KurslarOnline Müzik Kursları

Online Şan Kursu

Online şan kursu online eğitim derslerin de en verimli olan kurslardan bir tanesidir. Online şan kursu sadece Türkiye değil tüm dünyada canlı olarak birebir online şan kursu alarak kendinizi geliştirebilir ayrıca sağlıklı güzel şarkı söyleme konusunda sizlere her konuda destek sağlayabiliriz.

Online Şan Eğitimi Programı

Online şan eğitimi için opera şan mezunu hocalarımız ile piyano başında sizler ise ister telefon, ister tablet, ister Skype kullanarak verimli bir ders alabilirsiniz. Özellikle şan eğitimi online denildiğinde ders videolarını online olarak izlemek değil, WhatApp, Skype, Zoom gibi programlar ile öğretmeni görerek, sorarak, canlı, uygulamalı,  interaktif bir şekilde yan yana ders yapıyor gibi ders yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Online Ses Eğitimi

Kötü ses yoktur, eğitimsiz ses vardır. Sesiniz size kötü gelebilir. Bizlerin görevi bunu güzelleştirmektir. Hayallerinizi ertelemekten ziyade doğru eğitmen doğru teknikle sizler de güzel şarkı söyleyebileceksiniz. Tek yapmanız gereken online ses eğitimi için bize ulaşmak. Bunun için bizi arayabilir, iletişim formunu doldurabilir yada WhatsApp’dan mesaj gönderebilirsiniz.

Şan Eğitimin Faydaları

Şan eğitimi sadece şarkı söyleme dersi veya ses eğitimi dersi değil konuşurken dahi sesimizi doğru kullanmayı öğreten bizlere kazandıran derstir. Ses tellerini hem şarkı söylerken hemde günlük iletişim içerisinde kullandığımız için zarar görmemesi için şan dersi almanın faydalı olduğunu söyleyebiliriz.
Enstrüman kursunda teller ne kadar önemli ise telleri olmadan çalamayacağınız için şan eğitimde de ses telleriniz için önemlidir. Doğru teknikle rahat ve berrak bir şekilde şarkı söylemek için şan dersi almanızı öneriyoruz.

Online Şan Kursu Verimli Olur Mu?

Online şan dersinin verimli olacağını bizler sizlere garanti ediyoruz. Fakat sadece bizlerim değil bunu sizlerinde görmesini istiyoruz. Bundan dolayı hiç bir ücret ödemeden 15 dakikalık deneme dersi yapmanızı öneriyoruz. Deneme dersinde hocamız ile tanışıp yayın kalitesini tes edip Online şan derslerinde neler yapacağınızı öğrenerek ders içeriğinde memnun kaldığınız taktirde derslere başlayabilirsiniz.

Şan Dersi Haftada Kaç Saat Olur?

Şan derslerimiz hafta da bir gün bir saat özel ders alarak derslerimize devam ediyoruz. Hızlı ve kısa sürede eğitim almak isterseniz ders sayınızı arttırabilirsiniz.

Hangi Programları Yada Uygulamaları Kullanacağım?

Online şan eğitimlerinde sizler hangi programı rahat kullanırım derseniz bizler de o programı kullanabiliriz. WhatsApp, Zoom ve Skype bu üç uygulama bizlerin online şan dersleri için kullandığı programlardır. WhatsApp, öğrencilerimiz için en pratik ve en verimli uygulamalardan bir tanesidir. Hem ücretsiz olması hem de bağlantı kurmanın bu denli basit olması sizlerin eğitim almasını çok ama çok kolaylaştırır. Skype, WhatsApp kadar kolay kullanışlı bir programdır. Ekstra olarak dersi kaydedebilir dersten sonra da istediğiniz zaman dersi dinleyebilirsiniz. Bu yüzden Skype da WhatsApp kadar kullanışlı bir programdır. Zoom programı ise daha çok grup derslerin de kullanılan bir program olduğunu düşünüyoruz. Çünkü Zoom da birebir dersler için çok verimli olduğunu düşünmüyoruz. Öğrencilerimiz için ders sürelerinin her saniyesini dolu dolu doldurmak zorundayız. Bundan dolayı bazen bağlanmak sorun olabiliyor. Bundan dolayı derslerimiz birebir özel ders olduğu için Zoom programını çok kullanmıyoruz.

Online Şan Kursu Fiyatları Ne Kadar?

İzmir’de ses eğitimi ve şan dersinde siz öğrencilerimiz sayesinde zirvede olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bunu yaparken ses eğitimi dersini öğrenci kardeşlerimiz de alsın, geliri orta düzeyde olan sesini geliştirmek isteyen kursiyerlerimiz de şan dersi alsın geliri üst seviyede olan da şan dersi alsın bu yüzden ücretlerimiz konusunda bu denli kaliteli bir eğitim için gayet uygun olduğunu düşünebilirsiniz.

Ses Eğitimi İzmir

İzmirde şan kursu almak isteyenler için tüm sorularınıza yanıt olabilecek yazımızı okuyabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı
WhatsApp Destek Hattı
Gönder