KurslarMüzik Kursları

♬ Karşıyaka Ud Kursu

İzmir Ud Kursu

♬ Karşıyaka Ud Kursu

Ud tınısı itibari ile yıllardır hem pop sanat müziğinde hemde pop müziğinde aktif olarak kullanılan enstrümanlardandır. Hiç bir zaman popülerliğini yitirmemiş olan ud çalım itibari ile bizlerin kolay olarak nitelendirdiğimiz enstrümanlar arasındadır.

Ud kursu almak istediğiniz zaman öncelikle sizleri ortalama 1 yıl idare edebilecek bir ud satın almanız gerekmektedir. Fakat Ud kursuna başlamadan sizlerle yapacağımız ud deneme dersinde nasıl bir ud satın alacağınız konusunda mutlaka bizlerden destek almanızı isteriz.

Ud Çalmak İçin Ne Yapmalıyım?

♬ Karşıyaka Ud Kursu

İçten içe bir süredir ud dikkatinizi çekiyor ve ud çalmak hoşunuza gidiyorsa ilk olarak sizlere uygun İzmir de ud kursu bulmanız gerekir. Bu kursu bulmadan önce hemen gidip bir ud satın almamalısınız. Çünkü ortalama bir ud 2000 tl dersek denemeden emin olmadan ud almanızı istemeyiz. Bunu düşünerek ilk olarak ud kursu sonrasında ise ud deneme dersi ve nasıl bir ud alacağınza karar vermek olacaktır.

Ud aldıktan sonra ud akordunu öğrenmenizi isteriz. Çünkü akordunuzu evde yaptığınız zaman dersin tüm dakikası sizlerin öğrenmesi ile geçiyor. Ud akordunu derste yaptığımız zaman 10 dakika ne yazık ki dersinizden gitmektedir.

  • İzmir Karşıyaka’da ud kursu bulmak
  • Ud deneme dersine gitmek
  • Nasıl bir ud alacağınızı öğrenmek 
  • Ud dersine gitmek 
  • Ud akordu öğrenmek 

Bu yazdıklarımız ilk olarak ud kursuna başlayan bir öğrencinin stabil düzene kadar yapacaklarıdır.

Ud Kursu Grup Dersi Olarak Mı Yapılıyor?

♬ Karşıyaka Ud Kursu

Ud kurslarımız birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Pandemiden bu yana derslerimizi hep birebir özel ders olarak yapmayı tercih ettik. Hem düşük ud kursu fiyatları hemde birebir eğitimin kalitesinden kaynaklı öğrencimiz kısa sürede kulağa hoş gelecek şekilde çalmayı öğrenmektedir.

Önerimiz birebir özel ud kursu alarak süreci çok kısa zamanda toparlayıp güzel çalmanızı sağlamanızdır.

Ud Kursu Hangi Günler Yapılıyor?

♬ Karşıyaka Ud Kursu

Ud derslerimiz haftanın 7 günü açık olan kurslarımızda sizlerle beraber ortak belirlediğimiz saatlerde yapılmaktadır. Hem kurumumuzun hem sizin hemde hocamızın uygunluğuna göre sabah 09-00 akşam 21-00 arasında yapılmaktadır.

 Kaya Sanat Akademi’den  0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir, ayrıca ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Ud Dersi

Ücretsiz ud deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz ud deneme dersi talep edebilirsiniz.

Ud Kursu Eğitim Programı

  • Ud satın almaksızın kursumuzda bulunan udlarımızı kullanarak ders yapma ve sınırsız etüt yapma imkanı,
  • Haftanın 7 günü, sabah 09:00-22:00 arası ders alma imkanı,
  • Ud kurs saatlerini sizlerin talep ettiği saatler doğrultusunda belirleme imkanı
  • Konusunda uzman eğitmen kadrosu ile eğitim görme imkanı,
  • Çok kısa sürede onlarca şarkı çalma garantisi veriyoruz.

Uygun Fiyatlı Ud Kursu Hakkında Merak Edilenleri Cevaplıyoruz

Ud dersi fiyatı nedir?

İzmir’de uygun fiyatlı ud kursu olarak, Kaya Sanat Akademi sizlerin bütçesini sarsmadan ders almanıza olanak sağlıyor. Haftanın 7 günü 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak ud dersi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bağlama çalıyorum Ud çalmama faydası olur mu ?

İzmir Ud Kursu eğitim veren Kaya Sanat Akademi olarak en çok sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi de bağlama çalmanın ud kursuna faydası olup olmayacağıdır. Her halükarda bir enstrüman çalıyor olmanız sizleri bir adım ileriye götürecektir.

Önemli: Ud perdesiz bir çalgıdır. Bağlama ise perdelidir. Bu yüzden yapıları biraz benzerlik gösterse de farkılıklar mevcuttur. Ud deneme dersinde sizlere daha ayrıntılı bilgi vermek isteriz.

Deneme dersi: 0542 696 83 03

Ud Kursu İçin Yaş Sınırı Var Mı?

Ud kursumuz için yaş sınırı olmamakla beraber hobi olarak düşündüğünüz sürece sadece istemeniz ve bu konuda eyleme geçmenizden başka bir şey gerekmiyor. Udunuz olmasa bile bizler kurumuzun udu ile ücretsiz çalışma olanağı tanıyoruz.

Ud Çalmak Zor Mu?

Ud dersi için merak edilen sorulardan bir tanesi ise ud dersinin zorluk seviyesidir. Ud kursu için hazırladığımız programda birebir özel dersler istenirse grup dersleri ile eğlenceli bir şekilde ud öğrenmek mümkündür. Sizler için belirlediğimiz programa uymanız halinde çok kısa zamanda sayısız şarkı çalabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

İlginizi Çekebilir
Kapalı