz.

Gitar almalı mıyım?

Kursa başlarken gitar almanıza gerek yok.Kurumumuz da bulunan gitarları kullanabilirsiniz.Sonrasın da eğitmenimiz eşliğinde bütçenize göre bir gitar alabilirsiniz.

Gitar alırken neye dikkat etmeliyim?

Gitar alırken öncelikli olarak bütçeniz önemlidir.Her bütçeye göre gitar bulmanız mümkündür.Önemli olan aşırıya kaçmadan eğitimi sürdürebilecek kalitede olan gitarlara bakmak olacaktır.Bu durumda devreye gitar eğitmenlerimiz girecektir.
Fiyat performans açısından en doğru gitarı sizlerle buluşturacaklardır.

Kurs ücretleri pahalı mı?

Kurs ücretlerimiz her kesimden ailenin kurs alabileceği şekilde belirlenmiştir.Bu konuda içinizi rahat tutabilirsiniz.Ödeme ikinci plandadır.

Haftada bir gün yeterli mi?

Haftada bir gün bir saat özel ders başlangıç olarak yeterlidir.Fakat daha hızlı ilerlemek isteyen öğrencilerimiz ile hafta da 2 derse çıkarılabilir.

Elektro gitar kursu var mı?

Kurumumuz da elektro gitar,bas gitar ,klasik gitar,caz gitar ,flemenko gitar dersleri mevcuttur.Dilediğiniz gitar tarzı ile başlayabilirsiniz.

Gitar kursu alırken nota öğrenmek zorundamıyım?

Gitar öğrenirken nota öğrenmek zorunda değilsiniz. Akorlar üzerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı