Kaya Sanat Blog

Şan Eğitimi Fiyatları

Bu içeriğimiz de genel olarak şan eğitimi fiyatları , şan dersi ücretleri konusunda sizlere bilgi verdiğimiz içeriğe sahip olacaksınız. Öncelikle şu konuya değinmeden başlamayalım. İzmir de şan eğitimi veya alacağınız online şan eğitimi bir enstrüman dersi gibi değildir. Uzmanlık gerektirir. Çünkü ses eşittir sağlık olarak düşünmelisiniz.

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Şan Kursu

Şan Kursu

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir kurumdan şan eğitimi almanız son derece önemlidir. Çünkü yasal olarak muhattap bulacağınız bunun yanında sertifika programları olan bir kurumdan şan eğitimi almanızı öneriyoruz. Çünkü ses teli ve ses eğitimi hem gündelik yaşam için hem de şan eğitimi açısından çok önemlidir.

Şarkı söylerken sizlere sadece hadi biraz daha bağır daha fazla çıkabilirsin diyen bir şan eğitmenininiz olursa oradan hızlıca uzaklaşmalısınız. Çünkü şan sadece bağırmak değildir. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı müzik kurslarında konservatuvar mezunu ve alanında uzaman eğitmenler çalıştığından dolayı sizler kendinizi bizlere emanet edin o sorumluluğu bizler üstleniyoruz.

Her Bütçeye Uygun Şan Dersi Fiyatları

Online şan eğitimi

Bizler şan dersi ücretlerini belirlerken her bütçenin ders almasını kolaylaştırmak için eğitim kalitemizden taviz vermeden fiyatları belirledik. Kaya Sanat Akademi kare kodunda fiyatlarımız sizlere söylenen fiyatlardan çok daha yüksektir. Bundan dolayı bizler bu ücretleri hem üniversite öğrencisinin bursu ile ders alabileceği hem de orta halli bir ailenin sıkılmadan(aile bütçesi) anlamında ders almasını sağlamak istiyoruz ve sağlıyoruz.

Ortalama İzmir de  şan dersi fiyatları 350 tl ile 600 tl arasındadır. Sizler bu konuda ücrete çok takılmayın şan eğitimi almak istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşın diyoruz. Müzik kursu ücretlerimiz eğitim kalitemizin yanında çok aşağıda kalmaktadır. Merak etmeyin para ikinci planda geldiğinizde bunu hissedeceksiniz. 😊

Şan dersi ile ilgili merak ettiğiniz sorular varsa bu linke tıklayarak sık sorulan sorular sayfamıza geçebilirsiniz.

Online Şan Dersi Fiyatları Ne Kadar?

Çevrim içi şan dersi fiyatları

Online şan dersi pandemi ile başladığını görsek de aslında bizler hem yut içi hem de yurt dışında online şan eğitimi bir başka deyişle çevrim içi şan dersi veriyoruz. Online şan eğitimi içeriğinde şan eğitimi çok daha fazla emek harcamaktadır. Çünkü sizlere anı anı sürekli konuşarak veya iletişimde kalarak dersi canlı tutmaya online şan eğitiminin yüz yüze şan eğitimi kalitesini yaşatmaya çalışıyoruz.

Online şan eğitim de bizler bir tık daha ileriye giderek sizlere canlı canlı eşlik edip sizlere verimli bir şan dersi almanızı sağlamaya çalışıyoruz.

Bu kadar kaliteli bir şan eğitimi ücreti yüz yüze eğitim ücreti ile aynı olduğunu söylesek😊

Ayrıca ilk deneme dersinin de ücretsiz olduğunu söylesek! Kulağa güzel geliyor.

Ücretsiz Şan Dersi

Ücretsiz Şan Dersi

Şan eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerimiz kayıt olup ücret ödemeden önce mutlaka bizlerle iletişime geçtikten sonra randevu verip ücretsiz şan dersi almanızı sağlıyoruz. Şan deneme dersi içeriğinde mutlaka sizlerle neden şan eğitimi almak istediğinizi ve bu konuda sizlerle neler yapacağımızı , nasıl bir eğitimden geçeceğinizi son olarak da şan eğitimin sonucunda nasıl bir sese sahip olacağınızı belirliyoruz.

Sonrasında her şey yolunda gittiği takdirde ders gün ve saati belirleyip şan eğitimlerimize başlıyoruz.

Sizler de şan dersine uygun olup olmadığınızı merak ediyorsanız bu linke tıklayarak kimler şan dersi alabilir sayfamıza geçiş yapabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı