KurslarMüzik Kursları

🎸 Bayraklı Gitar Kursu

🎸Bayraklı Gitar Kursu

Bayraklı gitar kursu arayışlarınız sizi Türkiye’nin en donanımlı sanat merkezi olan Kaya Sanat Akademi’ye bekliyoruz. Ücretsiz deneme derslerimize gelerek gitar kursları hakkında bilgi alabilir ve kursumuzu yakından görebilirsiniz. Gitar eğitimi veren öğretmenlerimiz alanında uzman olup, klasik gitar, bas gitar, elektro gitar eğitimi veren öğretmenlerimiz farklı ayrı ayrıdır.

izmir gitar kursu karşıya kurulduğu günden bu yana gitar öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler gitar kursu vermektedir.

👩‍🏫 Bayraklı Gitar Kursu Eğitimi

Gitar çalmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sizler dahi şaşıracaksınız. Kısa sürede 100’lerce şarkı çalıp iyi bir seviyeye gelebilmek Kaya Sanat Akademi’nin sağladığı gitar eğitim kursu izmir ile artık mümkün.

🆓 Ücretsiz Gitar Dersi

Ücretsiz gitar deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz gitar deneme dersi talep edebilirsiniz.

Bayraklı Gitar Kursu İçeriği ve Konuları

 • Birebir eğitim
 • Grup dersleri
 • Ücretsiz solfej dersi
 • Armoni dersini ücretsiz edinebileceksiniz.
 • Kişiye uygun plan programı hazırlama
 • 09:00 23:00 arası esnek saatler
 • Sınıflarda bulunan aletler ve altyapılar eşiliğinde gitar çalarak kendinizi konserde hissedeceksiniz.
 • Eğlenceli metotlar.
 • Gitar alım konusunda uzman eğitmenlerimizin yardımları ile  doğru gitarı uygun fiyata alma konusunda yönlendirmeler yapıyoruz.
 • Sanatı ticaretten uzak tutarak daha fazla insana müziği aşılamak istiyoruz.
 • Merkezi konumdayız. Karşıyaka İzban durağına 6 dakika yürüme mesafesindeyiz. 
 • Konserlerde gitarist olarak profesyonel sahnede çalma şansınız var. Yılda bir defa 1000 kişilik konserler veriyoruz.
 • Yıl içerisinde çalacağınız eserleri profesyonel stüdyoda kaydederek sosyal medya hesaplarımızda paylaşıyoruz. Bu sayede ilerlemenize katkıda bulunmaya çalışıyoruz.
 • Derslerde sevdiğiniz eserleri çalma üzerine karşılıklı ders planı belirleyip bu şekilde ilerliyoruz. 

Kaya Sanat Akademi ailesine katılmak istediğiniz zaman sizleri bir kursiyer olarak değil, sizleri ailemizden birisi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.  Tüm öğrencilerimiz ve velilerimiz ile bir aile ortamı sağlayarak iyi ve kötü günümüzde sizleri yanımızda görmek bizlere yetiyor.

Diğer müzik kurslarımız için tıklayın.

Bayraklı Akustik Gitar Kursu

Bayraklı akustik gitar kursu arayışlarında Kaya Sanat Akademi ailesine katıldığınız zaman burada bütün etkinliklerinden tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. Haftada bir veya iki kere değil, sizler zaman bulduğunuz anda sormadan çıkıp gelebilirsiniz.

Gitar dersi öğrenmek uzun bir süreç istemektedir. Bir-iki günle başarılacak bir iş değildir. Gitar çalmak diğer müzik enstrümanlarına göre biraz daha kompleks olduğu için eğitim süreci de uzundur. Öncelikle nota bilgisinin olması gereklidir. Bunun için teorik eğitimler verilmektedir. Pratik eğitimler de zaman içine yayılmaktadır.

Bizler ne kadar bir arada olursak o kadar iyi sanat bir o kadar da sanatçı yetişir.

Sizler sadece isteyin, bizler sizlere öğretmenin bir yolunu buluruz.

Klasik Gitar İle Akustik Gitar Arasında ki Farklar Nelerdir?

Klasik gitar ile akustik gitarın çok benzese de aralarında bir hayli farklı özellikler mevcuttur.Klasik gitar ile akustik gitar yan yan konulduğunda yapı olarak  benzeyebilir.Fakat kasası telleri çalım şekli ile birbirinde ayrılır.

 • Telleri Farklı

Klasik gitar ile akustik gitar telleri birbirinden farklıdır.Klasik gitar telleri misinadan olup, akustik gitar telleri ise çelik malzemeden yapılır.

Klasik gitar ile çalınan eserler daha melodik olup solo çalmaya uygundur. Klasik gitar tutuşu akustik gitardan farklıdır. Klasik gitar telleri ise çelik olduğu için daha çok pena ile çalınabilir ve ritmik olarak yani ritm gitar olarak eşlik yapabilir.

 • Tarz Farklılığı

Klasik gitar ile ülkemizde baştan sona her şarkı çalınmaya çalışılsa da klasik  gitar ile klasik eserler çalınması daha uygundur. Yani bir Bach, Mozart’ın yanında gitar konçertoları klasik gitar ile oynayabilir.

Akustik gitar da yapı gereği daha çok ritm gitar olarak çalınacağı için caz, blues ve rock eserlerinin çalımına daha uygundur.

İzmir Gitar Kursu olarak soru işaretlerini cevaplamaya çalışalım.

ELEKTRO GİTAR ÇALMAK İSTİYORUM KLASİK GİTARDAN MI BAŞLAMALIYIM?

Elektro gitar çalmak istiyorsunuz ama kafanızda  soru işaretleri mi var? İzmir gitar kursu aramalarınız sonuncunda biz Kaya Sanat Akademi olarak sizlere ulaşıyoruz. Elektro gitar ile yahut klasik gitar ile müzik hayatınıza başlayabilir ve bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Ancak ilerleyen seviyelerde gitarların (elektro gitar-bas gitar- akustik gitar-) kendi teknikleri özellikleri mevcuttur. 

Gitar Çalarken Parmak Yapısının Önemi

Gitar Çalarken Parmak Yapısının Önemi
Gitar Çalarken Parmak Yapısının Önemi

Gitar çalmak isteyenlerin parmakları  ve el yapısı şarkı çalmak için önemli değildir. Fakat fiziğinize göre gitar seçmek önemlidir. 10 yaşındaki bir çocuğa tam gitar alıp çalmasını beklemek hem öğrencinin hevesini hem de sizleri olumsuz etkileyecek ve soğutacaktır. Sonuç çocuk kendini yeteneksiz zannedip müzikten soğuyacak, kursu bırakacak, bireysel ve kendine güven duygusunu yitirip bir daha müzik ile ilgilenmek istemeyecektir.

İzmir Müzik Kursları

Anahtar kelimeler

izmir gitar kursu karşıyaka
izmir gitar kursu belediye
izmir gitar kursu bornova
izmir gitar kursu alsancak
izmir gitar kursu konak
izmir gitar kursu buca
izmir gitar kursu çiğli
izmir gitar kursu fiyatları
izmir akustik gitar kursu
izmir’de gitar kursu
izmir’de gitar kursu veren yerler
izmir’de gitar kursu fiyatları
gitar kursu izmir balçova
izmir bornova gitar kursu fiyatları
izmir bostanlı gitar kursu
izmir bayraklı gitar kursu
izmir elektro gitar kursu fiyatları
izmir en iyi gitar kursu
gitar eğitim kursu izmir
izmir karşıyaka gitar kursları fiyatları
izmir flamenko gitar kursu
izmir gaziemir gitar kursu
izmir güzelyalı gitar kursu
gitar kursu izmir gaziemir
izmir menemen gitar kursu
gitar kursu izmir narlıdere
izmir özel gitar kursu
izmir ödemiş gitar kursu
izmir torbalı gitar kursu
gitar kursu izmir ucyol
izmir yeşilyurt gitar kursu

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı