KurslarMüzik Kursları

Bornova Keman Kursu

Bornova Keman Kursu

Keman çalmak için sürekli sadece istemeniz yeterlidir dememizin aslında bir sebebi var. Bundan 10 yıl önce gerek keman metotları gerekse eğitim içeriği her keman çalanı konservatuvara hazırlarmış gibiydi. Bu yüzden keman çalan sayısı bir hayli azaldı ve dilden dile keman çalmak çok zor gibi yansıdı.

Günümüzde keman çalmaktan ziyada kişinin kendini daha iyi hissederek farklı hobiler edinmesini amaçlıyoruz. Önceliğimiz daha huzurlu ve kaliteli zaman geçirmenizdir.

Peki keman zor mu?

Keman çalmak için saatler harcamaya veya süper bir yetenek olmanıza gerek olduğunu düşünmüyoruz.Keman çalmak için önceliğimiz doğru yerde doğru eğitmen ile çalışmanız olacaktır. Öncelikle keman öğretmeninizi sevmeniz gerek daha sonra ders daha eğlenceli ve daha verimli olacaktır. Ders içeriğinde eğlenceli çok güzel metotlar ile çok rahat keman öğrenebilirsiniz.

Nota öğrenmekten korktuğunuzu da duyduk 🙂

Nota demek rota demek. Nota öğrenmek için kemanı bırakıp sadece nota çalışmıyoruz.Keman ile notayı aynı anda öğreniyoruz.Çalarken öğrenme yöntemi ile hem nota öğreniyor hem de keman çalıyoruz.
İster yetişkin ister çocuk keman kurslarımız ile her yaştan herkes keman öğrenebilir. Sizler keman çalarken eğitmenlerimiz piyano ile eşlik ederek çaldığınız küçük ezgiler de dahi kulağa güzel gelecek melodiler çıkacaktır.

Keman kursuna başlamadan önce keman almanızı önermiyoruz. İlk iki ders kursumuzda bulunan kemanlar ile devam edebilirsiniz. Bu süreçte kendinizi denemiş olursunuz ayrıca eğitmenlerimizin keman tavsiyesiz üzerine alacağınız keman daha sağlıklı olacaktır. Bütçenizi aşmayan sizleri zorlamayan bir keman alarak keman hayatınıza başlamanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Keman Kursuna Ulaşım

Hem ulaşım olarak hem de İzmir’in merkezinde ki konumumuz ile sizlere sağlıklı objektif vereceğimiz eğitimler ile hızlı şekilde keman öğrenmemeniz için hiç bir engel olmadığını söylemek istiyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı