Kaya Sanat Blog

Online Keman Dersi ve Akort Problemi

İnternetten keman dersine başlayan tüm keman severlerin aklına takılan içten içe kaygılanmamıza neden olan bir sorunun çözümü için bu yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz.

Keman akort sorunu aslında online keman derslerine başlamadan önce bizlerle iletişime geçtikten sonra sizlerle derslere başlamadan önce muhakkak öğretip daha sonra derslere başlamanızı tavsiye ediyoruz.

Kaya Sanat Akademi olarak yüz yüze keman derslerinde öğrencilerimizin kemanlarını akort edebiliyoruz. Fakat online keman derslerinde keman akordunu öğrencilerimiz veya velilerimiz teli koparmadan akort yapmak zorunda kalacaklardır.

Akort programları

Online Keman Dersi ve Akort Problemi

Öncelikle keman akordu herkes yapabilir bu konuda kaygılanmayın sizlerle beraber akort yapabiliyoruz.  Öncelikle Apple kullanıyorsanız Tuner Lite, Android kullanıyorsanız Gstrings akort programlarını indirebilirsiniz.

Online keman derslerine başlamadan Kaya Sanat Akademi ile iletişime geçebilirsiniz. Daha sonradan sizlerle keman eğitmenimiz görüşecektir.

Online keman kursu deneme dersi için randevu oluşturduktan sonra tamamen ücretsiz randevunuzda kemanınızı da açıp akort programınızı da açık tutun keman eğitmenlerimiz deneme dersinde sizlere nasıl akort yapılacağı konusunda yardımcı olacaklardır.

Keman akordu konusunda sizlere hocamız akort nasıl yapılır konusunda sizlerin akort yapabilmesini sağlayacaktır. Maksimum bir ders sonra sizlerde keman akordu yapıp rahat rahat online özel keman derslerinizi yapabileceksiniz.

Aslında keman akordu hiç dile getirilmiyor fakat keman akordu olmadan online keman dersi yapmanız imkansıza yakındır. Sadece online keman dersi değil online gitar kursu,online saz kursu ve online müzik kursları için yukarıda yazdığımız tüm programları kullanabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir