Kaya Sanat Blog

Keman Kutusu – Keman Taşıma Çantası

İzmir Keman Kursu olarak sizler için havalı mı havalı keman kutularını inceliyoruz.Günümüzde keman çalmak ne kadar hobi olarak yapılsa da insanın doğasında yaptığı bir beceriyi göstermek yatıyor.

Standart keman kutularını hepimiz biliyoruz. Kalından inceye gelen, simsiyah bir kumaşa sarılı sıradan bir kutu olarak keman alırken yanında verdikleri kutudur.

Keman Kutusu Kemanınız İçin Ne Kadar Önemli?

Keman kutuları keman sağlığınız için hayatı öneme sahiptir. Çünkü kemanı taşırken sırtınızda veya elinizde sağa sola çarptığınız da zarar görme ihtimali çok yüksektir. Bu yüzden içerisinin olabildiğince darbeleri önleyici bir maddeden yapılması çok önemlidir.

Keman Kutusu - Keman Taşıma Çantası

Teknolojinin gelişmesi ile keman kutusu yapımı da çok daha ucuz rakamlara elde etmek mümkündür. Ülkemizde her ne kadar bu sektör gelişmemiş olsa da bizler de bu şekilde güzel keman çantası taşımaktan neden mahrum kalalım ki?

Yurt dışında ki keman sitelerinden sipariş vermek çok sağlıklı olmayabilir.Ülkemize girdiğinde keman kutunuzun elinize sağlıklı şekilde ulaşacağından bizler emin olamıyoruz.Kargo şirketlerinin ürünlere hassas davranmamasından dolayı zarar görebilir.

Keman Taşıma Çantalarının Fiyatları Ne Kadar?

Karbon fiber olarak üretilen keman çantalarında genel olarak daha ucuza mal edilip yüksek ücretlere satışını yaparlar. Ortalama 500 ile 1000 lira arasında bir bütçe ayırarak bu güzel keman çantalarına sahip olabilirsiniz.

Keman kursu izmir olarak keman kutusu fiyatlarını araştırırken hangilerinin daha dayanıklı olduğunu hangilerine ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini inceleyerek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Keman satın alırken yanında verilen keman taşıma çantası standart olandır.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir