Kaya Sanat Blog

🎸 Çocuklar İçin Gitar Kursu

Çocuklar İçin Gitar Kursu

Çocuklar için gitar kursu 7 yaşından itibaren başlatılmalıdır.Parmak kaslarının kuvvetlenmesi gitar çalmayı kolaylaştırır.Tellere basarken uygulanan baskı daha küçük yaşlarda başlatılan derslerde parmaklar ağrı soyulmalar başlar.

izmir gitar kursu karşıya kurulduğu günden bu yana gitar öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler gitar kursu vermektedir.

Gitar kursu sık sorulan sorular

Hafta da kaç gün gitar kursu almalıyım?

Hafta da 1 gün 1 saat çocuklar için yeterlidir.Daha fazlası başlangıç için yorucu olabilir.

Gitar boyu ne olmalı?

1/2 3/4 ve 4/4 gitar boyutları vardır.Yaş kayegorisine göre kısmen belli olsada öğrenciye göre belirlenmesi daha doğrudur.

Klasik gitar mı? elektro gitar mı?

Yaş kaç olursa olsun istediği hangi gitar tarzı ise onunla başlayabilir.Klasik gitardan başlanmalı gibi bir kural yoktur.

Hangi günler ders alabiliriz?

Kurumumuz Haftanın 7 günü açıktır.7 gün sabah 9/00 akşam 22 /00 arası eğitim alabilirsiniz.

Gitar almak gerekli mi ?

İlk 2 ders gitar almanıza gerek yoktur.Kurumumuz da bulunan gitarları kullanabilirsiniz.

Gitarımızı nereden alabiliriz?

Kurumumuzun indirim sağladığı yerlerden yönlendirme ile rahatlıkla alabilirsiniz.Eğitmenlerimiz deneyerek sizlere teslim edeceklerdir.

Kursumuz İzmir’in aşağıdaki ilçelerine yakın mesafededir.

İzban -Bayraklı -Buca -Karabağlar Gaziemir-Çiğli -Menemen- Otobüs-Alsancak -Bornova-Bostanlı-Çiğli -Bayraklı- Tramvay-Mavişehir Bostanlı Alaybey- Karşıyaka

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir