KurslarMüzik Kursları

Yeni Başlayanlar için Çello Kursu

Sesi ile bizleri adeta büyüleyen bu enstrüman klişeleşmiş en büyük özelliği insan sesine en yakın enstrüman olduğu ilke alakalıdır. Evet öyle ama bu çello çalmanız için etkileyici bir sebep değildir. Yani insan sesine en yakın enstrüman diye çelloya başlamaz diye düşünüyoruz.

Çello kendine has ve insanı etkileyen asil yapısı sayesinde sizlere çok ayrı bir pencere açarak hayatınızda çok ayrı bir huzur ve mutluluk sağlıyor. Çello, yaylı ailesinden olduğu için kemanın büyüğü gibi algılanabiliyor.

Çello çalmak zor mu?

Kaya Sanat Akademi İzmir çello kursu olarak sizlere Karşıyaka’da hizmet vermekteyiz. Bu süreçte çello çalmayı istedikten sonra sizlere deneme dersi için randevu vermekteyiz. Deneme dersi için kurumumuzda size mini bir kulak testi ve çello çalabilmeniz için bazı sorular sorup sizlerle birlikte ders planlamasını yapıp gün saat belirleyip derslere sağlıklı şekilde başlamanızı sağlıyoruz.

Sizler çello çalmak için yetenekten ziyade günde 30 dakika çalışacak bir çalışma disiplini oluşturduktan sonra çello çalamamanız imkansızdır. Birçok öğrencimiz ortalama 30 dakikalık çalışmadan sonra ortalama 3 ile 6 ay arasında çello çalmaya başlıyorlar.

Çello almalı mıyım?

Yeni Başlayanlar için Çello Kursu

Karşıyaka çello kursu şeklinde bizleri buldunuz. Bizlerde bu süreçte sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Açıkçası çello ve diğer müzik aletleri satın alırken dolar üzerinden satın alındığı için hemen çello almanızı istemiyoruz.

Öncelikle kursumuzun çellosunu ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem sizler hemde çello eğitmenimiz zamanla araştırmalarını yapıp sizlerle beraber bütçenize uygun çello bulmak için yardımcı olacaklardır.

Dersler birebir mi?

Çello dersleri birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Özellikle yaylı enstrümanlar dediğimiz keman, çello, viola gibi enstrümanlar birebir özel ders alınarak öğrenilmesi gereken enstrümanlardır.

Kurumumuzda gerek verim açısından gerek ise pandemi dolayısı ile çello kursları birebir olarak devam etmektedir.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı