Kaya Sanat Blog

İnternetten Online Ses Eğitimiyle Güzel Şarkı Söyleyebilirsin

Şan eğitimi sizlerin doğuştan var olan sesinizi belirli teknikler ile doğru pozisyona oturtarak  şan eğitimi ile güzel şarkı söyleyebilir miyim sorunun cevabını olumlu olarak vermeye çalıştığımız tekniktir.

Kaya Sanat Akademi ile online şan kursu alarak sizlerde sesiniz ile ilgili doğru teknikle şarkı söyleyebilirsiniz. Online ses eğitiminde bizler Skype üzerinden sizler ile canlı olarak bağlantıya geçiyoruz. Yüz yüze eğitim ile aynı verimi sağlamak adına kurumumuzda ekstra alt yapı yenilemesi wifi güçlendiriciler ve 2 adet wifi bağlantısı  bulunduruyoruz.

Şan kursu eğitmenimiz canlı olarak sizlere bağlandıktan sonra piyano ile yanyanaymışız gibi doğru sesleri verebilmeniz için egzersizler uygulamaktadır. Bu egzersizler dersin yaklaşık 20 dakikasını almaktadır.

Daha sonra söylemek istediğiniz şarkılar üzerinden çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız egzersizleri kullanacağımız şarkılar ile dersin geri kalanına devam ediyoruz. Bu sayede hem sesinizi doğru kullanmış oluyor hemde doğru şarkı söylemeye başlıyorsunuz.

Haftada bir gün bir saat özel ders

Hafta da bir gün bir saat skype üzerinden ders alarak şan derslerinizi gerçekleştiriyoruz. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’nın neresinde olursanız olun sizler ile bağlantı kurup verimli bir şan dersi yapabiliyoruz.

Haftanın bir günü birebir şan kursları ile söylemek istediğiniz tarz ne olursa olsun bu konuda tecrübeli eğitmenlerimiz sizlere gereken desteği vereceklerdir.

Esnek ders saati planlaması

İnternetten Online Ses Eğitimiyle Güzel Şarkı Söyleyebilirsin

Online şan kursu ders planlamasını yaparken çalışanlarımız için mesai sonrası akşam 22.00’a kadar ders alabilme imkanı sağlıyoruz. Özellikle bu süreçte iş stresinizi biraz daha atlatmak beynimizi boşaltarak ertesi güne zinde başlamak için şan dersi güzel seçenekler arasında bulunuyor.

Ücretsiz tanışma deneme dersi

Sesinizin güzel olup olmadığı veya müzik kulağınızın olup olmadığını bizler objektif bir şekilde sizler ile yaptığımız ücretsiz deneme dersinde kontrol edip sizlere söyleyebiliyoruz. Özellikle şan eğitimine başlamadan önce yaptığımız kulak testleri ile online şan kursundan verim alabilir veya alamazsınız olarak sizler ile paylaşıyoruz.

İnternetten online şan kursu ne kadar sürüyor?

İnternetten online şan kursu ortalama 3 ile 6 ay arasında sürmektedir. Bu süre kişiden kişiye değişmektedir. Ortalama olarak baz alınan bu süre kurumumuzda online şan eğitimi alan öğrencilerin performansları göz önüne alınarak belirtilmiştir.

Online Şan kursu ile tüm şan tekniklerini öğrenmek mümkün mü?

İnternetten Online Ses Eğitimiyle Güzel Şarkı Söyleyebilirsin

Gerek yüz yüze gerek online olarak şan eğitmenlerimiz tüm teknikleri ayrıntıları ile sizlere verebilmektedir. Formasyon alarak kurumumuzda eğitim vermekte olan eğitmenlerimiz verim konusunda performanslarını sürekli en yukarıda tutarak sizlere en kısa sürede en güzel şan tekniğini kazandırmaya çalışmaktadır.

Online şan kursu ücretleri ne kadar?

Online şan kurslarımızın fiyatları yüz yüze kurs ücretleri ile aynıdır. Özellikle online şan kursu açısından eğitim daha özverili olmalıdır. Bu süreçte buna dikkat ederek ekstra bir yüksek ücret talep etmiyoruz.

Sesini geliştirmek isteyen tüm sanatseverlerin ders almasını istiyoruz. Özellikle güncel ders ücretlerimizi öğrenmek için iletişim sayfamızdan veya 0542 696 83 03 numaralı iletişim hattından öğrenebilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı