Kaya Sanat Blog

Online Piyano Dersi Verimli Oluyor Mu?

Online piyano dersi veya online piyano kursu tüm kurumlarda online eğitimler ile başlayan bir ders modelidir. Kaya Sanat Akademi kurulduğundan bu yana özellikle sadece İzmir’de müzik kursu olarak değil Türkiye ve Avrupa’da ders verebilecek bir kurs olmayı hedeflemiştir.

Online müzik kursları için belirlediğimiz şartlar oluştuğu takdirde yüz yüze eğitim kadar verimli geçtiğini sizlere söyleyebiliriz. Piyano derine başlamak için aslına bakarsanız piyanodan ziyade org almanız bizler için çok daha verimli olacaktır.

Çünkü bir anda piyano almak özellikle çocuklar için piyano kursu sonucunda biraz risklidir. Küçük yatırımlar ile önce org almanızı öneriyoruz. Çünkü org hem uygun hemde şuan için yani ilk 1 sene için çok farkını hissedemeyeceği için piyano almak çok mantıklı olmayacaktır.

Online piyano dersi için bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman sizlere öncelikle bütçenize uygun bir org modeli belirleyip bu konuda sizlere en az masrafı yaptırarak piyano kursuna başlatmayı düşünüyoruz.

Online Piyano Dersi Verimli Oluyor Mu?

Orgumuzu da aldıysak  sizlere Skype, Zoom Meeting veya WhatsApp hangisi daha rahat ve sizi yormayacak ise bizim tercimiz Skype veya Zoom olmasından dolayı dersi kaydederek daha verimli olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınız veya tabletiniz var bunun yanında org veya piyano da var en son olarak internetiniz de varsa gerisi bize emanettir. Bize lazım olacak en önemli araç gereçler hazır olduğuna göre bizler canlı olarak sizlere görüntülü bağlanarak önce 15 dakika süren tanışma dersimizi ücretsiz olarak yapıyoruz.

Tanıştıktan sonra sizler ile beraber ister yetişkin piyano kursu ister çocuk için piyano kursu olsun hiç farketmeden sizlere uygun bir ders saati belirleyerek kursumuza başlıyoruz. Ders içi eğitmenimiz de piyanonun başında hazır bulunarak anlamadığınız an durdurup müdahale ederek sizlere yüz yüze eğitim verimini sağlamaya çalışıyor.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir