Kaya Sanat Blog

Yeni Başlayanların Yan Flüt Hakkında Bilmesi Gerekenler

Yeni başlayanların İzmir yan flüt kursu ile alakalı bilmesi gereken en önemli husus yan flüt kursu almak için ekstra bir nefes tekniğine veya çok iyi bir nefese ihtiyacımız var gibi bir durumun olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

Yan flüt kursu almak için özellikle sadece sevmeniz ve çalışmanız gerekmektedir. Bizler sadece ortalama 30 dakika çalışarak yan flüt çalabileceğinizi garanti veriyoruz. Özellikle bu ortalamamız müzikle hiç alakası olmayan sadece heveslenmiş ve sadece denemek isteyen bir yan flüt öğrencisi olarak başarılı olmanın tek maddesi günlük çalışmanızdır.

Yeni Başlayanların Yan Flüt Hakkında Bilmesi Gerekenler

Ortalama 30 dakika ve 3 ile 6 ay arasında akıcı şekilde çalabileceğinizi unutmayın.  Bu ortalamamız Kaya Sanat Akademi yan flüt kursu ile beraber ilerleyen çalabilen öğrencilerimizin ortalamasıdır. Tabii ki kişiden kişiye göre değişmektedir. Bizler ortalama 3 ile 6 ay diyoruz.

Yan flüt kursuna başlarken enstrüman almadan önce muhakkak deneme dersi randevusu alarak öncelikle yakından görüp derslerde neler yapacağınızı öğrenmelisiniz. Yan flüt kişisel bir enstrüman olduğu için ara verdiğinizde eğitmenimizin önerdiği yan flütü almanız veya kendi istediğiniz bir yan flütü almanız gerekecektir.

Yeni Başlayanların Yan Flüt Hakkında Bilmesi Gerekenler

Kurumumuzda gerek pandemi gerek erim düşüklüğünden dolayı grup dersleri yapma taraftarı değiliz. Bundan dolayı derslerimiz birebir olarak devam edecektir. Derslerimiz birebir olduğundan dolayı ders içeriği ise sizin için özel olarak çıkarılmaktadır. Bu süreçte her öğrenciye aynı metodu uygulamıyoruz.

Hepimizin zamanı kıymetli bunda dolayı dilerseniz online yan flüt kursu sayesinde evinizde veya istediğiniz yerde online olarak cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız ile birlikte online yan flüt kursu alabilirsiniz. Kurs ücreti olarak yüz yüze eğitim ile aynı ücreti ödeyebilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir