Duyurular

Sokaktaki Dostlarımıza Mama Ulaştırıyoruz

Kaya Sanat Akademi olarak tek tek paketlediğimiz 250 adet mamayı öğrencilerimiz ile beraber ücretsiz bir şekilde dağıtarak sokaktaki dostlarımıza ulaştırmayı amaçlamış ve bunu başardığımızı sizlere iletmek istiyoruz.

Özellikle sokak hayvanlarının yiyecek bulmakta zorlandığı bu dönemde 250 can dostumuza bir nebze yardımcı olmaya çalıştık.

Küçük yaştaki öğrencilerimiz, iyilik yapma ve yardımcı olma duygularını geliştirmek amacı ile de bu projeyi onlarla beraber yaparak birey özelliğini geliştirmeyi hedefledik ve başardık. Bir başka sosyal sorumluluk projesinde görüşmek üzere.

Kaya Sanat Akademi olarak öğrencilerimizin enstrüman öğrenmelerinin yanı sıra kurumumuzda ücretsiz olarak bir çok etkinliğe katılmalarına olanak sağlıyoruz. Yeni etkinliklerimizi Duyurular sayfamızdan takip ederek sizlerde ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir