Kaya Sanat Blog

Yan Flüt Fiyatları

Kaya Sanat Akademi İzmir yan flüt kursu olarak sizler kurs araştırırken kurstan ziyade nasıl bir yan flüt almanız gerektiğini de araştırıyorsunuz. Özellikle bu konuda sizlere yardımcı olmak adına bloglarımız ile destek olmaya çalışacağız.

Açıkçası hem kurs ücreti hem de yan flüt ücreti sizleri çok aşmaması gerekiyor. Yani daha uygun fiyatlı ama sizlerin yan flüt kursu görmesini engellemeyecek şekilde olması gerekmektedir.

Kesinlikle internetten enstrüman almayın!

Yan flütler o kadar hassastırlar ki karşıdan sadece düz bir boru gibi görünse de o borunun üzerinde ki küçük düğmeler bunun yanda  o mekanizmayı tutan yaylar çok önemliyken internetten  yan flüt alıp kargoyla sağlam şekilde gelmesini beklemek açıkçası biraz gözümüzü korkutuyor.

Sırf ucuz diye internetten bilmediğiniz yan flütlerden almanız sizleri yavaşlatacaktır. Yan flüt kursu İzmir olarak sizlere açıkçası uzun vadede verimli  olacağınız enstrümanı sizlere uygun fiyatlı olarak edindirmektir.

Altın ya da gümüş yan flüt denilenlere aldanmamalısınız!

Yan Flüt Fiyatları

Gümüş kaplamalı ya da altın kaplamalı bir yan flüt 1500 TL yada 2000 TL olmaz. Bundan dolayı özellikle bu gibi sadece ticari kelimelerden uzak durmalısınız. Özellikle alacağınız yan flütü eğitmeninizden öğrenmeniz ve tavsiyesine göre yan flüt almanız sizleri ekstra bir masraftan kurtaracaktır.

Gerek İzmir yan flüt kursu olarak sizlere hizmet veren Kaya Sanat Akademi  veya online yan flüt kursu olarak internet üzerinden yan flüt kursu almanıza imkan sağlarken sizlerden isteğimiz derslere başlamadan enstrüman almamanızdır.

Deneme dersine başladıktan sonra başlayan ilk dersinize başlamadan o arada bizler sizlere fiyat olarak hem uygun fiyatlı olanı beraberce bulabiliriz.

1500 TL aşağısı yan flüt için dikkatli olmalısınız!

Bazen İzmir yan flüt kursu olarak araştırma yaparken bizlerle iletişime geçen öğrencilerimiz 900 TL gibi bir rakama yan flüt bulup “bu sizce iyi midir” diye bizlere sormaktadır. Gayet iyi anlıyoruz bu konuda fakat görünüşü sadece yan flüt olan enstrümanları tercih etmemelisiniz.

Özellikle bizler sanat merkezimizde kullandığımız yan flütleri özellikle tecrübe ettiğimiz için içimize sinen kullandığımız birkaç markayı sizlerle paylaşabiliriz.

Schobert yan flütleri araştırmalısınız!

İzmir yan flüt kursu olarak bizler kurumumuzu kurarken Schobert yan flütleri kurumumuza almaya karar verdik. Hala yan flütümüzde hiçbir sıkıntı yaşamamakla beraber sonrasında yan flüt satın alan öğrencilerimiz uygun fiyatlı ve kurumumuzun resmi toptancısı olarak sizler indirimli alabilirsiniz.

Suzuki veya Yamaha yan flütleri aslına bakarsanız uzun vadeli düşünerek alabilirsiniz

Yan Flüt Fiyatları

Suzuki yan flütleri ortalama 2500 TL civarında açıkçası stabil çalışan yan flüttür. Bu konuda Suziki yan flütleri olan yan flüt kursu öğrencilerimiz dede denk geldiğimiz oluyor. Tonu hoşumuza gitmiyor değil açıkçası çünkü dolu ve dolgun bir ton geliyor.

Yamaha yan flüt hediye gelirse hayır demeyin Yamaha bu konuda çok kalitelidir. Yamaha yan flütler pahalıdır fakat bir kere alırsınız. Yamaha yan flütler ortalama 4000-5000 TL civarındadır. Fakat yamaha yan flüt alırken bir daha yan flüt almayacakmış gibi düşünmelisiniz.

Online yan flüt kursu olarak Kaya Sanat Akademi’den ders almak isteyen öğrencilerimizi de söylediğimiz gibi önemli olan sizleri zor duruma düşürmeyen maddi olarak sıkmayan yan flüt ile başlayıp ileriki zamanlarda daha iyisini alabilirsiniz.

İkinci el yan flüt satın almamalısınız!

Unutulmamalıdır ki yan flüt kişisel bir enstrümandır. Bundan dolayı yan flüt alıp iyice silerim ya da içine kolonya sıkarım gibi kendimizi avutacak şeyler yapmıyoruz İnsanın sürekli üflediği bir borunun içerisinde mikro organizmalar yaşan oksitlerin ve kurur sizler yan flütü aldıktan sonra içine üfleyerek sizler de o oksiti yumuşatıp nefesiniz ile kendinize bulaştırabilirsiniz.

Bundan dolayı biraz daha bekleyip ikinci el alacağınız yan flütün üzerini tamamlayıp yenisini almak çok daha mantıklı olacaktır.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir