Kaya Sanat Blog

Klarnet Fiyatları

İzmir’de klarnet kurslarına başlamadan önce klarnet fiyatlarını da araştırmak istersiniz diye düşünüp sizlere klarnet fiyatları hakkında bilgiler vermek istedik. Klarnet alırken öncelikle sizlerden istediğimiz acele etmeden kursumuza gelip nasıl bir klarnet satın almanız gerektiğini klarnet hocamızdan öğrenmenizi ve bilgi edinmenizi istiyoruz.

Ortalama bir klarnet fiyatı ne kadar?

Ülkemizde ne yazık ki her şey dolar ile satılmaktadır. Enstrüman fiyatları da dolar ile satıldığından dolayı fiyatları anlık değişmektedir. Önemli olan bütçeyi çok aşmayan bu evrede de sağlıklı bir klarnet edinmenizi sağlamaktır. İster online klarnet kursu ister İzmir’de klarnet dersi alın enstrüman almadan önce bizlere danışmadan enstrüman almamalısınız diyoruz.

Bizler öğrencilerimize tavsiye ettiğimiz klarnet fiyatları 1700 ile 2200 TL arasında ortalama sizleri 5 yıl götürebilecek öğrenci klarnetlerinin bir üst modelidir. Markası amati model schobert klarnetleridir.

Bizler aktif olarak enstrüman satmıyoruz fakat öğrencilerimiz iyi bir enstrüman ile başlaması adına yönlendiriyoruz. Toptancı olarak çalıştığımız firma ile sizleri görüştürüp uygun fiyatlı ve garantili bir klarnet almanızı sağlıyoruz.

Daha uygunları var internette!

Klarnet Fiyatları

Klarnet kursuna başlamak gibi bir karar verdikten sonra ilk yapacağınız İzmirde klarnet kursu araştırmak veya online klarnet kursu aramaktır. Bu kararımızdan sonra internette acaba klarnet fiyatları ne kadar gibi bir araştırmaya geçiyoruz.

Bütçenize uygun klarnet bulup altında da 2 tane olumlu yorum okuduğumuz zaman klarneti satın almak istiyoruz. Bu enstrüman satın almak için çok doğru bir adım değildir. Klarneti satın aldıktan sonra ülkemizde ki kargo ve satış politikası çok sağlıklı ilerlemediği için klarneti kendi ağızlıkları ile deneyip çok iyi bir kargo paketi ile göndermeleri gerekir.

Klarnet öğrencilerimizin bazen düştüğü bu hatadan bir örnek verelim. Öğrencimiz klarnet kursu için bizlere yazdıktan sonra klarnet satın aldı ve klarnetin bir parçası unutulmuş . Firma gönderdik diyor fakat kargo bizde değil diyor tam bir heves kırıklığı yaşadık.

Bundan dolayı riske girmeye hiç gerek yoktur. Enstrüman internetten alınmaz. Bu kesin bir kuraldır. Bizler enstrüman almanız için elimizden geleni yapıyoruz. Sizler bize güvenin gerisini bizler halledeceğimize söz veriyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir