Kaya Sanat Blog

Piyano Kursu Fiyatları

İzmir de piyano kursu ararken önceliğimiz piyano dersi içeriği önemlidir. Bunun kadar önemli olan bir noktada piyano kursu ücretleridir. Çünkü bizler Türkiye’de yaşıyoruz. Hobilerimize ayıracağımız ücrete de dikkat etmemiz gerekiyor. Açıkçası asgari ücret alan bir kişinin 3000 lirasını piyano kursuna vermesini istemiyoruz. Çünkü sadece piyano kursu değildir hayatınız. 1 ay boyunca o para ile hayatınızı idame ettirdiğinizi bizler bilerek fiyat politikamızı belirliyoruz.

Piyano Kursu Fiyatları Ne Kadar?

Piyano Kursu Fiyatları

İzmir de piyano kursu ücretlerini düşünmemenizi istiyoruz. Sizler piyano kurs içeriği merak etmelisiniz. Önceliğiniz piyano kursu içeriğinde  nelerin olduğu ve piyano dersi alırken sizlere nasıl ve ne şekilde öğretileceği olmalıdır. Tabi ki de piyano kursu fiyatları önemlidir.

Piyano kursu ücretleri Türkiye de ortalama 1500 lira ile 3500 lira arasında değişmektedir. Açıkçası 3500 liralık piyano kursu tabi ki de iyidir. Fakat bu kadar bir bütçe ayırmadan da çok daha iyi eğitim alacağınızı bilmelisiniz. Piyano dersinin kalitesini kurs içeriği belirler. Bundan dolayı sizler piyano dersi alacağınız kurumun neler yaptığına piyano öğrencilerinin paylaştığı videoları izlemelisiniz.

Özellikle fotoğraf değil videolara odaklanmalısınız. Çünkü öğrencilerin nasıl çaldığını videolar ile izleyebilir. Kendiniz için bir fikir edinebilirsiniz.

Piyano kursu fiyatlarının yanın piyano kursu ders içeriğimizi merak ederseniz bu linkten detaylı şekilde fikir edinebilirsiniz.

İzmir de Piyano Kursu Fiyatları

Piyano Kursu Fiyatları

Bir üst yazıda genel olarak Türkiye çapında piyano kursu ücretlerinden bahsettik. İzmir de piyano kursu ücretleri de aslına bakarsanız ortalama 400 lira ile 800 lira arasında değişmektedir. Üzerine basa basa söylediğimiz şey mutlaka ücretsiz piyano deneme dersi almanızdır. Piyano dersinde zaten o para verilir veya hayır bu fazla gibi hissedersiniz.

Bizler Kaya Sanat Akademi piyano kursu olarak olabildiğince alt rakamları zorluyoruz. Bizler piyano kursu ücretlerini belirlerken üniversite öğrencisi arkadaşlarımız bursları veya kredileri ile bu kurs ücretini karşılayabilmelerini sağlamaktır.

Piyano kuru uzun süreçli bir eğitimdir. Her ay öğrencinin verebileceği bir rakam belirlenmelidir. Olabildiğince sıkılmadan maddi olarak devam etmesini isteriz. Bizler bu şekilde daha uygun ücretle daha uzun süre gelmesini isteriz ki öğrencimizin piyano kursu ücretinden dolayı eğitimini tamamlamadan kursu bırakmasın.

 

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlginizi Çekebilir
Kapalı