KurslarMüzik Kursları

Yeni Başlayanlar için Cümbüş Kursu

Aslına bakarsanız cümbüş enstrümanlar arasında tekniği ve öğretilmesi çok zor olmayan enstrümanlardan birisidir. Cümbüş kursu alırken sizlerin bir keman kursu kadar zorlanacağınızı düşünmüyoruz. Çünkü cümbüş dersleri içerisinde sizlere kazandırdığımız en önemli beceri cümbüş’ün çalım mantığını sizlere öğretebilmek.

Bu durumda ortalama 3 ile 5 ay sonra cümbüş ile gerek türkü notalarını gerekse pop müzik notalarını çalabileceksiniz. Cümbüş satın almak için de acele etmenizi istemeyiz kurumumuzun cümbüşü ile çalışabilir kendinizi hazır hissettiğiniz de cümbüş eğitmenimiz sizlere uygun fiyatlı bir model önerecektir.

Cümbüş Öğrencilerimiz 3 ay ile 5 arasında eğitimlerini tamamlıyorlar

Kaya Sanat Akademi İzmir cümbüş kursu olarak sıfırdan eğitimlere başlayan öğrencilerimiz sıkı bir çalışma ile ortalama 12 ile 20 ders arasında cümbüş çalarak kursumuzdan başarılı bir şekilde ayrılıyorlar.

Bu seviye için hafta da bir gün bir saat ayda 4 gün 4 saat olarak ders almış oluyorlar. Önemli olan çaldığınız zaman çok güzel melodiler ile beraber keyif alarak çalmanızdır.

Cümbüş kursu içeriğinde neler var?

Yeni Başlayanlar için Cümbüş Kursu

Cümbüş kursu olarak önceliğimiz çaldığınız enstrümanı tanımanızdır. Bu bizler için tutuş duruş oturuş ve kısa tarihi 1 ders süresi alır. Bu süreçten sonra teller üzerindeki notalar ve vuruşları daha sonra ufak melodiler ve daha sonrasında eser çalımlarına geçerek kısa sürede sizlere keyif alacak pozisyona gelmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Nota öğreniminden korkmayın bizler cümbüş çalarken nota öğrenebileceğinizi ve bunu hiç zorlanmadan öğreneceğinize garanti veriyoruz.

Cümbüş satın almak için bize yardımcı olur musunuz?

Cümbüş kursuna başlamadan önce bizler ile iletişime geçtiğiniz zaman sizleri kursumuza davet ediyoruz. Bu süreçte kursumuzun cümbüşünü gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Online cümbüş kursu olarak ders almayı düşünürseniz bizler yine nasıl bir cümbüş almanız gerektiğinini sizlere aktararak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Online Cümbüş Kursu almak mümkün müdür?

Yeni Başlayanlar için Cümbüş Kursu

Evet Kaya Sanat Akademi sadece pandemi de değil kurulurken online müzik kursu teknik altyapısı ile beraber kurulmuştur. Cümbüş kursu için yüz yüze kurs gibi maksimum verimliliği sağlıyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı