Kaya Sanat Blog

İlk Piyano Dersi İçin Nasıl Hazır Olunur?

Piyano kursuna başlamadan önce ne gibi hazırlıklar yapmanız gerekir? Bu hazırlıkları yaparken aslına bakarsanız sadece istemek ve Kaya Sanat Akademi İzmir piyano kursu için ücretsiz deneme dersine başvurup randevu almanız yeterli olacaktır. Piyano kursu ilk dersi için sadece heyecan yapmayı gerektirecek bir durum olmadığını bilmenizi isteriz.

İlk ders için herhangi bir nota araştırması yapmanızı istemiyoruz. Bizler zaten sizlere en doğru en hızlı şekilde nota okumayı ve piyano sağ sol elinizi birbirinden ayıracak egzersizleri sizlere en basit şekilde aktaracağımıza şüpheniz olmasın.

İlk Piyano Dersi İçin Nasıl Hazır Olunur?

Özellikle İzmir piyano kursuna başlamadan önce piyano almanızı istemiyoruz. Öncelikle piyano kursuna başladıktan sonra bir süre kurs piyanolarımızı kullanabilirsiniz. Bu arada piyano eğitmenimiz sizlere bir org önerecektir. Bu org ile bir süre piyano derslerinizi yapabilirsiniz. Piyano sesine en yakın org modellerine göz atmak isterseniz ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.

Piyano almak hem daha maliyetli hem de bir süre kendinizi bu konuda bir süre gözlemlerimiz gerekmektedir. Bu konuda kendine inandığınız zaman yavaş yavaş piyano alabilirsiniz. Piyano alma konusunda piyano kursu eğitmenimiz sizlere öncülük edecek uygun ve uzun ömürlü piyano markalarını sizler ile ortak bir şekilde araştıracaktır.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir