Kaya Sanat Blog

Online Keman Dersi Verimliliği

Kaya Sanat Akademi olarak online keman dersi verimliliği konusunda sizlere bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Örnek olarak bir kaç video ile beraber üzerinde konuşmak istiyoruz.

Online keman dersi ile ilgili merak edilenler

  • Online müzik kursu verimli mi?
  • Online kurslar ticari amaçla mı yapılıyor?
  • Online keman kursunda başarı oranı nedir?

Online keman dersi verimliliği

Kaya Sanat Akademi olarak online müzik kurslarında tecrübeli bir ekip ile çalışıyoruz. Kurulduğumuzdan bu yana online müzik kursu vermeye devam ediyoruz. Bundan dolayı online müzik kursları tecrübesine tüm öğretmen kadromuz hakimdir.

Online müzik kurslarının verimli olup olmadığı durumlar vardır. Online müzik kursunun verimli olması için aşağıda ki maddeler bizler için önemlidir.

  • Bilgisayar veya tablet ile yapılması
  • Ücretsiz online müzik kursu deneme dersinin yapılması
  • Deneme dersi yapıldıktan sonra enstrüman alınması için yönlendirilmesi
  • Sağlıklı bir internet bağlantısı
  • Online müzik kursu tecrübesi

Online müzik kursları ticari amaçla mı yapılıyor?

Online müzik kursları yapılırken öncelikle her ne olursa olsun ücretsiz online deneme dersi yapılmalıdır. Online deneme dersinde yayın kalitesi sizlere ders verecek eğitmenin online müzik kursu tecrübesi bunların hepsi çok önemlidir.

Sizler online müzik kursu aldırmak istiyorsanız ticari amaçla yapılıp yapılmadığını yukarıda saydığımız maddeler de ücretsiz deneme derslerinde ki kısa toplantıda zaten anlaşılmaktadır.

Online keman kursunda başarı oranı nedir?

Online keman kursunda başarı oranı aslına bakarsanız kurumdan kuruma göre değişmektedir. Çünkü online derslere başlayınca öğrenci ile bütünleşmek ve uzaktan onunla aynı pencereden bakmak gerekir. Eğer ki bu konuda öğretmen olarak çaba harcamak istemiyorsanız online dersler de başarı oranı çok düşük olacaktır.

Bizler Kaya Sanat Akademi online keman kursunda her 5 öğrencinin 4’ü online keman kursunda keman çalmayı başarıyor. Bu konuda öğretmen olarak öğrencilerime yüz yüze eğitim kalitesini yansıtacak kadar odaklanmamız gerekir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir