KurslarMüzik Kursları

Yeni Başlayanlar için Bateri Kursu

Bateri kursu içeriğinde sadece ders olarak değil stres atmanın en en etkili yolları deneyimleyebilirsiniz. Özellikle yoğun okul ve iş yaşamından bir nebze uzaklaşmak isteyen herkes İzmir Karşıyaka bateri kursu olan Kaya Sanat Akademi’de stres atıp kısa sürede bateri çalmanın püf noktalarını öğrenebilirsiniz.

Çocuklar için unutkanlık, konsantrasyon eksikliği, kaygı bozukluğu, hiperaktivite bozukluğu gibi gündelik yaşamını olumsuz yönde etkilen bir çok sorun bateri kursu ile çözüme ulaşacaktır.

Sadece biz değil kursumuz da bulunan beyin cerrahları olan gerek veli gerekse öğrencilerimiz bu konudaki görüşlerini sizlere bilimsel olarak aktarıyoruz.

Evde nasıl bateri çalışacağım?

Bateri kursuna başladığınız zaman hemen bateri almanıza gerek yoktur. Kursumuzun baterisini kullanmanız sizler için hiç olmazsa bir süre daha önemlidir. Belli bir süre kursumuzda ki bateriyi çaldıktan sonra o aşama da bateri eğitmenimiz ile bütçeniz doğrultusunda nasıl bir enstrüman almanız gerektiğiniz konuşabilirsiniz.

Bateri çalmanın yaşı var mı?

Yeni Başlayanlar için Bateri Kursu

Açıkçası bateri çalmanın yaşının olduğunu düşünmüyoruz. Fakat zaman ayırmanız gerektiğini biliyoruz. Özellikle sıkılmadan yapacağınız stick-control egzersizleri bateri kursundan alacağınız verimi maksimum seviyeye getirecektir.

Yaşınız kaç olursa olsun yetenekten çok çalışmanız zaman ayırmanız ve istemeniz gerekmektedir. Biz bateri eğitmenler için yetenekten çok istemeniz çok daha önemlidir.

Bateri satın almak için yardımcı oluyor musunuz?

Bateri satın almak için kurs eğitmenimiz sizlerin bütçesine göre seçenekler sunarak en doğru bateriyi almanıza olanak sağlıyor. Özellikle müzik marketler değişik fiyat politikası barındırdığından dolayı en doğru kararı bateri eğitmeniniz ile beraber vermeniz olacaktır. Sizlerin bütçesine göre bateri almanıza yardımcı oluyoruz.

Çocuklar için bateri kursunuz mevcut mu?

Çiğli Bateri Kursu

Çocuklar için Karşıyaka bateri kursu olan Kaya Sanat Akademi’miz de 4 yaşından itibaren tüm çocuklarımız bateri kursu alabilirler. Önemli olan yaptığımız deneme dersine randevu alıp eğitmenimiz ile görüşmek olacaktır. Gerisini konusunda uzman eğitmenimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Bateri çalmak zor mu?

Bateri çalmak zordan ziyade sizlerin çoklu düşünme yeteneğinizi çok ama çok geliştirir. Bateri çalamamak gibi düşünmelisiniz. Sizler sadece isteyin ve bunun için emek harcayın. Yetenek önemsiz herkes bateri çalabilir demiyoruz.

Bilmeniz gereken en önemli kıstaslardan birisi istemektir. Çünkü bateri çalmak için el kol hareketleri zamanla oturacaktır. Yetenekten ziyade zaman harcamak ve pratik yapmak çok ama çok önemlidir.
Bateri almadan ders haricinde kurumumuza gelip derslerinizde öğrendiğiniz konuları pratik yapabilir hızlı ilerlemenize katkıda bulunabilirsiniz.

Pandemi ile alakalı bir uygulamanız var mı?

Maalesef ki ülkece çok zor zamanlardan geçiyoruz. Bizler de gerekli tüm önlemleri alarak sizlerin olduğu kadar kendi sağlığımızı da güven altında tutmaya çalışıyoruz. Özellikle tüm grup derslerini bir süreliğine durdurma kararı aldık.

Şuan derslerimiz birebir olarak yapılmaktadır. Maske, dezenfektan ve sosyal mesafeler ile derslerimizi verimli bir şekilde yapıyoruz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı