Kaya Sanat Blog

İnternetten Keman Dersi Almanın Olumlu Olumsuz Yanları

Öncelikle internetten keman dersi almanın olumlu yanlarını görebilirsiniz. Bizler daha sağlıklı olması için olumlu ve olumsuz yanlarını sizlere anlatarak daha doğru bir karar vermenizi sağlamaya çalışıyoruz. Öncelikle bu dersler de en büyük avantajınız zamandır.

Online müzik kursları olarak sizlere avantajları listelemek isteriz.

  • Zaman konusunda mükemmel bir avantaj sağlanır.
  • Pandemi dolayısı ile dışarıda vakit geçirmek istemeyenler için mükemmel bir çözüm.
  • Fiziksel engeli olanlar için yan yana gibi hissedeceğiniz online kurs
  • Mesai olarak vardiyalı çalışanlar için güzel bir seçenek
  • Kolluk kuvveti olanlar tayin olma ihtimali olanlar
  • Yoğun şekilde çalışanlar
  • Yurt dışında yaşayan enstrüman çalmak isteyenler

Online müzik kursu almak için bir çok avantajlı yönlerimiz olacaktır. Fakat online müzik kursu almanın da getirdiği bazı sorumluluklar olduğunu unutmamalısınız. Özellikle sadece online eğitim verilen kurslarda ücret yatırdıktan sonra pişman olup bizlerle iletişim kuran bir çok sanat sever vardır.

İnternetten keman dersi için öncelikle ücret almıyoruz

İnternetten keman dersi isteyen arkadaşlarımız için öncelikle Skype üzerinden deneme dersi yapıyoruz. Bu deneme derslerinde internet bağlantı hızı- iletişim ve bunun yanında keman dersinin verimli olup olmayacağını test ediyoruz.

Bu testten sonra iki tarafta verimli olacağına ikna olduktan sonra ücret vs. işlerini konuşabiliyoruz.

İnternetten online ders almak için enstrüman almak gerekir mi?

İnternetten Keman Dersi Almanın Olumlu Olumsuz Yanları

Enstrüman kurslarına başlamadan önce enstrüman almanızı açıkçası istemiyoruz. Öncelikle deneme dersi yapmanızı bu deneme dersinden sonra eğitmenimizin sizlere önereceği enstrümanı alabilirsiniz. Bu dönemden sonra enstrümanınız sizlere sağlıklı şekilde ulaştıktan sonra akord yapmayı öğrendikten sonra derslerimize başlayabiliriz.

Amacımız sizlerden bir aylık ücret alıp para kazanmak değil sizlerle uzun vadeli iletişim kurmak ve sizlere kemanı öğretmek. Sizleri getirteceğimiz sonuç açıkçası internetten bir eser bulduğunuz da bizlere ihtiyaç duymadan çalabilmenizdir.

Online keman dersi verimli oluyor mu?

Online keman dersleri konusunda yukarı da da bahsettiğimiz gibi sistemli şekilde ilerlersek yan yana kurs gibi faydalı oluyor. Bu konuda bizler buna inanmadan sizlerden ücret almak istemiyoruz.

Online keman kursu ne zaman faydalı olmaz?

Online keman dersinin verimli olmayacağı durumları da bilmenizi isteriz. Öncelikle enstrüman derslerde kullanılmak üzere enstrümanını yok ve alma süresini 2 dersin üzerinde ise veya almadan devam etmek isterseniz verimli olmaz.

İnternet bağlantı hızı çok düşük veya sadece telefondan yapılmak istenirse verimli olmayabilir. Bilgisayardan Skype kullanılarak ders yapmak istiyoruz. Çünkü sizlere işin teori kısmı olan nota sistemini de anlatmak istiyoruz. O zaman çok daha hızlı ilerleyebileceksiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı