Kaya Sanat Blog

Yurt Dışı Online Müzik Kursları İçin Saat Farkını Nasıl Ayarlıyorsunuz?

Online müzik kurslarını sadece ülkemizden değil yurt dışından bir çok müziksever enstrüman öğrenmek isteyen öğrencilerimiz oluyor. Bu öğrencilerimiz bazen kanada bazen Kalifornia bazende Birleşik Arap Emirlikleri’nden bizlere ulaşıp online keman dersi, online şan dersi, online,piyano dersi almak istiyorlar.

Öğrencilerimiz ile aradaki saat farklarını da ayarlayabiliyoruz. Yurt dışında yaşayan ve online müzik kursu almak isteyen örencilerimiz gayet rahat şekilde ders alabilirler. Kurumuzda online müzik derslerinin verimli olabilmesi için hem sizler hemde bizler için geç olmaması gerekir.

Örneğin Almanya ile saat farkımız 2 saattir. Bizler yurt dışından bir çok öğrencimiz olmaya başlayınca açıkçası kendimiz için saat farklarını anlatan bir tablo hazırladık. Sizlere ücretsiz online enstrüman dersi randevusu verirken arada ki saat farkımıza bakarak sizlere uygun bir saatte randevu veriyoruz.

İnternetten çello dersi olsun internetten şan dersi olsun bu konuda ki talepleriniz için sizlere randevu verirken açıkçası şan dersi randevusu verirken çok sabah veya çok gece olmamasını isteriz ki sesiniz açılmış olsun. Bunları düşünmek zorundayız.

Yurt Dışı Online Müzik Kursları İçin Saat Farkını Nasıl Ayarlıyorsunuz?

Bazı görüntülü görüşme programlarının yasak olduğu ülkeler var. Bundan dolayı kurumumuzda herkes online müzik kursu alabilsinler diye tüm görüntülü görüşme programlarını barındırıyoruz.

Yurt dışından internetten online ders talepleriniz için sizlere enstrüman alacağınız yerleri bulup fiyat bilgisi alıp ilgilenebiliyoruz. Bundan dolayı sizler hiç ama hiç bilmeden enstrüman almayın.

Yurt dışına uygun fiyatları enstrümanı sizlere kadar ulaştırabiliriz. Açıkçası sizler online enstrüman kursu almak istedikten sonrasında bizlere emanetsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı